Şimdi Ara

Metro Turizm’in tüm seferlerinde geçerli %50 indirim kuponu 3 TL! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
9.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende de önceden grupanyadan aldığım metro indirim kodu var.. başka bir kod-çek ile takas yapabiliriz..
  • Dostlar, şimdi 31 Aralık'a kadar bilete çevrilmelidir deniliyor. Misal ben Aralık'ta hiç yolculuk yapmayacağım, Ocak ayında da aynı güzergahta iki yolculuk yapacağım diyelim. (İstanbul-Ankara arası) Ben o zaman şimdi rastgele tarihli 2 bilet alsam, bunları sonra ileri tarihe atabilir miyim, yani açık bilete çevirebilir miyim? Açık bilete çevirmem için de illaki Aralık ayı içinde öylesine de olsa bilet mi almam gerekiyor?
  • bileti internetten kredi kart ile mi alıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

bileti internetten kredi kart ile mi alıyorsunuz ?

Evet kredi kartı. Yarım saat sonra fırsat bitiyor siteye göre.
  • 6 adet grupon kupon var, isteyen pm atsın.
  • ısrarlı uyarılarıma rağmen geçen yaz kız arkadaşım istanbul'dan bodrum'a gitme gafletinde bulundu metro turizmle. yalova'yı geçtikten sonra otobüsü böcekler bastı. bursa'da 7-8 kişi inip bir sonraki otobüsü beklediler saatlerce. tatilleri de rezil oldu.

demem o ki özel halk otobüslerinden sonra favorim metro. tavsiye ederim.
  • Elimde 1 adet kupon var isteyen PM atsın aldığım fiyata vereyim hemen.

NOT: Groupon'unuzu 30 Kasım 2011 tarihinden 30 Kasım 2012 tarihine kadar olan yolculuklarda kullanabilirsiniz. Yolculuk tarihinizi 20 Aralık 2011 tarihine kadar belirleyip, Groupon'unuzu bilete çevirmeniz gerekmektedir aksi taktirde Groupon geçersiz sayılacaktır.
  • yakala.co'dan aldığımız kuponları iade edebiliyor muyuz ?
  • İnternetten satılan herşeyi, (bir kere kullanılabilecek, ambalajı açıldığında bir daha kullanılamayacak ürünler ile hijyen bakımından sakınca olanlar hariç) aldığın günden itibaren 7 gün içinde iade edebiliyorsun. Buna CAYMA hakkı deniyor ve de her mesafeli satış sözleşmesinde bu kanunen büyük puntolarla yazmak zorundadır.
    Cayma ve iade için tanınan bu 7 günlük sürenin sonu, senin iade edeceğini bildirdiğin gün anlamındadır,

e-posta attın ya da internet sayfasında iade talebini yazdın, ya da telefon açtın müşteri hizmetlerine bunu bildirdin, satın aldığın tarihten sonra 7 günlük sürenin sonuna kadar bunulardan birini yaptıysan, 7 günlük süresinin de ertesinde, aldığın malı orjinal paketi aksesuarları ve evrağı ve fatura orjinaliyle iade için daha sonraki birkaç gün içinde kargoya vermelisin. Cayma hakkı bildirimini eposta gibi br yolla yapmakta yarar var, ne tarihte yaptığın kayda girer, telefon etmen bu bakımdan güvenilmez birşey, sonradan işleme koymayabilirler telefonda belirtirsen. Açık açık sözleşmemizdeki CAYMA hakkımı kullanarak iade ediyorum diye yazın belirtin, bunu belirtmezseniz üründe sorun yok v.b. diyerek geri yollayabilirler size. Cayma hakkı kullanmak için sebep göstermek zorunda da değilsiniz. Kargonun bedeli kime ait bu satış sözleşmesinin cayma hakkı yazan yerinde yazar, cayma kelimesini aratırsanız bulursunuz. belirtilmedi ise alıcı ödemeli yollanabilir.

Fırsat siteleri hizmet sunan yerler olduklarından geri kargolayacak birşey yok, sadece cayma hakkı kullanımı ile iade ettiğinizi bu 7 günlük süre içinde bildirmelisiniz. Diyelim fırsat kodunu müesseseye (metro) bildirdiniz ancak daha tarihi gelmedi, hizmeti almadınız kullanmadınız, bu durumda da iade almak zorundalar eğer 7 gün içerisinde iade talebi yapıyorsanız. O konuda zorluk çıkarıyorlar, siz kodu kullanmışsınız v.b. diyerek, hayır kullanmadım, biletleme işlemi yapılmadı, derseniz iptal ve iade edebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyigun -- 20 Aralık 2011; 13:48:08 >

• Güzel bir bilgilendirme olmuş fırsat siteleriyle ilgili teşekkür ederim. Ben 6 adet kupon aldım fakat 1ini kullandım. 5 tanesini de iade etmeyi düşünüyorum. Birazdan arayıp işlemi başlatıcam. Umarım 1 tanesini kullandım diye sorun çıkartmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

ben ocakta ve şubatta gidiş dönüş yapacağım ama tarihleri belli değil. Şimdi gidişi ocağın sonuna dönüşü de mart 20 ye alsam gideceğim tarihi belirlediğim zaman istediğim tarihe çekebilir miyim biletimi.

daha dün 5 ocak tarihine aldığım biletin tarihini değiştim acentaya giderek..

5 ocaktan 10 ocak tarihine önce 5 ocak biletini kestirdim açığa aldırdım sonra 10 ocak diye değiştirdim.. hiç sorun yaşamadan değişiliyor..
  • Fazladan para almadılar değil mi hocam. Önceden şu paraya almışsın şimdi şu kadar o gideceğin yer falan diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuponu yazıyorum 38 liralık biletin üstüne çizgi çekip 45 lira yazıyor :S sizler nasıl kullandınız kuponları?
  • yakala.co kampanyası bitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Fazladan para almadılar değil mi hocam. Önceden şu paraya almışsın şimdi şu kadar o gideceğin yer falan diye.

fark almıyorlar. açıktan çevirdikleri bilette indirimli groupon diye çıkıyor aynen
  • Elimde 1 adet fazladan Metro Turizm "gidiş-dönüş" biletlerinde geçerli, %50 indirim kuponu var; aldığım fiyata(3 TL'ye) satıyorum.

23 Aralık'a kadar yolculuk tarihinizi belirleyip, biletinizi almanız gerekmektedir.

Ayrıntılar;http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/metroturizm/1662140

PM'den ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece 12ye kadar kullanım süresi var isteyen kullanabilir

3106/2862
    6164/1553
  • Elinde 1 adet kuponu olan varsa özelden gelsin.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufat

gece 12ye kadar kullanım süresi var isteyen kullanabilir

3106/2862
    6164/1553

Teşekkür etmeden kullandığını haber vermeden çoktan uçurmuşlar
  • Beyler bu bilet kodlarını nasıl kullnacaz biri acıklayabilir mi? iki kişilik bana gidiş dönüş lazım ama uygun olursa bir istanbul yapacam.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.