Şimdi Ara

Metro Turizm’in tüm seferlerinde geçerli %50 indirim kuponu 3 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
9.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • • Bu fırsatın yakala.co kuponuyla Metro Turizm’in tüm iç hat ve dış hat seferlerinde geçerli %50 indirim kuponu sadece 3 TL!
    • 14 Aralık 2011 – 14 Aralık 2012 tarihleri arasında, 1 yıl boyunca geçerlidir.
    • Kuponlar 31 Aralık 2011 saat 23:59’a kadar bilete çevrilmelidir.
    • Kuponlar 7 gün içinde iptal edilebilir.
    • Kuponlar online bilet sisteminden ve acentalardan bilete çevrilebilir.
    • Bilet tarihleri değiştirilmek istenirse en geç 2 gün öncesinden değişim yapılmalıdır.
    • Tek yön biletlerde geçerlidir.
    Kampanya dahilinde her otobüste %10 oranında kapasite ayrılmıştır.
    • Biletler açığa alınmak istenirse aynı güzergah için açığa alınabilir.
    • Haftanın her günü kullanılabilir.
    • Dilediğin kadar kupon satın alabilirsin.
    • Satın aldığın kupon adedini, kodlarını ve kullanım durumunu *Hesabım* menüsünden takip edebilirsin.
    • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
    • İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayın.
    • Bonus Kart kullanıcıları bu fırsatı satın aldıklarında %5 Bonus kazanıyor.

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/3345/metro-turizm-in-ic-ve-dis-hat-seferlerinde-gecerli-yuzde50-indirim-kuponu-sadece-3-tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 14 Aralık 2011; 0:05:30 >

• Yıl sonunda kadar geçerli Facebooktan kazandığım Bonusları silmişler.
    Önce tek parça Bonusu kafalarına göre 2'ye böldüler, sonra da yıl sonuna kadar geçerli bu Bonusları hesabımdan silmişler.
    Yolladığım mesaja da ilgisiz otomatik cevap veriyorlar.
    Artık senle işim olmaz Yakala.co!
    Fırsatını al başına çal...

Bazı arkadaşlar gibi onlarca, yüzlerce Yakala.co hesabı açıp Facebooktan Bonusları yükleyip satmadık diye akılsızlık etmişiz meğersem. Bu nedenle bir ban da kendime..

• tek yönmüş fırsat. yaramaz bi işe en azından benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Yıl sonunda kadar geçerli Facebooktan kazandığım Bonusları silmişler.
    Önce tek parça Bonusu kafalarına göre 2'ye böldüler, sonra da yıl sonuna kadar geçerli bu Bonusları hesabımdan silmişler.

Bazı arkadaşlar gibi onlarca, yüzlerce Yakala.co hesabı açıp Facebooktan Bonusları yükleyip satmadık diye akılsızlık etmişiz meğersem. Bu nedenle bir ban da kendime..

indirim kuponlarını kullandırmayacaklar mı acaba?

• Bende bu olayı anlayamadım. Yok sadece tek gidiş yok %10 u falan filan. Bu nasıl bişeymiş ya. %50y se neden isteyen istediği zaman kullanamıyo. o zaman bunun neresi fırsat oluyo insanlar bi kupon alıp fırsata cevirebilmek için uğraşıyolar. Fırsat siteleri özellikle bu yakala co grupanya grupfoni 5 para etmez siteler bnm gözümde
  • metro ne yapmaya çalışıyor ya, şaşkınlıkla takip ediyorum önceki şehirfırsatı kampanyalarında 100 bine yakın belki de daha fazla kupon sattı, şimdi de yakala co. bu arada geçenki kampanyadan bilet alıp da açık bilete dönüştüren ya da değiştiren olabildi mi, ben acenteye sorduğumda öyle bir işlem yapamıyoruz dedi.
  • quote:

Kuponlar 31 Aralık 2011 saat 23:59’a kadar bilete çevrilmelidir.

3 adet aldım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 14 Aralık 2011; 1:31:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arama_Botu

Yıl sonunda kadar geçerli Facebooktan kazandığım Bonusları silmişler.

Benim bonuslar duruyor fakat kullanamıyorum.
    12.50 TLlik bir alışverişte kullandırmadı, ben de mail attım bakalım ne diyecekler.

• az önce metrodan onlne bilet almaya çalışırken satın aldığım yakala koduna geçersiz dedi?

şimdi şu saatler alamaıyorsak %50 indirimi,ne zaman kodla bilet alınıyorki? yarın mı alırken geçerli olacak

yakala.co koduyla metrodan şu an gece gece bilet alan oldumu,alınabiliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

az önce metrodan onlne bilet almaya çalışırken satın aldığım yakala koduna geçersiz dedi?

şimdi şu saatler alamaıyorsak %50 indirimi,ne zaman kodla bilet alınıyorki? yarın mı alırken geçerli olacak

yakala.co koduyla metrodan şu an gece gece bilet alan oldumu,alınabiliyormu?

kodlar yarın tanımlanır büyük ihtimal bende en acilinden bilet alıcam :)
  • ankara-istanbul bileti ne kadara geliyo bunu alırsak?
  • 22 TL civarı olması lazım Ankara-İstanbul.
    Ben aslında Pegasus 29.90 kampanyasından faydalanmak istiyordum, o ne durumda bi bakayım.
  • İyi oldu bu akşama lazımdı. Bi tane aldım. Eski kodu gidiş için kullanırım. Bu kodu da dönüş için artık ne zaman olursa
  • Arkadaşlar bende 1 tane bilet aldim ama iyice uyuz oldum bu yakalaco ya kredi karti ile aldim ama ne 3D ne şifre bişe sormadi direk ödemeyi geçti ? bizim kart bilgileri kayit ediliyormu sitede ?

++ İlerde Bİ SORUN ÇİKARMİ ?

birde bu kuponu iade edebiliyormuyuz naisl iade yapicam ?

+ ben izmir den ist gidicem 30 küsür lira gidicekmişim ucak ile gitsem daha ucuza gitmem mümkünmü ? veya başka otobüs firmasi nasil olcak o ?
  • Arkadaşlar Şehirfırsatı'ndan 8 tane kupon almıştım ve hepsini bilete çevirdim. İşleyiş şu şekilde

*Biletlerin güzergahı değiştirilemiyor. (Yani bilet İstanbul-Ankara alınmışsa Ankara-İstanbul dahi yapılamıyor)

*Biletlerin tarihini üç defa değiştirme sınırı var. (Benim biletlerin 7 tanesi Eylül 2012 tarihli mesela ihtiyacım oldukça tarihini değiştirip kullanacağım)

*Fiyatlar o sefer için web sitesinde gördüğünü fiyatların en yükseğinin %50si + kupon fiyatı 3 TL

*Class sefere alınmış bilet daha sonra ücret farkı ödenerek Suit bilete çevirilebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Super Ray -- 14 Aralık 2011; 7:48:53 >
  • uğraşılmaz, salla
  • iptal ettikleri kuponun parasını 20 gündür iade etmediler.
  • önceki kampanyalardan alınan biletlere talibim 5 gün sonra bitecek herhalde
  • bende 4 tane aldım 2 tanesini gidiş için kullancam 2 tanesinide dönüş için kullancam ama metro onlinede kuponları girecğimz ekran yok malesef bulamadım ben

bilet fiyatları 58tl yanı bu 3tl lik kuponlar %50 indirim sağlarlarsa 29tl'ye gayet guzel yanı muğlaya gidip gelmek :D
  • facebook ile kazanılan puanlar kullanılamıyor, bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.