Şimdi Ara

:METRO TURIZM ACIL HOST ARIYOR DH YE DUYURULUR:: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
20.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ali_emre

Bu host napıyor tam olarak.Ve bu otogar nerde

çay servisi vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 24 Haziran 2008; 16:59:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: canss89

quote:

Orjinalden alıntı: ali_emre

Ne zamana kadar başvurabiliyoruz peki biliyormu konuyu açan arkadaş.

acıl arıyorlar gıt hemen baslarsın ıse ama sabıka kaydı saglık raporu vb seyler var

Son bi soru daha 18 i doldurmadım daha 2 ay var sorun olurmu .
  • o parayı hayatta vermezler ayrıcao paraya şehirlerarası bir ay çalışılmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Muşamba

o parayı hayatta vermezler ayrıcao paraya şehirlerarası bir ay çalışılmaz

verıyorla bu bır acıl elemana ıhtıyacları var arkadasımın arkadası calısıyor 950 alıyor

@ali_emre olur sorun
  • ya arkadaşım yeme allah aşkına bende bu işler içindeyim ve şuanda senin dediğin fiyatı verebilecek 1 yada 2 firma var ki metrodan daha iyi bir firma bile o dediğinden daha az ücret veriyor kimi kandırıyorsunuz. metro gibi bir firma 1000 ytl maaş verecek öylemi

burda kimse birbirini kandırmaya çalışmasın metro türkiyedeki sayılı kalabalık filosu olan bir şirket olduğundan denetim yok. bu yukurda arkadaş tanım yapmış işte o tanım burası için geçerli başka büyük firmalar değil.

metro da sefer başı ücret olsa olsa 25 ytl dir. bir ayda atabileceğiniz sefer sayısı taş çatlayıp suyu çıksa 25 dir. ki buda max. 625 ytl eder. biraz mantıklı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_By -- 24 Haziran 2008; 17:28:39 >
  • yazokulum olmasa çalışırdım he 2 ay..bence güzel iş zevkli iş kaçırmayın..duyuru yapan arkadaşa iyiniyetinden dolayı teşekkür ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Or_By

ya arkadaşım yeme allah aşkına bende bu işler içindeyim ve şuanda senin dediğin fiyatı verebilecek 1 yada 2 firma var ki metrodan daha iyi bir firma bile o dediğinden daha az ücret veriyor kimi kandırıyorsunuz. metro gibi bir firma 1000 ytl maaş verecek öylemi

burda kimse birbirini kandırmaya çalışmasın metro türkiyedeki sayılı kalabalık filosu olan bir şirket olduğundan denetim yok. bu yukurda arkadaş tanım yapmış işte o tanım burası için geçerli başka büyük firmalar değil.

metro da sefer başı ücret olsa olsa 25 ytl dir. bir ayda atabileceğiniz sefer sayısı taş çatlayıp suyu çıksa 25 dir. ki buda max. 625 ytl eder. biraz mantıklı olun.

gıdıs gelıs 50 lıraymıs ayda 20 kere cıksan hesapla bakayım nekadar

• quote:

quote:

ya arkadaşım yeme allah aşkına bende bu işler içindeyim ve şuanda senin dediğin fiyatı verebilecek 1 yada 2 firma var ki metrodan daha iyi bir firma bile o dediğinden daha az ücret veriyor kimi kandırıyorsunuz. metro gibi bir firma 1000 ytl maaş verecek öylemi

gıdıs gelıs 50 lıraymıs ayda 20 kere cıksan hesapla bakayım nekadar

sen kimin ayakçısısın yada neresinin yazıhanesine bağlısın onu söylesene bir

allah aşkına ispatlasana bunu bana gidş geliş 50 ytl miş şuanda bir havayolu şirketinde çalışan hosteslerin gidiş-geliş ücretleri 70-80 ytl. sen gitcen gelcen 50 ytl alcan öylemi hemde metrodan

• madem parası iyi sen niye girmedin????? buralardasın millete diyon girin ilk başta kendin gir sonra milleti yanına çağır. biz ne yin ne olduğunu biliyoruz. ordan alacanız max. para 650 ytl ki oda verirlerse
  • quote:

madem parası iyi sen niye girmedin????? buralardasın millete diyon girin ilk başta kendin gir sonra milleti yanına çağır. biz ne yin ne olduğunu biliyoruz. ordan alacanız max. para 650 ytl ki oda verirlerse

ben calısıyorum dostum artı sen cok bılıyorsun havayolu felan benım agabeyım thyde kabın memuru yok gunluk 70 80 lıra alıyolarmıs ne saalıyon sen mıleltı yanlıs yonlendırecek bılgıler verme
  • Verirler o kadar para rahat olun en azından sefer başı 40-50 veriyolar..
  • Arkadaş iyi niyetinden paylaşım yapmış. Anlamadım ki neyi sorguluyorsunuz? Ark. tanımam etmem, ama sizle paylaşmış. Çalışmayı düşünen daha detaylı bilgiyi, yerinde alır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal_07

Arkadaş iyi niyetinden paylaşım yapmış. Anlamadım ki neyi sorguluyorsunuz? Ark. tanımam etmem, ama sizle paylaşmış. Çalışmayı düşünen daha detaylı bilgiyi, yerinde alır.

eyvallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: Furkan

quote:

Orjinalden alıntı: MoKoKo®

çok iyi ücret veriyorlar valla

Sana göre değil bence

evet bana göre değil. tam sana göre

• metroda maaş alımı hiçbir zaman problem olmaz.ama hostluk çok zordur , ona göre arkadaşlar
  • arkadaşlar 950 ytl ücret vermezler
    sefer başına para alırsınız ben eskişehir -antalya - eskişehir 30 ytl alıyordum+(artı diyorum) yolda indi bindi yapanlara bilet kesilmezbunların ücretleride 2 kaptan 1 muavin ve host arasında paylaşılır

ayrıca ilk 7 seferde para verilmez yani size sefer başına fiş verirler 7 fişten sonra bu fişleri bozdurabilirsiniz
    valla 3 gün çalışın dünyanın kaç bucak oldugunu anlarsınz yol boyunca kıçınızı yere koyamazsınız benden söylemesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat_sönmez

arkadaşlar 950 ytl ücret vermezler
    sefer başına para alırsınız ben eskişehir -antalya - eskişehir 30 ytl alıyordum+(artı diyorum) yolda indi bindi yapanlara bilet kesilmezbunların ücretleride 2 kaptan 1 muavin ve host arasında paylaşılır

ayrıca ilk 7 seferde para verilmez yani size sefer başına fiş verirler 7 fişten sonra bu fişleri bozdurabilirsiniz
    valla 3 gün çalışın dünyanın kaç bucak oldugunu anlarsınz yol boyunca kıçınızı yere koyamazsınız benden söylemesi

hangı fırma
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: murat_sönmez

arkadaşlar 950 ytl ücret vermezler

hangı fırma

buzlu- metro ikisindede çalışmıştım
  • selam beyler bende hostluk yapmak istiyorum ama orta okul menzunuyum die almıyorlar
  • Hocalar aman diyorum dikkatli olun.8 saatlik yolculuk yaptım bu firmada.hostluk yapan eleman 8 saatin tamamını ayakta geçirdi.gördüğüm kadarı ile oturmak yasak.düşünün bide otobüsün içindesiniz.para iyi ama iş çok çok ağır.artı bide otobüs seyir halindeyken tüm yolculara kek,çay,kahve su vericeksiniz.kılı var tüyü var.şimdi burda amaan zaten akşama kadar ayakta çalışıyorum ne var diyeceksiniz.öyle düşünmeyin satış,servis işine benzemez.otobüsüün içinde olunca anlarsınız.ki adam 2/3 saat yolculuk yapınca yol yorgunu olur bide 8 saat ayakta ve çalışarak gittiğinizi düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isyanlari_oynuyorum -- 2 Eylül 2008; 14:50:00 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.