Şimdi Ara

Metro Redux Bundle Steam'de 9,80 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       4A Games'in geliştirmiş olduğu Metro oyunları Steam üzerinde indirime girdi. 

27 Mart tarihine kadar sürecek bu indirim kapsamında Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux oyunlarını içeren Metro Redux Bundle Steam üzerinde %80 indirimle birlikte 9,80 TL. Oyunlar tek başına da 7,75 TL ile satılmakta.

Mart ayının başında Oyun Çeviri ekibi Metro 2033 ve Metro Last Light Türkçe yamalarını Redux sürümlerine uyarlamıştı. Yamaların indirme linklerine Oyun Çeviri'nin sosyal medya hesabından paylaştığı bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Metro 2033 ve Metro Last Light oyunlarından sonra serinin yeni oyunu da yolda.

Romanlarıyla Metro oyunlarına can veren Dmitry Glukhovsky'nin resmi sitesi üzerinden yapılan yeni Metro oyunu duyurusundan sonra Deep Silver, son derece başarılı Metro serisi için iddialı planlarının olduğu ancak bir sonraki Metro oyununu 2017 yılında çıkarmanın bu planların arasında olmadığını açıklamıştı.  

• Bunu değerlendireyim bi Metro hayranı olarak :)))
  • Geçen kasım ayında almıştım 12 küsür liraya. Ayrı olarak da vardı ama redux sürümünü de almıştım. Kesinlikle mükemmel bir oyun almayı düşünen varsa kaçırmasın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kaç yıllık oyuncuyum,sayısız oyun tecrübem var ama The Last of Us ile birlikte atmosfer olarak gördüğüm en iyi oyun kesinlikle
  • Hadi ya :( keşke ps e verseydiler o fiyata
  • Aldım gitti.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.