Şimdi Ara

Metro Last Light Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Metro Last Light'ı büyük bir zevkle oynuyordum ancak dışarıda gaz maskesiyle yapılan bir görev sırasında sorun yaşadım.
    Benzin bulup bir aleti çalıştırmak için metro ağından dışarı çıktım.
    Uçaktan ufak bir benzin bidonu aldım ve o sırada oyun otomatik olarak kayıt oldu ancak gaz maskemin filtresinin bitmesine 5 saniye vardı kayıt olduğunda.
    Şimdi oyuna başladığımda dışarıda 5 saniyelik filtre ile başlıyorum ve benzini takıp aleti çalıştırdığım anda ölüyorum.

Bu sorunu çözmek için ne yapabilirim?
    Siz tecrübeli arkadaşlardan fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

• Önceki bölümlerden başla,ana menüde chapter select ya da mission select olması lazım. Aynı bölümden tekrar başla ya da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

Önceki bölümlerden başla,ana menüde chapter select ya da mission select olması lazım. Aynı bölümden tekrar başla ya da.

Cevap için teşekkürler ama o zaman epey bir geriden başlamış oluyorum.
    Daha pratik bir çözüm bulunabilir mi diye merak ettim...
  • O bölüm öyle sıkıcı ki normalde ben başladığım oyunu bitiririm ama o bölüm sayesinde oyunu bir daha oynamamak üzere bıraktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynısı olmuştu.İnternette trainer'i var sınırsız gaz maskesi sağlıyor o bölümü trainer ile geçmiştim.google de "Metro_Last Light v1.0 Plus 10 Trainer" diye aratırsan bulursun.Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Nightmare** -- 30 Haziran 2013; 20:25:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nightmare**

Bende de aynısı olmuştu.İnternette trainer'i var sınırsız gaz maskesi sağlıyor o bölümü trainer ile geçmiştim.google de "Metro_Last Light v1.0 Plus 10 Trainer" diye aratırsan bulursun.Kolay gelsin

Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.