Şimdi Ara

Metro: Last Light (2013) [ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
14
Favori
125.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KFK

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

Orijinalden alıntı: Tercüman-ı Ahvâl

Oyunçeviriye kalırsak 3 ay sonra oynarız tr yama ile oyunu..

+1

Metin sayısı çok değil. Yani bir Bioshock' a nazaran. Dili de ağır değil. Çok sürmemesi lazım.

Oyun Çeviri yi bilmiyorsunuz galiba. Bakın şu oyun, en az 2 ay. En az.
  • quote:

Oyunçeviri'ye kalmak zorunda değilsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KFK

quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

quote:

+1

Metin sayısı çok değil. Yani bir Bioshock' a nazaran. Dili de ağır değil. Çok sürmemesi lazım.

Umarım hocam.
  • crysis 3 filan yalan bunun yanında. Bundaki grafikler ve atmosfer crysis 3 ü 3 e katlar crysis 9 ile yarışır
  • PhysX 9.13.0325 yayınlandı aşağıda ki linkten indirebilirisiniz...

http://physxinfo.com/news/11419/physx-system-software-9-13-0325/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 21 Mayıs 2013; 18:02:06 >
  • Oyunu iyi sonda bitirmek istiyorsanız aşağıdaki hamleleri uygulamanız lazım.

Knock out humans, try not to kill unless forced. When I went through I only killed during the chase and the flamer on D6.
    Knock out Letsnisky
    Take off your mask when he demands it
    Save Pavel
    Ignore the demon on dead city
    Save the bear in the forest level
    Watch as many human interactions as possible. When you see 2 people talking stand by and listen to their conversation. You'll know it counts when the screen flashes and makes a noise.
  • ve nihayet MUTLU yani IYI SON ile bitirdim arkadaşlar.

herkese tavsiye ederim, oyundan çok daha fazla zevk alacaksınız bundan eminim.

bu arada oyunun bu muhteşem havasını ve atmosferini daha önce anca Stalker serisinde almıştım.
    gerçekten muhteşem bir yapıt, umarım devamı gelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 21 Mayıs 2013; 18:15:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

ve nihayet MUTLU yani IYI SON ile bitirdim arkadaşlar.

herkese tavsiye ederim, oyundan çok daha fazla zevk alacaksınız bundan eminim.

ben herkesi öldürdüm en sonunda kafam bozuldu metroyu havaya uçurdum, bizim elemanda sizlere ömür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 21 Mayıs 2013; 18:13:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

PhysX 9.13.0325 yayınlandı aşağıda ki linkten indirebilirisiniz...

http://physxinfo.com/news/11419/physx-system-software-9-13-0325/

Paylaşım için teşekkürler.
  • update 2 yi kurdum fps'de inanılmaz bir artış oldu oyunu herşey kapalı high ayarda bile zor oynarken. update 2 yi kurduktan sonra tessellation very high quality very high ssaa 2x texture filtering 16x 30 fps altına düşmüyor ve akıcılık yeterli oluyor gerçekten çok müthiş bir görsellik özellikle beyaz aydınlatmalar çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creauter -- 21 Mayıs 2013; 19:01:47 >
  • Ekip mi kurdunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: creauter

update 2 yi kurdum fps'de inanılmaz bir artış oldu oyunu herşey kapalı high ayarda bile zor oynarken. update 2 yi kurduktan sonra tessellation very high quality very high ssaa 2x texture filtering 16x 30 fps altına düşmüyor ve akıcılık yeterli oluyor gerçekten çok müthiş bir görsellik özellikle beyaz aydınlatmalar çok iyi.

Update 2 derken ? Başkaları da update 3 çıktı diyor. Benim tek bildiğim update 1.0.0.2 olan. Ondan sonra çıkan update var mı veya varsa sırası nedir bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyunu şimdi bitirdim gerçekten son atmosfer inanılmaz güzeldi.Ama anlamadığım bişey var oyun iyi veya kötü tarfla bitiyormuş bende son d6 yla savaşıp, patlama ile bitti ne oluyor bu durumda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

update 2 yi kurdum fps'de inanılmaz bir artış oldu oyunu herşey kapalı high ayarda bile zor oynarken. update 2 yi kurduktan sonra tessellation very high quality very high ssaa 2x texture filtering 16x 30 fps altına düşmüyor ve akıcılık yeterli oluyor gerçekten çok müthiş bir görsellik özellikle beyaz aydınlatmalar çok iyi.

Update 2 derken ? Başkaları da update 3 çıktı diyor. Benim tek bildiğim update 1.0.0.2 olan. Ondan sonra çıkan update var mı veya varsa sırası nedir bilen var mı ?

http://kat.ph/patch-met...ial-multi-t7423474.html Bak o sitede update 2 yazıyo ordan indirdim ben ve fps 10 dan 30 lara çıktı. Oyunu bende sabah bitirdim 2 farklı sonla ilgili bişey görmedim son patlamayla bitti. En son o uzaylı çocuk arkasını dönüp el salladı bay bay dedi aklınca :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

adam annayı tutuyorken maskemizi çıkarırsak ne oluyor ? ben adamın kafasına ateş ettim

??
  • güzel oyun hikayesiyle felan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: busterr

quote:

http://kat.ph/patch-met...ial-multi-t7423474.html Bak o sitede update 2 yazıyo ordan indirdim ben ve fps 10 dan 30 lara çıktı. Oyunu bende sabah bitirdim 2 farklı sonla ilgili bişey görmedim son patlamayla bitti. En son o uzaylı çocuk arkasını dönüp el salladı bay bay dedi aklınca :=)

eyvallah kardeş
  • reloaded sürümünü yükledim de oyunda ses çıkmıyo neden acaba update 2 yi de kurdum
  • HD7850 için ince ayarlar nedir ?
    en ideal çözünürlük ne olmalı ? (monitör 27")

bugün yarın 1.3 update çıkacak şuan 1.2 var
    ben update edemedim yapabilen varsa yardım rica ediyorum.

oyun çok pis kasıyor + kaplama sorunu var.....
  • AMD X8 8320
    8GB 2*4 Ram
    HD7850 2GB XFX
    27" Philips W8 Pro 64Bit

en ideal şekilde oynamak
    update şart sanırım için lakin hangi sürüm uygun, orijinal update nereden mümkün ?

hangi ayarları kısmak lazım config içinde vs..
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.