Şimdi Ara

METRO İSTANBUL BAYRAMPASADAN ALİBEYKOYE GİDEBİLİR MİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edirneden istanbula donucem otobus bayrampasada birakiyormus benim alineykoye gitmem lazim acaba servis var mi meteonun bayrampasadan aibeykoyune cok acil bilen arkadaslae bilgilendirirse iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Edirne-İstanbul Alibeyköy bileti alın en kolay yol olarak ama Esenler'den de mutlaka servis vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Losgalacticos -- 12 Eylül 2017; 2:7:12 >
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Hocam gorevli yok dedi

Aqzar gunude bayrampasa edirne vermisti bende o bileti iptal ettim istanbula donunce alicamda bunu aldik bi kere insallah vardir da ugrasmam

• 2pac. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sistemi kontrol ettiğimde Metro Turizmde görünüyor araç. Kullanıp kullanmamak size kalmış tabi.

• Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    hocam bugün istanbulda gittim sordumda alibeyköyden esenlere esenlerdende edirneye gidiyormuş ben edirnede sordugumdada böyle demişlerdi inanmayıp biletimi iptal ettirdim geri istanbula geldigimde yarım saat önce gidip sordum onlarda aynısını dedi hiç çaktırmadan bileti aldım :D

istanbul'dan edirneye alibeyköyden otobüs yok esenlere kadar servislerle gidicekmiş orda binicekmişiz zaten ben dün geldigimde esenlerde indim herkes aktarma yapıyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.