Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.997
Cevap
66
Favori
968.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk liste daha yeni ve daha güzel şarkılar var.. gerçekten güzel sağolasın.. iyi oldu bunlar hemen indiriyoz.
  • THE PIRATES - You Should Really Know
    MEL C - I Turn To You
    EMİNEM - When Im Gone
  • quote:

Orjinalden alıntı: fataleagle

ilk liste daha yeni ve daha güzel şarkılar var.. gerçekten güzel sağolasın.. iyi oldu bunlar hemen indiriyoz.

zaten ilk liste yeniler 2.liste eskiler şeklinde
  • The Gases bunlar beni kesmez daha yokmu

Mesela Yeni Yerliler!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

The Gases bunlar beni kesmez daha yokmu

Mesela Yeni Yerliler!!

onlar da var olmaz mı????
    ama ben daha çok yabancılarla uğraşıyorum
    yine de bir liste yapıp koyarım yerlileri
  • Üstad ne diyeyim bilemiyorum ben bu parçaya hasta oldum fakat bir türlü adını duyamıyor duyduğumdada anlayamıyordum 15 gündür bulmaya çalışıyordum. Son çare ( aslında ilk olması lazımdı ) Foruma sorayım arkadaşlar bilirler dedim şansa bak ilk metro fm de çok çaldığını bildiğimden ve başlığıda görünce daldım.Üstadım ne diyeyim parmaklarına sağlık büyük sevap işledin ..
    quote:

Orjinalden alıntı: creature16

selam miilet bu topic işe yarar die düşündüm herkes metro fm de dinledii ve ismini bildii sarkıları yazarsa kimse bulmakta sıkıntı cekmez mesela güsellerinden bi tenesiyle ben bi başlangıç yapiim;)

***carl akcent-kylie
  • quote:

Orjinalden alıntı: melih.yanardağlar

Üstad ne diyeyim bilemiyorum ben bu parçaya hasta oldum fakat bir türlü adını duyamıyor duyduğumdada anlayamıyordum 15 gündür bulmaya çalışıyordum. Son çare ( aslında ilk olması lazımdı ) Foruma sorayım arkadaşlar bilirler dedim şansa bak ilk metro fm de çok çaldığını bildiğimden ve başlığıda görünce daldım.Üstadım ne diyeyim parmaklarına sağlık büyük sevap işledin ..
    quote:

Orjinalden alıntı: creature16

selam miilet bu topic işe yarar die düşündüm herkes metro fm de dinledii ve ismini bildii sarkıları yazarsa kimse bulmakta sıkıntı cekmez mesela güsellerinden bi tenesiyle ben bi başlangıç yapiim;)

***carl akcent-kylie

dostum birşey değil daha türkçeler için de birşeyler düşüneceğiz
    topiği açan arkadaş uyuyor heralde hiç yorum yok resmen sahiplendim topiği he
  • Bu mu yeniler!Komedi yaa
  • arkadaşlar yeni parça yeniii adı üstünde adam kalkıp 2004 parçalarını yazmış ya varmı bölesi
  • ukalalık olmasın bunlar elimizde olan parçalar yinede saol kardeşim mesela mydonose'da çalan leyle tarzı bir sözün geçtiği güzel bi track war kendilerine ait sanırım deli olcam bulamıyoruz elinde olan paylaşırsa sewinirim olmazsa Arzu'ya sorarız o kız bilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazysinan19

arkadaşlar yeni parça yeniii adı üstünde adam kalkıp 2004 parçalarını yazmış ya varmı bölesi

söylesene 1 tane eski parça 2004 den dediğin varya ondan
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpLeNDouR - 2

Bu mu yeniler!Komedi yaa

hangisi eski ya anlamış değilim
    gidip mal gibi aşağıdaki listeye bakarsan birşey demiyorum zaten eski onlar demekki sorun sende
  • Hoca yerli listesi istiyoruz
  • o zaman başka konularda ariycan...
    quote:

Hoca yerli listesi istiyoruz
  • quote:

Hoca yerli listesi istiyoruz

ya o biraz zor gözüküyor malisef ama yapmaya çalışıcağım
  • Eyvallah ya ben yapıyorum gibi zaten yavaş yavaş powerturke girip top40 ı çekiyorum emuleden
  • quote:

Eyvallah ya ben yapıyorum gibi zaten yavaş yavaş powerturke girip top40 ı çekiyorum emuleden

tamam işte sen de bi topic aç türkçeleri de senden alalım
  • beyler sean paulun ever blazing şarkısı kimde varsa bana atabilirmi msn acrobatu@hotmail.com lütfen
  • keops da merak ediyordu buraya da yazayim
    SEAL - GET IT TOGETHER
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhsycoMantis

keops da merak ediyordu buraya da yazayim
    SEAL - GET IT TOGETHER

ok.kardeş bu da güzel bir parça ama çok fazla listelerde takılmamış demekki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.