Şimdi Ara

Metro Exodus PS5 ve Xbox Series Versiyonları 18 Haziran'da Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Deep Silver ve geliştirici 4A Games, Metro Exodus Complete Edition'ın 18 Haziran'da PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacağını duyurdu.

PlayStation 5 ile Xbox Series X'te 4K 60FPS, Xbox Series S'te 1080p 60FPS, ray tracing, FOV ayarı, PlayStation 5'te dokunsal geribildirim, Xbox Series'de uzamsal ses ve gecikme süresi iyileştirmeleri içerecek. 

PlayStation 4 veya Xbox One versiyonuna sahip kullanıcılar için ücretsiz.

PC için yeni versiyon Metro Exodus PC Enhanced Edition bugün itibarıyla çıkışını gerçekleştirdi. 

Yeni nesil versiyonların tanıtıldığı fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Süper,eküs beküsde akacagim yalniz gold edition lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarına kadar PC için inmiş olacaktır, DLC'leri oynamamıştım onları bitireceğim bu sürümde, merak ediyorum ve tam bir görsel şölen bekliyorum.

• Attim indirmeye bende bekliyorum. Bakalim ray tracing sov yapacak gibi duruyor oyun. Cyberpunk da cok basariliydi ozellikle ray tracing isiklandirma ve golgeler konusunda.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Xbox da 1 Nisan da 84₺ ye düşmüş keşke alsaydım kardeşlikle 40₺ ye gelirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürpriz oldu ben yaz sonuna doğru gelir diye tahmin ediyordum..Bu vesile ile bir kez daha oynamak güzel olacak.

• Oyunu oynuyorum, üçüncü açık dünya bölümündeyim, ormanın çocukları falan var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.