Şimdi Ara

METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
15
Favori
43.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acik dunya her oyuna gitmezzzz!!!!metro'yu bilmem ama The last of us acik dunya olsun diyen adam last of us'i oynamamistir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CD Projekt ile Bethesda haricinde başka firmaya açık dünya yakıştıramıyorum ben hele ki Ubisoft acilen açık dünya yapmayı bırakmalı çizgisel oyunlar yapmalı. Bazı oyunlar vardır açık dünyaya gerek bile duymaz, o kadar güzeldir ki, hikayesi-atmosferi bizi bizden alır işte Metro bu oyunlardan biri, çizgisel ilerlemesinden yanayım tadı damağımızda kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Hocam benim de aklımdan geçmişti. Last of us oyununu da open world yapsalar uzun uzun oynama süresi olsa hiç fena olmazdı. Çizgisel oyunlarda hareket serbestisi ve görev seçimi tanınmıyor. Oyuna mahkum kalıyorsun. Bence last of us gibi güzel bir oyun da openworld olmayı hak ediyor.

Geçmesin yasaklıyorum.
  • METRO EXODUS (PLAYSTATION ANA KONU)
  • Rockstar dışında her firmanın açık dünyaları bir süre sonra bayabiliyor bu oyununda tam olarak açık dünya olmaması iyi olmuş.

• 4A Games‘in en önemli isimlerinden biri olan Andriy “Prof” Prokhorov. Hem PC hem Konsol platformunda çok iyi bir şekilde optimize ediliyormuş. Ayrıca Oyunun en düşük ekran kartlarında bile oyun muhteşem görünüyormuş. Konsollarda kim bilir nasıl düşenemiyorum.

E3 2017 etkinlikleri esnasında gösterilen Metro Exodus, PC üzerinden oynanmıştı. 4A Games, her ne kadar bazı özel dokunuşlar yapacaklarını, fakat oyunun son hali, gösterilen haline çok benzer bir şekilde karşımıza çıkacağını belirtti.

PC Gamer E3 2017

Adamlar Standart PS4'ün tüm gücünü kullanacaklar galiba Uncharted 4 ile Horizon'da olduğu gibi. Pro'da kim bilir nasıl olur tahmin bile edemiyorum. Şeytan diyor 4K TV al PRO al görsel şölen yaşa

• Şu trailer müziğini dinledikçe aşırı gaza geliyorum. John Murphy insan değilsin be bu nasıl trailer müziği?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 26 Ağustos 2017; 14:44:34 >
  • Çok etkileyici gerçekten. Film de güzel.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    aa film müziği mi bu? vallahi bilmiyorduk öğrenmiş olduk. Film güzelse izleriz yarın o zaman teşekkürler hocam :) sabahtan beri dinliyorum nasıl hype yarattıysa alarm zil sesi felan yaparım bunu ben şimdi
  • Filmdeki sahne müzikle birlikte çok vurucu oluyor. Spoiler olmasın. İlk izlediğimde çok etkilenmiştim.
    Yarın boş günüm kesin bakıcam teşekkürler tekrardan cidden bilmiyordum film müziği diye metro redux trailer'da çalınca bu parçayı yapanın eline sağlık dedim acayip gaza getiriyor telif haklarını almışlar mı acaba bu adamdan nasıl çalmaya izin vermiş :)
  • Metro Romanlarının Yazarı Dmitry Glukhovsky İmza Günü için Türkiye'ye Geliyor

Metro romanlarının yazarı Dmitry Glukhovsky imza günü için önümüzdeki ay Türkiye'ye gelecek.

Metro romanlarını ülkemizdeki okurlarla buluşturan Panama Yayıncılık tarafından yapılan duyuruya göre, Rus yazar Dmitry Glukhovsky 5 Kasım saat 13:00'da TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı Panama Yayıncılık standı salon 12-12409'da olacak.

Metro serisinin romanları 2033, 2034 ve 2035 kitapçılarda Türkçe olarak ulaşılabilir durumda.

Alıntı: BSC
    Filmde bu müziğin çaldığı kısımlar çok çılgındı.
  • Açık Dünya; Far Cry, Dying Light ve Assassin's Creed gibi oyunlara gider. Çizgisel oyunlara gitmez.
  • Oyun 2018 Sonbaharında çıkacağını görünce ayakta alkışladım tam bir kış oyunuydu zaten iyi denk getirmişler İnşallah Ekim-Kasım gibi çıkar.
  • Evil Within 2 de biraz açık dünya gibi oldu ama aksine çok güzel yaptılar. Bunu da aynı tarzda yaparlarsa bir sorun olmaz.

• Metro Exodus | Aurora Trailer | PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Metro Exodus | Aurora Trailer | PS4

8 Ağustos yazıyor sondaki harflerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzoBride -- 8 Aralık 2017; 23:40:4 >

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Trailer'ın sonunda ''FALL'' yazıyor. Sonbahar anlamına geliyor yani
  • Agustos 8 de cikacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.