Şimdi Ara

Metro Exodus Ön Siparişe Açıldı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
123
Cevap
0
Favori
5.599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Metro Exodus Ön Siparişe Açıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    36 Mesaj
    Sony TR nin yaptığı net bi şekilde yamyamlık resmen bizimle alay ediyorlar bundan sonra asla ama asla indirim dışında ps4 oyun almıcam, arkadaşlar lütfen sizde indirim dışında ps4 oyunu almayın bu yamyam zihniyetin para kazanmasına müsade etmeyin ki eninde sonunda akıllanacaklar.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Steam sürümü al beni diye bağırıyor. Yatırım tavsiyesidir, alın.

Bu arada PlayStation fiyatları ne öyle. Artık Türkiye'de PlayStation almanın tek faydası exclusive oyunlar oldu. Gerçi onlarda 400 tl olduktan sonra ne farkeder ki. Sony'nin özel fiyatlandırma yapması veya kuru sabitlemesi lazım. Yoksa xbox dışında konsol kullanan kalmayacak.

Ya onu da geçtim, xbox ile sony farkı çok fazla. Bu mu yani rekabet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requizm -- 15 Ağustos 2018; 21:44:13 >
    |
    |

microsoft store türkiye gibi veya steam gibi bağımsız olsa o zaman fiyatlar daha uygun olabilirdi ama ps store ingiltereye ödüyor bu fiyatları onların da ortak belirlediği fiyatlar yani bu
    |
    |
    Artik hesap makinesini al kurla carp fiyat koy devri bitti.Insanlarin alim gucu oyle doviz gibi 2 gunde 1.5 katina da cikmiyor.Alim gucune oranli oyun fiyatlari sart.Bunu en iyi bugune kadar steam yapti xbox daki bazi fiyatlar ve gamepassin ulkemize ozel fiyatlandirmasi onemliydi,bununyaptilar.Sony de ayni yolu izlemeli.

Ps Türkiye yerin dibine batsın artık. 3.5 katı fiyat farkı mı olur be ayıptır günahtır. PS4 sahipleri lütfen şu fiyattan ön sipariş vermeyin. Kur falan bahane, kafalarına göre fiyat belirliyorlar. En sonunda iyice tepem atacak mahkemeye şikayet edeceğim bu kan emicileri.

|
    |

Orijinalden alıntı: nty35

KAPTIM 1 ADET. HABER VERENE TEŞEKKÜRLER.

şaka bi yana şurdan bakarsanız dünyada açık ara en ucuza satılan bizim ülke şu anlık
    https://steamdb.info/app/412020/

2 güne kalmaz fiyatı 210 tl olarak güncellenir demedi demeyin. ARAL GAME birazdan fark eder çünkü
    Vay anasını.

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||
    tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://youtu.be/bFM-hBLtTWM

• Binbaşı
    1185 Mesaj
    quote:

PlayStation Store Standard Edition -- 299,00 TL
    PlayStation Store Gold Edition -- 429,00 TL
    Xbox Store Standard Edition -- 180,00 TL
    Xbox Store Gold Edition -- 267,50 TL

Öhhhhh çüşşşş farka gel.Acep TR'de XBOX'a dönüş olur mu ileride?
    |
    |

• Yarbay
    3552 Mesaj
    Oyun konsolda oynanır hajum, konsol hajum, koltukta yayılarak oynuyoruz hajum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    PS Sahipleri zamanında göthe göth demeyi bilseydi bu fiyatlara maruz kalmazdı. Burda ps fiyatlarını eleştiren insanları, vatan haini ilan edermiş gibi konuşuyorlardı.
    |
    |
    12131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bualix

Vay anasını.

Alıntıları Göster
    maşallah dünya lideri ülkelerin arasında dolanıyoruz hemde 1.sıradan

• Yarbay
    12131 Mesaj
    gabe baba türk sevdalısı çıktı

krizdeyiz diye adam kıyak geçiyor gamerlara
    |
    |

hiç dikkat etmemiştim.ulan ne güldüm
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6951 Mesaj
    Sıcak fırsat valla yanıyor

|
    |

|
    |
    Sparda.

Mutlak Sıfır, O kadar çaresizsin ki ancak fiyattan konuşuyorsun. Senin oynayacak özel oyunun yok xbox da buna yan. Metro exodus u biz 300 tl olsa bile alıp satarak zarar etmeden oynarız.

89 tl ye steam den alınca bile oyun bittikten sonra elinde kalır 89 tl havaya uçar. Ama playstaiton da ikinci elde satılarak 10-15tl zararla satarak paran cebinde kalır.

O yüzden senin fanboyluk derdin fiyatlar olmasın. xbox ın daki çöp oyunlar ve özel oyun olmaması olsun Biz her şekil metro yu da diğer oyunları da oynayacağız ve üstüne senin rüyanda göremeyeceğin güzellikte exclusive ps oyunlarını oynayacağız

çaresizliğin bizi hep güldürüyor hep böyle kal

Naughty Dog Oyunları: The Last of Us Part II (Metacritic: 96) • The Last of Us (Metacritic: 95) • Uncharted 4 (Metacritic: 93) • Uncharted 3 (Metacritic: 92) • Uncharted 2 (Metacritic: 96) • Uncharted (Metacritic: 88) • Jak and Daxter (Metacritic: 90)

• Teğmen
    208 Mesaj
    Hem güzel bir seri Metro serisi hemde bu pahalilikta çok uygun fiyatlı.Mutlaka tavsiye ederim...

|
    |
    Konsollardaki bu kadar yüksek fiyatları bile savunanlar olduğuna inanamıyorum açıkçası. Evet oyunu 2. el olarak satabiliyorsunuz oynadıktan sonra, evet daha çok exc. oyunlara sahipsiniz ancak bunları siz yapmıyorsunuz, bu sistemleri siz tasarlamıyorsunuz bu kadar korumacılığın amacı ne öyleyse? Bunu sadece PS4 kullanıcılarına söylemiyorum, sözüm herkes için geçerli. Bu dünyada eğlencenin sadece bir yüzü olan video oyunları üzerine bile tartışma başlatan insanlar olduğu sürece, gezegenin de türümüzün de geleceği hiç parlak durmuyor...
    |
    |
    321 Mesaj
    Standart sürüm aldım. Sonra goldu gördüm. Şimdi fiyatlar yükselir diye iade edip golda da geçemiyorum. Kaldım mal gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
kolayoto.com
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.