Şimdi Ara

Metro Exodus Ön Siparişe Açıldı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
123
Cevap
0
Favori
5.589
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Metro Exodus Ön Siparişe Açıldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1601 Mesaj
    Şu fiyata bak be hocam. Göreceğimiz fiyatlar buydu. Mahvettin bizi döviz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

||PS4||PS3||PS Vita||
  • Misafir Üyelik
    161767 Mesaj
    Fiyat yükselmeden kapın 1 tane. Özellikle önceki oyunları oynadıysanız.
    |
    |
    100 Mesaj
    İsteyince oluyor,hitman 2 şimdi de metro.Dövizi bahane edip fiyatı yaslamanın kimseye faydası yok.alım gücü belli türkiye de ona göre yap ki sektör ölmesin.Hiç kazanmamaktansa az da olsa devamlı gelir sonuçta,çok sevdiğim seri gözüm kapalı gold edition siparişi verdim
    |
    |

Haa bunlara müstehak kardeşlik bir oyunu alıp en az 100 kişi arasında döndürmeli bu ülkede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocksolidv -- 15 Ağustos 2018; 19:59:31 >
  • Binbaşı
    1488 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rocksolidv

Sony türkiye ps4 sahiplerini yolunacak kaz olarak görmeye devam etsin aynı oyunu xbox live dan nasıl 110 lira fazla satıyorsun arkadaş ayıptır yahu ?

Haa bunlara müstehak kardeşlik bir oyunu alıp en az 100 kişi arasında döndürmeli bu ülkede...
    Sorsan Avrupa bölgesi Euro diye kem küm edecek, Microsoft böyle satabiliyorsa sende satabilmelisin.

Orjinalden alıntı: dragonbornx

Sony türkiye ps4 sahiplerini yolunacak kaz olarak görmeye devam etsin aynı oyunu xbox live dan nasıl 110 lira fazla satıyorsun arkadaş ayıptır yahu ?

sony piyasayı boş buldu,çok da konsol sattı.PS4 pro var ,son model PC hangisi ucuzsa onu alıyorum fakat sony artık bu işi abartdı.Döviz falan filan yalan,kendi oyunlarını bile yaslıyor bize istese bütün fiyatlara el atar
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Xan'ela

Sorsan Avrupa bölgesi Euro diye kem küm edecek, Microsoft böyle satabiliyorsa sende satabilmelisin.

Alıntıları Göster
    hadi microsoft öyle böyle doları 3 'ten alıp satabiliyor

peki gabe newell babaya ne diyeceksin ? adam doları 1,5'dan ayarlamış
    |
    |
    650 Mesaj
    Kesin fiyata güncelleme gelecektir askerlik olmasa ön sipariş geçerdim.
    |
    |
    Arkadaşlar biraz araştırma yaptım da Deep Silver oyunlarının fiyatı artmıyor. Mesela Kingdom Come Deliverance 13 Şubat'ta çıkmış ve normal fiyatı hep 89 kalmış. Ayrıca Homefront: The Revolution'da ilk fiyatı olan 89'dan yukarı çıkmamış.
    |
    |
    Bir tane gold patlattım,büyük ihtimalle fiyatı yükselecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4312 Mesaj
    fiyat anca steam kurları değiştirirse artar
    |
    |
    Süper fiyat! Steam için fiyat güncellemesi gelebilir, hemen aldım o yüzden.
    |
    |
    161767 Mesaj
    Merak etmeyin Xbox sürümüne ekleme yapılacak. Diğer oyunlarda da olmuştu, sonradan fiyatlar yukarı çekilmişti. Örnek Anthem
    |
    |
    1046 Mesaj
    hemen GOLD aldım, fiyat heran artabilir arkadaşlar. Bence beklemeyin!
    |
    |
    İ7 6700K // MSI Z170A M7 GAMING // GSKILL RIPJAWX 16 GB DDR4 2400MHZ // GIGABYTE GTX 980 Tİ XTREME EDİTİON RGB // ASUS ROG PG348Q 100hz // THERMALTAKE X31 KASA // CORSAIR BRONZE 80 750 WATT // LOGITECH G910 GAMING KLAVYE // LOGITECH G303 GAMING MOUSE // RAZER TİAMAT ELİTE 7.1 REAL // ASUS STRIX SOAR 7.1 SES KARTI // KINGSTON HYPER X SSD // WD BLACK 1TB
  • Teğmen
    245 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ps sahibiyim bu fiyat nedir ya şakamısınız siz gow aldım yen bitirir bitirmez ps satıp xbox geçiyorum
    |
    |
    Müesses Nizam

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Playstation fanboyları bu başlığa uğramamış. Yazık arkadaş kimlerle uğraşıp tartışıyotuz şurada.
    Şu mesajı dikkatle okuyun, zeka yaşı kaç olan biriyle muhatap olduğunuzu anlayın. Yahu ciddi, ciddi bunu nasıl yazdın sen?

Hem konuya fanboyların uğramadığını söylüyorsun, hem de senin ifadenle fanboyların olmadığı konuda kimlerle uğraştığından şikayet ediyorsun, ne ayaksın sen yahu? Yoksa fanboyların olmadığından şikayet edip, buradaki üyelere mi diyorsun bunu

Bunu bir kenara bırakırsak, en iyi fiyat Steam'de ama yine de almayacağım. Xbox fiyatı bir kaç gün içinde PS fiyatına göre yükseltilir bence ama şu hali ile konsollar için çok güzel fiyat vermişler.
    |
    |

• Binbaşı
    1023 Mesaj
    Gabe reis heykelini yapsak beton yetmez . Euro kuru sonye 7 tl iken xboxa 4.5 tl filan sanirim adamlarda haklı(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.