Şimdi Ara

Metro Exodus Ön Siparişe Açıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
6.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu fiyata bak be hocam. Göreceğimiz fiyatlar buydu. Mahvettin bizi döviz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat yükselmeden kapın 1 tane. Özellikle önceki oyunları oynadıysanız.
  • İsteyince oluyor,hitman 2 şimdi de metro.Dövizi bahane edip fiyatı yaslamanın kimseye faydası yok.alım gücü belli türkiye de ona göre yap ki sektör ölmesin.Hiç kazanmamaktansa az da olsa devamlı gelir sonuçta,çok sevdiğim seri gözüm kapalı gold edition siparişi verdim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sony türkiye ps4 sahiplerini yolunacak kaz olarak görmeye devam etsin aynı oyunu xbox live dan nasıl 110 lira fazla satıyorsun arkadaş ayıptır yahu ?

Haa bunlara müstehak kardeşlik bir oyunu alıp en az 100 kişi arasında döndürmeli bu ülkede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 15 Ağustos 2018; 19:59:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Sony türkiye ps4 sahiplerini yolunacak kaz olarak görmeye devam etsin aynı oyunu xbox live dan nasıl 110 lira fazla satıyorsun arkadaş ayıptır yahu ?

Haa bunlara müstehak kardeşlik bir oyunu alıp en az 100 kişi arasında döndürmeli bu ülkede...
    Sorsan Avrupa bölgesi Euro diye kem küm edecek, Microsoft böyle satabiliyorsa sende satabilmelisin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragonbornx

Sony türkiye ps4 sahiplerini yolunacak kaz olarak görmeye devam etsin aynı oyunu xbox live dan nasıl 110 lira fazla satıyorsun arkadaş ayıptır yahu ?

sony piyasayı boş buldu,çok da konsol sattı.PS4 pro var ,son model PC hangisi ucuzsa onu alıyorum fakat sony artık bu işi abartdı.Döviz falan filan yalan,kendi oyunlarını bile yaslıyor bize istese bütün fiyatlara el atar

• Çok iyi fiyat PC kaldırsa anında yapıştırırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

Sorsan Avrupa bölgesi Euro diye kem küm edecek, Microsoft böyle satabiliyorsa sende satabilmelisin.

Alıntıları Göster
    hadi microsoft öyle böyle doları 3 'ten alıp satabiliyor

peki gabe newell babaya ne diyeceksin ? adam doları 1,5'dan ayarlamış
  • Ps sahibiyim bu fiyat nedir ya şakamısınız siz gow aldım yen bitirir bitirmez ps satıp xbox geçiyorum
  • Kesin fiyata güncelleme gelecektir askerlik olmasa ön sipariş geçerdim.

• Arkadaşlar biraz araştırma yaptım da Deep Silver oyunlarının fiyatı artmıyor. Mesela Kingdom Come Deliverance 13 Şubat'ta çıkmış ve normal fiyatı hep 89 kalmış. Ayrıca Homefront: The Revolution'da ilk fiyatı olan 89'dan yukarı çıkmamış.

• Bir tane gold patlattım,büyük ihtimalle fiyatı yükselecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyat anca steam kurları değiştirirse artar
  • Süper fiyat! Steam için fiyat güncellemesi gelebilir, hemen aldım o yüzden.
  • Merak etmeyin Xbox sürümüne ekleme yapılacak. Diğer oyunlarda da olmuştu, sonradan fiyatlar yukarı çekilmişti. Örnek Anthem
  • hemen GOLD aldım, fiyat heran artabilir arkadaşlar. Bence beklemeyin!

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ps sahibiyim bu fiyat nedir ya şakamısınız siz gow aldım yen bitirir bitirmez ps satıp xbox geçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Playstation fanboyları bu başlığa uğramamış. Yazık arkadaş kimlerle uğraşıp tartışıyotuz şurada.
    Şu mesajı dikkatle okuyun, zeka yaşı kaç olan biriyle muhatap olduğunuzu anlayın. Yahu ciddi, ciddi bunu nasıl yazdın sen?

Hem konuya fanboyların uğramadığını söylüyorsun, hem de senin ifadenle fanboyların olmadığı konuda kimlerle uğraştığından şikayet ediyorsun, ne ayaksın sen yahu? Yoksa fanboyların olmadığından şikayet edip, buradaki üyelere mi diyorsun bunu

Bunu bir kenara bırakırsak, en iyi fiyat Steam'de ama yine de almayacağım. Xbox fiyatı bir kaç gün içinde PS fiyatına göre yükseltilir bence ama şu hali ile konsollar için çok güzel fiyat vermişler.

• Gabe reis heykelini yapsak beton yetmez . Euro kuru sonye 7 tl iken xboxa 4.5 tl filan sanirim adamlarda haklı(!)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.