Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
16
Favori
96.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

Oyunu epicten alıp, steam de kısayol olarak açtığımda oyunu baştan başlatıyor ilginç yani, epic ten girince kaldığın yerden devam ediyor.
    Epic den aldığınız için oyunun save dosyaları Epic de tutuluyorsa o sebeple Steam den açınca baştan başlatıyor olabilir.
  • Sistem: Gigabyte Aorus 1080 Oc versıon - 8700k - 32 gb ram - 970 Evo Ssd - Oyun normal Hdd yuklu
    Benım anlamadıgım bu sısteme yakın sıstemlerde 1080p de kımse 60fps altına dusmemıs.
    Ben ıse 40 ıle 60 fps arası oynuyorum.
    Ayarlar su sekılde:
    Dırect x12
    1920x1080
    Qualıty: Ultra
    Texture Fıltering: AF16x
    mUTION bLUR: Normal
    Tesellatıon: Full
    Advanced PhysX: ON
    Haırworks: ON
    sHADING RATE: 100
    En altakı golgele secenegı en sonda: 4.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Oyuna girdim ve biraz oynadım fakat ikinci ara sahne videosunda çöktü.

Çıkıp tekrar girdim bu sefer gene aynı yerde takıldı ve bilgisayar tamamen dondu mavi ekran verdi.

Optimizasyon hakkında bir şey dememe fırsat tanıyacak kadar oynatmadı oyun sağ olsun. Gerçi kapalı mekanlardaki grafiklerden gördüğüm kadarıyla Merto LL Redux'den hallice grafikler hemen hemen aynı kalitede. Zaten ara sahnelerin kalitesinde gram gelişme yok. İyi ki 89 TL'den almışım daha fazlasını hak etmiyor kesinlikle.

EDIT: 3. kez tamamen aynı yerde dondu ve reset atmak zorunda kaldım. Yapacağınız oyunu seveyim.
    Aynı yerde 2 kere dondu oyun. Bır kere takılmadan gectı.. Grafık ayarları yaptıgım ıcın bolumden sonra kapattım. Sımdı gecemıyorum. Harbıden yapacagınız oyuna sokayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Aynı yerde 2 kere dondu oyun. Bır kere takılmadan gectı.. Grafık ayarları yaptıgım ıcın bolumden sonra kapattım. Sımdı gecemıyorum. Harbıden yapacagınız oyuna sokayım.

Alıntıları Göster
    ben orayı geçene kadar dx12'yi kapadım, hairworks ve advanced physx falanda kapadım galiba hatırlamıyorum sonra o kısmı sıkıntısız geçti.

yaklaşık 3-4 saatir hairworks ve advanced physx açık ayarlarda ultra'da oynuyorum. o kısımda bir sıkıntı var ama nedir anlamadım, hemde ara video olmasına rağmen çöküyor.

• Anlık fps düşmesi haricinde oyun yağ gibi akıyor.

Metro Exodus (2019) [ANA KONU]

• Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    ayarların nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

ayarların nedir?

• 9 saat oynadım 7.chapterdayım hala toplam 12 chapter sanırım, diğer oyunlara göre uzun olmuş. open world olan bölümlerde neredeyse her yere giriyorum o yüzden de uzadı birde. 1 saat civarı da açık kalmıştır oynamadığım halde. araba kullanmak zevkli olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Şubat 2019; 20:34:10 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Normal zorlukta mı oynuyorsun?

Hardcore zorlukta başladım iyi zorluyor, hızlı gitme gibi şansın kesinlikle yok hardcore zorlukta. Mühimmat az olduğu için çevreyide gezmen gerekiyor, bandit kaplarında baya vakit geçiriyorum çatışırken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aniden görüntü gidiyor. ne iş anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

ben orayı geçene kadar dx12'yi kapadım, hairworks ve advanced physx falanda kapadım galiba hatırlamıyorum sonra o kısmı sıkıntısız geçti.

yaklaşık 3-4 saatir hairworks ve advanced physx açık ayarlarda ultra'da oynuyorum. o kısımda bir sıkıntı var ama nedir anlamadım, hemde ara video olmasına rağmen çöküyor.

Alıntıları Göster
    Cevap ıcın tesekkurler. Aynen Dırectx11 gecınce o bolum sıkıntısız gecılıyor.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Ranger candır gerisi heyecandır
  • kutulu versiyon ayrıca dvd'de oyun dosyaları yokmuş, epicstore linki koymuşlar sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Şubat 2019; 22:10:27 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    aynen normalde oynuyorum
  • Mevcut oyuncu:11,609 Bugünkü Zirve: 11,942 Metro Exodus

Steam istatistiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Alıntıları Göster
    Bende de aynı sorun oluştu aynı sahnede.Şu anlık tek çözüm oyunu DX11 e almak
  • Arkadaşlar, ben ONLİNE oynamaya çalışırken ''Currently your game purchase cannot be re-validated successfully, please wait 24 hours and try again.'' hatası alıyorum.Neden acaba? Bi de OFFLİNE kesinlikle girilemiyor.Bende mi problem var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfekan2

Arkadaşlar, ben ONLİNE oynamaya çalışırken ''Currently your game purchase cannot be re-validated successfully, please wait 24 hours and try again.'' hatası alıyorum.Neden acaba? Bi de OFFLİNE kesinlikle girilemiyor.Bende mi problem var acaba?
    arkadaşlar şu sorunun neden olduğunu veya başına gelen var mı? İnanın sinir krizi geçittirecek bana..
  • "Bir şeyler ters gitti. Bu işlem güvenliğin için iptal edildi. Ödemen 3 ila 5 iş günü içerisinde iade edilecek"

diye uyarı veriyor.

hindistan vpn ile almak istemiştim. acaba hesabı sıfırdan açarak denemem mi gerekiyor? daha önce açılmış bir hesap ile almaya çalıştım.

şu oyunu almak için bile bizlere bu kadar çile çektiren her kim ise allah belasını versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 16 Şubat 2019; 2:49:1 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.