Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
16
Favori
96.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana biraz fallout gibi geldi yeni oyun yani ona benzemiş orjininden uzaklaşmış gibi geliyor ama bakıp göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görünüş olarak kıyamet sonrası senaryo olduğu için normaldir ama biri aksiyon diğeri rpg oyunu hocam.Oynanış olarak alakası yok yani fallout'la
  • asdasdqwertyveyaalxyvance A kullanıcısına yanıt
    Daha önce deneyen arkadaşlar olmuştu ama sonuçsuz kalmıştı. Topluluk nasıl toplanır pek bilmiyorum sanmıyorum buradan çıkacağını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tomb Raider,Metro Exodus ve Red Dead Redemption 2 bu sene en çok beklediğim oyunlar.Güzel oyunlar geliyor bu sene.
  • 22 Şubat 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.
    Harika görünüyor.

Metro Exodus - E3 2018 Gameplay Trailer [UK]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 10 Haziran 2018; 23:54:41 >
  • Oyunun grafikleri çok iyi görünüyor. Mutant insanları da ilk defa göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla benim en çok beklediğim oyun bu ne last of us 2 nede rdr 2 . yıllardur bu oyunun çıkmasını bekliyorum.
  • Takip.
  • Silahları özelleştirebileceğiz. Grafikler ve detaylar çok iyi gözüküyor. Haritanında maşallahı var. Bomba gibi geliyor resmen.
  • tanıtım videosu gayet güzel, firma resmen çağ atlamış, bazı yerlerde göze batsada ben yine de grafikleri ve atmosferi çok beğendim. keşke türkçe yama ile çıksa, bu tarz hikaye oyunlar çok cezbediyor. açık hava olması sebebiyle bu sefer metro 2033 ve last light serisindeki kadar korkmayabilirim...
  • Motor aynı motor mu? Stalker serisinin motorundan geliştirilmiş motordu. Bakalım 1050Ti kaldıracak mı oyunu.
  • Metro Exodus - E3 2018 4K Gameplay Demo (US)

• kesin titan v sli ile oynamışlardır
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Şu vuruş hissini bir türlü düzeltemediler.Merak edenler için 9:08
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Şu vuruş hissini bir türlü düzeltemediler.Merak edenler için 9:08
    Katiliyorum...
  • Trailer'da çalan müziğe bayıldım resmen her gün, günlük dozumu alıyorum.

• WOLFENSTEIN VE BU SERI OLMAZSA VARYA ADAM GIBI FPS OLMICAK PIYASADA. KUSACAM ARTIK MULTI ASKERI VELET FPS LERINDEN
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    2019 efsane olucak

DOOM Eternal, Wolfenstein Young Blood, Metro Exodus, RE2 Remake, DMC 5, Dying Light 2 gibi efsane oyunlar geliyor.
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    Hocam caps lock açık kalmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.