Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
16
Favori
96.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Ben de Çinliler "please add language" yazana kadar olmadığını bilmiyordum. Steam'den bir baktım hakikaten yok.

Alıntıları Göster
    Adamları kızdırmasınlar.Çinliler bu firmayı tükürüğü ile boğar : )

Aklıma bu geldi : )

İlyas Salman: Firma

Şener Şen :Çinli Kullanıcılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 19 Ağustos 2018; 2:44:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Oyun büyük ihtimal ön siparişe özel fiyat.

Eğer ki Kan emici Aral fiyatına dokunmazsa oyun çıkana kadar 89₺ den satılıcak.

Keşke Resident Evil 2 Remake de 89₺ den çıksaydı.
    Aral satarsa çünkü önceki oyunları Aral satmamış ve hala satmıyor. Belki başka tedarikçi satar. 1-2 başka oyin tedarikçisi daha var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    D&R da görmüştüm PS4 versiyonu Metro Redux sürümü jelatinde Aral yazıyordu. Bence şuan Aral'ın Metro'dan haberi yok yada Steam ile anlaşma yapıldı bu fiyat ön siparişe özel olabilir. Ön siparişten sonra fiyatını arttırıcaklar gibi geliyor.

Birde Resident Evil 2 Remake bununda çıkmasına daha çok var ön siparişe açıldı fakat ön sipariş fiyatı 209₺ den açıldı.

PSN Store gibi kuru çarpıp şu fiyattan satmıyoruz demiyor, en azından Steam biraz daha insanflı davranıyor. Gönül isterdi her çıkıcak oyun 89₺ olsa.
  • Görür görmez steam versiyonu aldım, fiyatı hala takip ediyorum..
    Malum kan emici firma fark etmedi herhal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Görür görmez steam versiyonu aldım, fiyatı hala takip ediyorum..
    Malum kan emici firma fark etmedi herhal
    kan emici firma müdahale edemez/etmez.

oyunun hiç bir hakkı aral game'de değil onlara ne ?
  • oyunun fiyatı arttı beyler. hayırlı olsun. 209 tl steam fiyatı.
  • dün aldım gold edition'u iyiki almışım bugun fiyat 299 TL oldu.
  • haksız rekabet kanunu devreye girdi sanırım birilerinin isteği ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Gold Edition siparişini verin geçin. En kötü oyun çıkana kadar iade edersiniz. PS4 de 430 TL'ye çıkarmışlar. Yakın zamanda Steam'e baskı kurar fiyatları yükseltirler.
    Biz bunları söyledik, söyledik...
  • 1080 Ti
  • Metro Exodus - gamescom 2018 Trailer (Official 4K)

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Metro Exodus - gamescom 2018 Trailer (Official 4K)

gerçekten vay canına

şu oyunu 89 tl ye aldığımız için çok şanslıyız kurun bu denli can yaktığı bir dönemde.

umarım rx480 oyunun hakkını vermemi sağlar , biraz şüphelerim var.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    89 liraya alanlar bedavaya aldı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İyi işte bahane oldu sizin gibilerede.Yaa erkek gibi orjinal almam deyin korsancıyım deyin bizde eyvallah hakkındır deriz ama bu aciz cümleleri kurmayın.Yok altyazı çıkmadı korsan indirdim yok fiyatı arttı korsan indirdim.Yok yağmur yağdı korsan indirdim.Bir halt yapacaksınız çocukça bahaneler üretmeyin kendinizi avutmak için.Steam denilen mucize platformda ön sipariş bile versen oyun resmi çıkışından sonra bile 2 hafta-2 saat iade hakkın gene mevcut.Daha neyin tribini atıyorsunuz.Lafım sana değil senin gibi bu kafada olanların hepsine.Hırsızlık yapıyorsan arkasında dur BAHANE ÜRETME!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

İyi işte bahane oldu sizin gibilerede.Yaa erkek gibi orjinal almam deyin korsancıyım deyin bizde eyvallah hakkındır deriz ama bu aciz cümleleri kurmayın.Yok altyazı çıkmadı korsan indirdim yok fiyatı arttı korsan indirdim.Yok yağmur yağdı korsan indirdim.Bir halt yapacaksınız çocukça bahaneler üretmeyin kendinizi avutmak için.Steam denilen mucize platformda ön sipariş bile versen oyun resmi çıkışından sonra bile 2 hafta-2 saat iade hakkın gene mevcut.Daha neyin tribini atıyorsunuz.Lafım sana değil senin gibi bu kafada olanların hepsine.Hırsızlık yapıyorsan arkasında dur BAHANE ÜRETME!!!

Alıntıları Göster
    yahu benimle ilgili bir şey bildiğin yok gelmiş aklın sıra laf sokmaya çalışıyorsun.

yılda 1-2 korsan oyundan fazlasını indirmem onuda bakar silerim beğenirsem fiyatını hak ediyorsa alırım. etmiyorsa ya oynamayı ertelerim indirim beklerim yada direk korsandan oynarım.

gelmişsin üstelik burda birde cinsiyetcilik yapıyorsun hiç yakıştıramadım ayıp gerçekten.

aciz cümleler kuruyormuşum, yok cocukca bahaneler uyduruyormuşum bak sen elemana hele

gidip 3-5 milyonluk ülkelerin dilini, dublajını koyup dünyanın en cok konuşulan dillerin başında olan Türkçeyi koymuyor üstelik bunu utanmadan Türkiye pazarında satmasını eleştirmem cocukça bahane oluyor öylemi, ne züper zekalar var yarabbi.

oyun 89 liraya satılırken birden fiyatı %150 artarsa kusura bakmasın almam, kimse de almasın. siz aldığınız için fiyatlar böyle zaten.

bak burda fiyatı görür görmez alıp sonra kendi kendime lan zaten 6 ay var çıkmasına steam de kuru değiştirmez çıkmaya yakın gold çekerim diye düşünüp iade etmiştim oyunu.

Metro Exodus (2019) [ANA KONU]

muhtemelen youtube da dinlediği müzik, dizi sitelerinde izlediği dizi bile illegal olan adam gelmiş hırsızlık yapıyorsun diyor.

sabahın köründe şu üyeye bir laf sokayım duyar kasayım da acık cool gözükeyim adlı çalışmanın sonuna geldik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 21 Ağustos 2018; 5:25:9 >

• Fiyatın artacağı belliydi. Alanlara hayırlı olsun.

Aurora Limited Edition ve Pre-order bonusları duyurulmuş.

The Aurora Limited Edition contains a copy of the game in an exclusive Steelbook®, a beautiful 32 page Art Book, and the Metro Exodus Expansion Pass, all contained within a bespoke metal outer case inspired by The Aurora – the steam locomotive that Artyom and his companions use to journey across post-apocalyptic Russia.

The Aurora Limited Edition represents fantastic value, and fans should note it will be in limited supply at select retailers worldwide.

Pre-Order any edition of Metro Exodus to earn the following additional bonuses, depending on the platform :

All Xbox One pre-orders, physical or digital include a copy of Metro 2033 Redux – the first game in the Metro saga, remastered for the Xbox One
    All PlayStation 4 pre-orders, physical or digital, include a stunning Dynamic Theme based on the Metro Exodus ‘Winter’ artwork
    All physical PC pre-orders and Steam pre-orders include a digital art book and the Metro Exodus OST

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 21 Ağustos 2018; 5:42:34 >

• Bu nedir yaa.Böyle bonusmu olur.İade edip korsan indirecem
  • Dilini anlamadığımız oyuna neden para verelim ki tr dil ile çıkanları yada tr yama ile çıkanları satın alıyorum ben mesela

Fps oyunlarına araba yarışı gibi oyunlara zaten tr dil istenmiyor beklenmiyor ama hikaye odaklı oyunlara alt yazı şart

Steam kutuphanemde 80 küsür tane oyun var

Bu tip yeni tr dil olmayan oyunları da indirip dünyasına bakıp çıkıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paramara kampanyası ile 65 TL'ye oyunu aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Diğer tüm oyun firmaları şeref yoksunusunuz.

AAA kalitede ki oyunu 90 TL ye satıyor adamlar demek ki yapılabiliyor. Az satmak yerine ucuz sat çok sat sürümden kazan . Hep cüzdanımıza oynuyorlar be
    sa
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.