Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
16
Favori
96.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Önsiparisle aldik umarim oyun guzel olur ve yerustunde gececekmis genellikle bu konuda biraz cekincem var acikcasi
    Benim de vardı ama kitaplardan birinde de yer üstün de geçiyor diyenler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Benim de vardı ama kitaplardan birinde de yer üstün de geçiyor diyenler var.

Alıntıları Göster
    Kitaplar ile oyunlar paralellik taşıyor ama ne 2033 ne Last Light direk kitapları anlatıyor. Karakterleri kullanıyor ama farklı, bazı sahneleri birebir işlerken diğerlerini değiştiriyor falan. 2035 evet spoiler olmasın ama insanların maskesiz çıkabildiği alanları işliyor ve Exodus ismi anlamı boşuna değil.
  • tekrardan metro 2033'e başladım

cidden atmosfer falan çok farklı be
  • Steamden gold editionu sipariş geçtim. Bu fiyata böyle oyun zor şu zamanda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Kitaplar ile oyunlar paralellik taşıyor ama ne 2033 ne Last Light direk kitapları anlatıyor. Karakterleri kullanıyor ama farklı, bazı sahneleri birebir işlerken diğerlerini değiştiriyor falan. 2035 evet spoiler olmasın ama insanların maskesiz çıkabildiği alanları işliyor ve Exodus ismi anlamı boşuna değil.

Alıntıları Göster
    Spoir olacağını sanmam çünkü bir çok site de oyunun bu şekil de olacağı yazılmış. Örneğin oyungezer de filan yazılmış.

• Açık alanlarda geçeceği hatta yan görevler olacağı söylendi fakat spoiler olmasın derken Exodus isminden bahsediyorum, romanla ilgili olarak.
  • Bende steam üzerinden gold versiyonunu aldım.Umarım beklediğimiz gibi iyi çıkar.
  • Oyunu rtx kapalı bir şekilde, 2k da en yüksek ayarlarda oynamak için minumum hangi kart gereklidir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unimenam -- 18 Ağustos 2018; 19:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unimenam

Oyunu rtx kapalı bir şekilde, 2k da en yüksek ayarlarda oynamak için minumum hangi kart gereklidir sizce?
    Gtx 1060 - Rx 580
  • Oyun büyük ihtimal ön siparişe özel fiyat.

Eğer ki Kan emici Aral fiyatına dokunmazsa oyun çıkana kadar 89₺ den satılıcak.

Keşke Resident Evil 2 Remake de 89₺ den çıksaydı.
  • Durmplay'de şuan 80 ₺ Steam versiyonunu satışa çıkarmışlar acayip uygun PC fiyatları şaşırdım. Bu arada Foxngame güvenilirmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainReinhard -- 18 Ağustos 2018; 21:39:1 >
  • Steam oyunlara zam yapmayacağını açıkladı. Aralında 4A Games ile anlaşması olmadığına göre oyunun fiyatı en azından ön sipariş süresince bu şekilde olacaktır

• Steam'den Çinliler yardırıyor dillerini oyuna ekletmek için. 1,5 milyar nüfuslu bir ülkenin dilini koymamışlar şaka gibi. Ben bir umut acaba ön sipariş fazla olursa Türkçe altyazı koyarlar mı diyordum ama Çince yokken bizi hiç dikkate almazlar. Kaç kuruş ya bir altyazı koymak? RPG değil sonuçta ne kadar zor olabilir? Steam'de bir başlık açıp sürekli üstte tutalım bence. Satın alanlar ekran görüntüsü ile ben üzerime düşeni yaptım sıra sende desin firmaya.
  • Oyunu aldık ama dur bakalım oynamak nasip olcak mı. 6 ay'a kim öle kim kala
  • Legend 61 kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız?
  • Steam'den aldım.
  • Legend 61 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Steam'den şimdi ön sipariş verdim Gold Edition pakete ilk işlem başarısız oldu yazdı sonra oyun kütüphaneye eklenmiş parada kesilmiş bankadan. Sıkıntı çıkarmı acaba?
  • Sıkıntı çıkmaz. Sen oyunu almışsın, bankada parayı. Gitti 123tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Steam'den Çinliler yardırıyor dillerini oyuna ekletmek için. 1,5 milyar nüfuslu bir ülkenin dilini koymamışlar şaka gibi. Ben bir umut acaba ön sipariş fazla olursa Türkçe altyazı koyarlar mı diyordum ama Çince yokken bizi hiç dikkate almazlar. Kaç kuruş ya bir altyazı koymak? RPG değil sonuçta ne kadar zor olabilir? Steam'de bir başlık açıp sürekli üstte tutalım bence. Satın alanlar ekran görüntüsü ile ben üzerime düşeni yaptım sıra sende desin firmaya.
    Nasıl çince yok? Çince desteği olmayan oyun görmedim.İmkansız kesin gelir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Nasıl çince yok? Çince desteği olmayan oyun görmedim.İmkansız kesin gelir bence.

Alıntıları Göster
    Ben de Çinliler "please add language" yazana kadar olmadığını bilmiyordum. Steam'den bir baktım hakikaten yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 19 Ağustos 2018; 2:23:25 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.