Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
16
Favori
96.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek dileğim vuruş hissiyatını arttırmaları. Özellikle 2033 bu konuda çok zayıftı. Havaya ateş etmekten farksız geliyordu bana.
  • the last of us 2 'den sonra en heyecanla beklediğim oyun bu sanırım.

özellikle kitap serisini okumamış olanlara ilk önce kitaplarını okuyup sonra oyunlarını oynamalarını tavsiye ederim.
  • zamanında THQ'dan istedikleri bütçenin %20'si ile metro last light yapmışmardı şimdi işler yerine oturdu oyun güzel görünüyor. istediklerini almışlar gibi artıkcall of duty tarzı aksiyon sahneleri var, keşke çok korku dolu sahneler olmasa da daha aksiyona kaysalar...
  • Konuşan kişi Miller'in kızı Anna galiba. Ses onun sesi.
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Şakaysa komik, ciddiysen daha da komik olmuş kardeş. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Gelmiş geçmiş en talihsiz yorumlarda ilk 10’a girer bu mesaj trollüğünde bir sınırı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman pek oynanış göstermese de gayet güzel. Tren işi şimdi kesinleşmiş oldu.

• last of us 2 den bile daha fazla beklediğim oyun ama sonbahara kim öle kim kala
  • THQ'dan az para aldılar gibi bir durum söz konusu değil. Ekibin kendi projesi olduğu için çoğunlukla kendi imkanları ile yürütmüşler eski projeleri. 2033 ve Last Light zamanı iyi durumda olan bir firma değildi. Çoğu zaman çalıştıkları yerde internet ve elektrik kesintileri oluyormuş. Zaten firma ile yerinde görüşmeye giden bir IGN çalışanından bulamadıkları, getirtemedikleri için ekran kartı getirmesini rica etmişler. Kısacası böyle zart bir şartta Crysis'den falan çok daha iyi gözüken teknik ve oynanış anlamında bir oyun geliştirdiler. Şu an sanıyorum durumları daha iyi en son tekne gezisi yaparken resim atmışlardı. Zaten bu kadar iyi iki oyun çıkardıktan sonra iyi olmasını isterim durumlarının.

Metro 2033 güzel bir oyun olsa bile vuruş hissi ve yapay zeka pek iyi değildi. Bunu ikinci oyun ile düzelttiler. Exodus'un çok daha iyi şekilde geleceğini düşünüyorum. Rusya, Dünyanın en karmaşık (sanırım ikinci en karmaşık emin değilim) metro hattına sahip olmasına rağmen ve aynı zamanda gerçekten sığınak olarak kullanılabilecek büyüklükte olsa da yaratıcı mekanlar, oyuncuyu sıkmadan oyunun çoğunluğunu orada geçirtmek herkesin harcı değil. Fakat bu yayınladıkları videoyu pek beğenmedim grafik olarak eski oyunların üstüne pek koymuş gibi durmuyordu ve pek bir şey görmedik sinematik tadındaydı. İlk gösterdikleri video çok daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Gelmiş geçmiş en talihsiz yorumlarda ilk 10’a girer bu mesaj trollüğünde bir sınırı var.

yok yahu ne trollüğü, ilk oyunu korku sahneleri çok diye rahat oynayamamıştım, ama atmosferi hoşuma da gitmişti. neden trollük olarak algılandı anlamadım.metro serisinin aksiyona kaymasını istemek hata mı yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

THQ'dan az para aldılar gibi bir durum söz konusu değil. Ekibin kendi projesi olduğu için çoğunlukla kendi imkanları ile yürütmüşler eski projeleri. 2033 ve Last Light zamanı iyi durumda olan bir firma değildi. Çoğu zaman çalıştıkları yerde internet ve elektrik kesintileri oluyormuş. Zaten firma ile yerinde görüşmeye giden bir IGN çalışanından bulamadıkları, getirtemedikleri için ekran kartı getirmesini rica etmişler. Kısacası böyle zart bir şartta Crysis'den falan çok daha iyi gözüken teknik ve oynanış anlamında bir oyun geliştirdiler. Şu an sanıyorum durumları daha iyi en son tekne gezisi yaparken resim atmışlardı. Zaten bu kadar iyi iki oyun çıkardıktan sonra iyi olmasını isterim durumlarının.

Metro 2033 güzel bir oyun olsa bile vuruş hissi ve yapay zeka pek iyi değildi. Bunu ikinci oyun ile düzelttiler. Exodus'un çok daha iyi şekilde geleceğini düşünüyorum. Rusya, Dünyanın en karmaşık (sanırım ikinci en karmaşık emin değilim) metro hattına sahip olmasına rağmen ve aynı zamanda gerçekten sığınak olarak kullanılabilecek büyüklükte olsa da yaratıcı mekanlar, oyuncuyu sıkmadan oyunun çoğunluğunu orada geçirtmek herkesin harcı değil. Fakat bu yayınladıkları videoyu pek beğenmedim grafik olarak eski oyunların üstüne pek koymuş gibi durmuyordu ve pek bir şey görmedik sinematik tadındaydı. İlk gösterdikleri video çok daha iyiydi.

daha önce bütçe konusunda haberler okumuştum. istedikleri bütçeyi alamadılar diye, hatta haberi var. benim yorumum değilmiş :)
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Metro_Last_Light_Cok_Zor_Sartlar_Altinda_Yapildi-38131.htm
  • Firmanın kendi projesi olduğundan dolayı THQ vermesi gerekeni verdi ve gerisini kendileri halleti diye biliyordum ben de. Sağ olun haber için.
  • Grafik kalitesi çok üst düzey olmuş güzel iş çıkartmışlar
  • Artik 5 senede bir single I duzgun olyun geliyor nalet olsun bu doneme.
  • Açık dünya olsa harika olurdu.
  • Senaryosu iki oyunun toplamından uzun olacakmış, bu çok iyi bir haber.
  • Diğer metro serileri hatırı sayılır bir sistem gereksinimi istiyordu (zamanına göre) bakalım yeni oyun bizim cebimizi donanımsal olarak ne kadar yakacak

• Gameinformer dergisinde paylaşılan 10 yeni detay
    http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/02/07/10-bold-changes-exodus-is-making-to-metro.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 7 Şubat 2018; 23:28:16 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.