Şimdi Ara

Metro Exodus (2019) [ANA KONU] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.777
Cevap
16
Favori
96.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ilk kez pre-order yaptım hayatımda, 89TL den normal sürüm aldım. İade etmeyi da düşünmüyorum. Güzel bir seri ve bu sefer diğerlerinden de dolu bir yapım geliyor. S.T.A.L.K.E.R benzeri olması beni rahatsız etmiyor, aksine daha da heyecanlandırdı. O da sevdiğim bir yapım. Umarım pişman etmez.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Cidden neden iptal ettiniz hocam ?
  • Öncelikli sebebim sistem gereksinimlerini gördüğümde notebook'umun bu oyunu low ayarlarda bile açamayacağını anlamam. Aynı zamanda bu süreç içerisinde konsol edinmem ve konsol üzerinden oynama isteğim (çünkü PC'm patates). Bir de oyunun Pre-order yapacak kadar müthiş olacağından şüpheliyim. Önce biraz inceleceğim, hoşuma giderse ve oynamaya karar verirsem konsol üzerinden indirime girdiğinde alırım artık. İndirimde bile 123 TL'nin 2 katı olur gerçi.

PSN'de:
    Metro Exodus 299 TL
    Metro Exodus Gold Edition 429 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 7 Ekim 2018; 16:2:27 >

• teşekkürler.
  • Oyunu arkadaş sayesinde 70tl ye aldık ama GTX970 de nasıl performans vericek onu çok merak ediyorum. Ps4 pro da oynayasım vardı hiç bunları düşünmeden ama 70 tl varken 300 tl vermek hadi kardeşlikle alsak bacanakla 150 tl gene olmaz

Sanırım sistem gereksinim daha açıklanmadı yada ben göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wight Lord

Oyunu arkadaş sayesinde 70tl ye aldık ama GTX970 de nasıl performans vericek onu çok merak ediyorum. Ps4 pro da oynayasım vardı hiç bunları düşünmeden ama 70 tl varken 300 tl vermek hadi kardeşlikle alsak bacanakla 150 tl gene olmaz

Sanırım sistem gereksinim daha açıklanmadı yada ben göremedim.
    970 sorun çıkarmaz

zaten 970 bile sorun çıkarsa kim oynayacak oyunu la
  • Kimseden ses seda yok pusuya mı yattı herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Kimseden ses seda yok pusuya mı yattı herkes
    Pc oyun tarafında sessizlik var , çıkışıyla birlikte azda olsa hareketlenecektir.
  • heyecanla bekliyoruz. umarım tr altyazı olur.
  • Spartan Collector's Edition bugün düzenlenen Microsoft etkinliğinde $149.99 fiyatıyla (oyun dahil $234.99) duyuruldu. Fiyatı hariç mükemmel!

The Spartan Collector’s Edition includes:

A Premium Artyom Statue: This highly detailed, hand-painted resin statue stands at 10.5 inches high and captures the iconic scene from the Metro Exodus announcement trailer of Artyom fighting off a deadly Watchman. Each statue is individually numbered.
    Authentic Spartan Order Dog Tag: A finely crafted replica of Artyom’s Spartan Order tag.
    Artyom’s Memories” Collectible Postcards: Arytom’s most treasured items are postcards from the world before it was devastated by nuclear war. Fans of the Metro series will recognize Artyom’s collection, given to him by those he encounters on his journey.
    Spartan Order Patches: Two authentic Spartan Order patches to wear with pride.
    The Spartan Collector’s Edition ships in a gigantic, barrel-shaped package, based on an in-game design that adds to the authenticity.
    The Spartan Collector’s Edition can be purchased as a stand-alone item or complete with a copy of The Aurora Limited Edition, giving fans the choice of where and how they buy Metro Exodus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 11 Kasım 2018; 4:50:31 >

• Türkçe olarak çıkmayacağı için heyecan yok, iyi ki de 89 dan alıp iade etmişim. üsteki fiyatı görünce tilt oldum. ne zaman 20-25 liraya düşer o zaman alır oynarım diyordum şimdi ise direk oynarım ilk 2 oyundan aşina olduğumuz metro havası da yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 12 Kasım 2018; 6:49:59 >
  • Fiyatı artınca ben de sinir olup 89 dan aldığım oyunu iade ettim. Single player oyun sonuçta ne zaman ucuzlar o zaman alır oynarım.
  • Turkce altyazi muhtemelen oyun ciktiktan 2-3 ay icinde gelecegini dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski stalker yapimcilarininda icinde oldugundan ben umutluyum oyundan

• 309 lira olmuş steam fiyatı
  • olum 89 tl'ye alanlar fiyatı arttı diye niye iade ediyor?

valla garip insanlarız ya

bende iyi ki zamanında almışım diyorum bu fiyat artışlarını görünce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Aralık 2018; 12:26:4 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Tepki koymak için.

• Beyler malum Metro 2033 bedava dağıtılmıştı 24 saatliğine ben de kapmıştım steam'dan. Başlasam mı acaba diye düşünüyorum sizin yorumunuz ne Metro serisi ile ilgili? Güzel bir seri mi?

Biri Metro serisinin tüm oyunlarını ve varsa kitap film vs söyleyebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Tepki koymak için.
    fare dağa küsmüş dağın haberi yok hesabı

kime neyin tepkisini koyuyoruz.

Tepki koyacak bir yer varsa orası aral game zaten.

onun dışında her oyun bu fiyatlarda zaten niye bu oyun bu fiyatlara satınca şaşırılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.