Şimdi Ara

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
502
Cevap
45
Favori
17.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe yama bölümünde bi konu başlığı sürekli üste olsa firmaların iletişim ve mail adreslerine toplu mail atmak için birlik olacağımız bir başlık güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Üsluptan anlaşıldığı üzere 13-14'lük veletler bunlar(değilse daha kötü). ciddiye almayınız.

Alıntıları Göster
    kardeş 30 yaşındayım uk da yaşıyorum sen kimsin de ciddiye almıyorsun
  • 97 doğumlu olup 30 yaşında olmandan daha büyük bir sorun var oda burda adamların harcadığı emeğe saygısızca yorumlarda bulunman.Allah akıl fikir versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisanc1 kullanıcısına yanıt
    profilde istersem 2018 de yapabilirim orayı ? bu bir göstergemidir ? kime neye göre saygısızca ? eleştiri yasak mı ?

yamanın fiyatı oyunun fiyatını geçmeyecek diyor ha kardeş bir de geçseydi bunu ciddi ciddi yazıyor bir de. yaptıkları altı üstü ceviri. dil bilen bunu herkes hobi diye yapar. dizi film cevirmenleri de böyle calısır.

yan hesaplarıyla 60-70 lira veririm diyenler oluyor. 60-70lira ile türkiye gibi bir ülkede en az 1 aaa oyun alırsın.

senin gibi 2014 de üye olan kullanılmamış fake hesaplarla saygısızca yorum yapıyorsun diyor.

ben mi yapıyormusum hani nerde saygısız yorumum ?

1 peni bile vermem buna istersen git sen 10euro ver beni ilgilendirmez.

yamaya zaten ihityacım yok olsa da 1 peni bile vermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenFakeDeilim -- 20 Mart 2019; 13:23:55 >

• Ne boş yaptın be. O dizi film çevirmenleri ne kadar alıyor haberin yok. Onlar topu topu dizilerde 800 900 satır çeviri yapıyor. Ve buna karşılık aldıkları ücretler çok fazla. Burada bir AAA oyun çevriliyor. 20.000 Satır mevcut kafadan. Aldıkları ücret de, o dizi film cevirenlerin 10 da 1 i bile olmuyor totalde.

Sen 1 peni bile verme. Kimseyi zengin etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Ne boş yaptın be. O dizi film çevirmenleri ne kadar alıyor haberin yok. Onlar topu topu dizilerde 800 900 satır çeviri yapıyor. Ve buna karşılık aldıkları ücretler çok fazla. Burada bir AAA oyun çevriliyor. 20.000 Satır mevcut kafadan. Aldıkları ücret de, o dizi film cevirenlerin 10 da 1 i bile olmuyor totalde.

hiç peni görmüş mü acaba
    görmüşsede sonradan görmüş ehheheeh
    iki lafının biri uk deyim zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Ne boş yaptın be. O dizi film çevirmenleri ne kadar alıyor haberin yok. Onlar topu topu dizilerde 800 900 satır çeviri yapıyor. Ve buna karşılık aldıkları ücretler çok fazla. Burada bir AAA oyun çevriliyor. 20.000 Satır mevcut kafadan. Aldıkları ücret de, o dizi film cevirenlerin 10 da 1 i bile olmuyor totalde.

20.000’den daha fazla metin mevcut. Metinler arasında paragraflık metinler de olduğu ve diyaloglardaki konuşmalar metin başına da fazla düştüğü için yaklaşık metin sayısı Shadow Of The Tomb Raider’dan daha fazla. Keza ana hikayenin oynanış süresi de daha fazla.

Ayrıca bu arkadaşa ısrarla cevap vermedim, siz destekleyen güzel arkadaşlar çok doğru ve güzel şeyler söylediniz hepinize teşekkür ediyorum.

Oyunun fiyatı 30-40-50 lira olmayacak demek yerine indirimde oyunun fiyatını geçmeyecek dedim. Bunu anlamayacak kalibrede bir insan zaten Metro gibi bir seriyi oynamaz, oynasa da ne o harika atmosferi ne de insanoğlunun nükleer felaket olsa bile alışkanlıklarından vazgeçmemesinin getirdiği durumları vb kavramları tam olarak anlayıp zevk almaz yani. O yüzden ben sözde UK’de yaşayan bir penny bile vermeyecek arkadaşa bir başka cevap verilmesine gerek duymuyorum. Yine de havaya bak derken bir sonraki kelimelerinin 4 yıldır UK’de yaşıyorum olmasına gülerek baktım açıkcası :)

Herneyse, çeviri işlemleri bu hafta biraz yavaşladı. Ben yaklaşık 10 gün kadar kişisel sebeplerle çeviri yapamayacağım. 1 Nisan gibi oyunun çeviri yüzdesi güncellenecek. Aynı gün oyunun ilk yarım saatini kapsayan bir video çekip sizlerle paylaşabiliriz. (bu 18 Nisan gibi de olabilir, daha kaliteli bir video için.)

Özel sorularınız varsa bana özel mesajla ulaşabilirsiniz. Herkese ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum. :)

• walküre kullanıcısına yanıt
    mayısda bitmezmi
  • Yama kesinlikle korsan ile uyumlu olmasın. Sizin yamanızında korsana düşebileceğini düşünerek yapın. Hırsızlara prim vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Yama kesinlikle korsan ile uyumlu olmasın. Sizin yamanızında korsana düşebileceğini düşünerek yapın. Hırsızlara prim vermeyin.
    Dogru hatta yamayi sakin yayinlamayin.orj oyun sirketine satin .onlar yamayi oyuna entekre etsin.
    Ahahhah yav oyuncularin yuzde 70 i korsan belki daha fazlasi emin ol orj oyunu olanlanlardan .korsan oynayan daha fazla yamayi 3.5 neyse verip alir.
    Ne yani oyunu orj almayan fakir cibil hirsizmi oluyo.
    Artik oyunlari oynayabilmek icin saglam sistem lazim .
    Ornek olarak 8bin civari rtx 2060 li sistemim var ama oyun korsan oynuyorum.simdi 20 tl yama veremezmiyim.
    Diyeceksin ki .paran varsa orj oyun al. Okadar yok kardesim her oyuna 400 tl verecek imkanin olmasi icin ortalama bi memur yada kucuk esnaf vs .okadar para ayiramaz.ama adamalr ugrasmis turkce yama yapmis 10.20 tl verebilirim.
    He sen zenginsen aylik gelirin 20 .30 bin tl ise orj al bol bol ok.

• Ben de sabahtan bu adama ne diyeyim düşünüyordum sonra vazgeçtim. 1080 ti li bilgisayarım 4K monitörüm var. Orjinala para vermem. Yama yapan kişi de yamasına fiyat biçer çok sevdiğim bi oyunsa ücretini verir alırım. İşime gelmezse var olan ingilizcem ile oynarım. Neden bedava değil diye de tantana yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prosouls -- 24 Mart 2019; 21:52:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Yama kesinlikle korsan ile uyumlu olmasın. Sizin yamanızında korsana düşebileceğini düşünerek yapın. Hırsızlara prim vermeyin.
    oyun 90 tl den çıktığında sırf dil desteği yok diye almadım şimdi bu arkadaşlar yamayı 10-20 tl gibi bi fiyattan çıkarsınlar korsan indirip yamayıda alırım. hiç bi oyun şirketi kusura bakmasan dil desteği yoksa oyunları orjinal almam zaten dil desteği vermediklerine göre bizimde orjinal almamızı beklemiyorlar demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Dogru hatta yamayi sakin yayinlamayin.orj oyun sirketine satin .onlar yamayi oyuna entekre etsin.
    Ahahhah yav oyuncularin yuzde 70 i korsan belki daha fazlasi emin ol orj oyunu olanlanlardan .korsan oynayan daha fazla yamayi 3.5 neyse verip alir.
    Ne yani oyunu orj almayan fakir cibil hirsizmi oluyo.
    Artik oyunlari oynayabilmek icin saglam sistem lazim .
    Ornek olarak 8bin civari rtx 2060 li sistemim var ama oyun korsan oynuyorum.simdi 20 tl yama veremezmiyim.
    Diyeceksin ki .paran varsa orj oyun al. Okadar yok kardesim her oyuna 400 tl verecek imkanin olmasi icin ortalama bi memur yada kucuk esnaf vs .okadar para ayiramaz.ama adamalr ugrasmis turkce yama yapmis 10.20 tl verebilirim.
    He sen zenginsen aylik gelirin 20 .30 bin tl ise orj al bol bol ok.

Alıntıları Göster
    Zengin falan değilim tek yaptığım pahalı olan oyunları oynamamak. Bütçeme uygun oyun almak. Hırsız değilim çok şükür.

• jedi39 kullanıcısına yanıt
    İşte kalkıp oyun fiyatlarını protesto etmek için oyunu oynamamazlık yapmıyorlar da korsan olarak oynuyorlar. Biraz karakter meselesi yani.
  • Oyun fiyatları yüksek bunun çeşitli sebepleri var ama oyun 100 lira da olsa alıp korsan oynayanlar var. Şimdi size soruyorum, cebinizde 10 lira var gidip 20 liralık yemek satan yere ben bu yemeği yiyeceğim diye ısrar ediyuor musunuz? Paran yoksa yetmiyorsa yemezsin kardeşim bu kadar basit.

Oyun oynamak bu devirde malesef ki lüks bir şey. Ayrıca fiyattan bağımsız olarak bu bir eğlence aracı. Yani paran varsa yetiyorsa yapacaksın zaruri bir ihtiyaç değil. Şimdi DMC5 400 lira ve bu oyuna şu an bütçem yetmiyor. Almak zorunda mıyım? Hayır. Korsan mı oynarım? Hayır. Fiyatının düşmesini ya da bütçemin yetmesini beklerim. İşte bu önemli.

Laf salatası yapıpta yok şöyle sistemim var ama yine korsan oynarım, oyunların yüzde bilmem kaçı korsan oynuyor moduna girmeyin. Zaten bakarsanız oyunları alıp oynayan kesim genellikle 25-40 yaş arasıdır. Çünkü alım gücü vardır. Dünya genelinde durum bu. 13 yaşında ki buradaki "ailesinden harçlık alıp zırlayan" çocuklar zaten alamaz, almamalı. Size tavsiyem ailenizden rica edin hediye vs alsınlar, bu kadar ağlamayın.

Yama işine gelince daha önce söyledim yine söylüyorum, bu bir emek olayı. Yapan kişi ya da kişiler ister maddi karşılık ile sunar isterse de karşılıksız. Bu onların kararına kalmış bir durum. Ancak karşılık bekleyenlerin de belirli bir kalite eşiğinin üstünde emek vermesi lazım, sonuçta günümüz şartlarında 10 liranın bile değeri fazla malesef.

• Ahahahahah

• Takipteyiz hocam...

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Oyun fiyatları yüksek bunun çeşitli sebepleri var ama oyun 100 lira da olsa alıp korsan oynayanlar var. Şimdi size soruyorum, cebinizde 10 lira var gidip 20 liralık yemek satan yere ben bu yemeği yiyeceğim diye ısrar ediyuor musunuz? Paran yoksa yetmiyorsa yemezsin kardeşim bu kadar basit.

Oyun oynamak bu devirde malesef ki lüks bir şey. Ayrıca fiyattan bağımsız olarak bu bir eğlence aracı. Yani paran varsa yetiyorsa yapacaksın zaruri bir ihtiyaç değil. Şimdi DMC5 400 lira ve bu oyuna şu an bütçem yetmiyor. Almak zorunda mıyım? Hayır. Korsan mı oynarım? Hayır. Fiyatının düşmesini ya da bütçemin yetmesini beklerim. İşte bu önemli.

Laf salatası yapıpta yok şöyle sistemim var ama yine korsan oynarım, oyunların yüzde bilmem kaçı korsan oynuyor moduna girmeyin. Zaten bakarsanız oyunları alıp oynayan kesim genellikle 25-40 yaş arasıdır. Çünkü alım gücü vardır. Dünya genelinde durum bu. 13 yaşında ki buradaki "ailesinden harçlık alıp zırlayan" çocuklar zaten alamaz, almamalı. Size tavsiyem ailenizden rica edin hediye vs alsınlar, bu kadar ağlamayın.

Yama işine gelince daha önce söyledim yine söylüyorum, bu bir emek olayı. Yapan kişi ya da kişiler ister maddi karşılık ile sunar isterse de karşılıksız. Bu onların kararına kalmış bir durum. Ancak karşılık bekleyenlerin de belirli bir kalite eşiğinin üstünde emek vermesi lazım, sonuçta günümüz şartlarında 10 liranın bile değeri fazla malesef.
    Kaedesim milletin yasini bilip bilmeden zirvalamassin 13 yas vs.yasim 35 .dmc 5 sen fiyatinin dusmesini bekle .ben sahsen tornet oynayip coktan bitirdim.sen ac ellerini dua et fiyati az dussun diye dusunce alir oynarsin.
    Gelelim turkiyede korsan oyunculuk neden bu kadar fazla.bir ornek vereyim fransada insaat iscisi bi arkadasim var 2000 euro maas asgari ucretli fifa 19 ilk ciktiginda 70 euro.ortalama 1 maasiyla 30 adet oyun alabiliyor.o kucuk beyninle yap bi hesap bakalim turkiyede askeri ucretli kac adet alabilir.dur yorulma 4 adet.neymis paran yoksa eglence yok yasak vsvs .neyin kafasi bu amk yerinde parasi olan insanda .parasi 400 tl veremiyecek olan hayvanmi.+demisinki korsan vs oyunlar 13 yas olanlar oynar .ulan o korsan oyunlarini kirmaya calisan hecker gruplari kac yasinda bilgin varmi.
    Son olarak sunuda ekliueyim bu grup tom raideri cevirip korsana uyumlu sekilde yayinladi ellerine saglik.
    Muhtemelen bu metro yuda korsana uyumlu yayilarlar sahsen beklentim bu yonde .pc de suan yuklu yamayi bekliyorum korsnaa uyumlu yayinlanirsa ucrerini verip alicam.orj uyumlu olursada kimseye bisey demeye hakkim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Kaedesim milletin yasini bilip bilmeden zirvalamassin 13 yas vs.yasim 35 .dmc 5 sen fiyatinin dusmesini bekle .ben sahsen tornet oynayip coktan bitirdim.sen ac ellerini dua et fiyati az dussun diye dusunce alir oynarsin.
    Gelelim turkiyede korsan oyunculuk neden bu kadar fazla.bir ornek vereyim fransada insaat iscisi bi arkadasim var 2000 euro maas asgari ucretli fifa 19 ilk ciktiginda 70 euro.ortalama 1 maasiyla 30 adet oyun alabiliyor.o kucuk beyninle yap bi hesap bakalim turkiyede askeri ucretli kac adet alabilir.dur yorulma 4 adet.neymis paran yoksa eglence yok yasak vsvs .neyin kafasi bu amk yerinde parasi olan insanda .parasi 400 tl veremiyecek olan hayvanmi.+demisinki korsan vs oyunlar 13 yas olanlar oynar .ulan o korsan oyunlarini kirmaya calisan hecker gruplari kac yasinda bilgin varmi.
    Son olarak sunuda ekliueyim bu grup tom raideri cevirip korsana uyumlu sekilde yayinladi ellerine saglik.
    Muhtemelen bu metro yuda korsana uyumlu yayilarlar sahsen beklentim bu yonde .pc de suan yuklu yamayi bekliyorum korsnaa uyumlu yayinlanirsa ucrerini verip alicam.orj uyumlu olursada kimseye bisey demeye hakkim yok.

Alıntıları Göster
    Öncelikle hitap etmek ve size söylenen ifadeyi doğru dürüst anlayabilmek için duyu organlarınızın daha doğrusu tüm metabolizmanızın senkronize çalışmasını sağlayan "merkezi sinir sistemi" elemanlarına ihtiyaç duyduğunuzu bu kadar açıkça belirttiğiniz için teşekkür ederim. Çünkü bu yorumdan sonra boş yere çabalayacağımı idrak etmiş oldum, tekrar teşekkürler.

İyi forumlar.

• Ben senin ifadeni cok cok ii anladim .beni ve birkac kisiyi korsan vs coluk cocuk diyorsun.ve hala daha hakaret ediyosun kardesim.hayirdir hakaretin kibarca olunca cumleleri susleyip pusleyince farklimi gorunuyo saniyosun.snaa cok guzel cevap veririmde ugrasmaya degmessin.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.