Şimdi Ara

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
45
Favori
17.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ambarad

10TL veririm.

Alıntıları Göster
    ülkede çoğu insan kürekli kullanıyor, şu oyunu pc de alan 1k insan yoktur ülkede

kürekli kullananın gidip de yamaya para vermeyeceklerini biliyoruz.

gerci oyundaki dil oldukça casual, diyalog sayısı da az ücretsiz yapılan çalışmaları ve özellikle ücretsiz mw3 dublajını göz önüne aldığımda buna 5 lira bile fazla geliyor.

zaten oyunu bitirdim, tekrardan türkçe oynamak istesem dahi 5 lira vermem büyük ihtimal. kaldı ki steamde 5-10 liraya çok rahat 2A oyun alınabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

ülkede çoğu insan kürekli kullanıyor, şu oyunu pc de alan 1k insan yoktur ülkede

kürekli kullananın gidip de yamaya para vermeyeceklerini biliyoruz.

gerci oyundaki dil oldukça casual, diyalog sayısı da az ücretsiz yapılan çalışmaları ve özellikle ücretsiz mw3 dublajını göz önüne aldığımda buna 5 lira bile fazla geliyor.

zaten oyunu bitirdim, tekrardan türkçe oynamak istesem dahi 5 lira vermem büyük ihtimal. kaldı ki steamde 5-10 liraya çok rahat 2A oyun alınabiliyor.

Alıntıları Göster
    Bende Metro'nun ilk iki oyunu + iki oyunun Redux sürümleri mevcut. Mümkün olduğunda orijinal almaya çalışıyorum. Metro'nun ilk 2 oyunu Steam'deki indirimlerle neredeyse bedavaya gidiyor zaten. Sistemimde kurulu korsan oyun 2 adet şu an. Biri de Metro Exodus. Exodus'u da fiyatı iyice düştüğünde mutlaka satın alacağım. Hem Steam'den kalkması, hem de fiyatının bu kadar yüksek olması beni korsan oynamaya itti. Eğer bu yama sadece orijinal sürüme çıkarsa, 5 lirayı bile zor bulur yama sahipleri diye düşünüyorum.

• Temmuz çok erken olur yılbaşında çıkarın.
  • Oyunu bitirmiştim boş beleş çok diyalog var ondan dolayı satırı fazladır, yani uzun sürmesi normal yakın zamanda beklemeyin bence.
  • Merhabalar, ilk mesaja yamadan ekran görüntüleri eklendi. Çeviri yüzdesinin haftaya Pazartesi günü güncellenmesini planlıyoruz. Nisan başında ise daha detaylı bilgilendirmeler paylaşacağız sizinle. İlerleyen zamanlarda oyunun türkçe yamalı videosu da sizlerle olacak.

Şu anlık her şey iyi gidiyor. Konuda yazılan önceki mesajlara ithafen; bazı arkadaşlar tahmini yayınlanma süresini fazla, bazıları ise yerinde bulmuş. Yama daha sonra veya daha önce de bitebilir. Verilen süre tahminidir, beklenmedik bir problemle karşılaşma, ekipten bir çevirmenin ayrılması veya çıkabilecek olağanca sorunla yamanın yayınlanma süresi tabii ki uzayabilir. Ama işler şu anda olduğu gibi yolunda giderse yamanın yayınlanma tarihi tabii ki kısalabilir.

Yamanın ücreti test aşamasına geçildikten sonra açıklanacaktır. Herkesin alabileceği, abartı olmayan, oyun indirimdeyken yamanın fiyatının oyun fiyatını geçmeyeceği bir fiyat belirleyeceğiz. (Oyunun şu an Epic Games'teki standart versiyon fiyatı 309 lira.)

Ayrıca yama, orjinal ve kopya olmak üzere iki sürümde de çalışacaktır.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Yamayı daha önce bitirmek için çalıştığımızı da bilmenizi isteriz :)

• Ekip olarak başarılarınızın devamını dilerim.Kolay gelsin
  • walküre kullanıcısına yanıt
    kolay gelsin.

fiyat belirleme konusunda 309 lirayı baz alacaksanız yalnız sıkıntı olabilir :D

düm düz bir fps için 20 liradan fazlası yamanın elinizde kalmasına neden olur o yüzden hiç boşa yüksekten uçmayın.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    tesadüfen konuya denk geldim

Yamanın ücreti test aşamasına geçildikten sonra açıklanacaktır. Herkesin alabileceği, abartı olmayan, oyun indirimdeyken yamanın fiyatının oyun fiyatını geçmeyeceği bir fiyat belirleyeceğiz. (Oyunun şu an Epic Games'teki standart versiyon fiyatı 309 lira.)

bir de yamanın ücretini oyunun ücretini geçseydi kardeş sanki oyun yapıyor havaya gel. 4 yıldır ingiltere deyim yaptığınız iş basit bir ceviri sanki bize oyun yapıyorlar

1 penny bile vermem buna

bir de korsan da çalışacakmış al sana korsana teşvik. yaman da korsana düşmesin sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: BenFakeDeilim

bir de yamanın ücretini oyunun ücretini geçseydi kardeş sanki oyun yapıyor havaya gel. 4 yıldır ingiltere deyim yaptığınız iş basit bir ceviri sanki bize oyun yapıyorlar

1 penny bile vermem buna

bir de korsan da çalışacakmış al sana korsana teşvik. yaman da korsana düşmesin sonra
    "sanki oyun yapıyor havaya gel" demişsin
    4 yıldır ingiltere deyim
    kim hava atıor acaba kendinle çelişiyorsun
    önce kendimize bakalım canım kardeşim
    bu arada grupla hiç bir ilgim yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

kolay gelsin.

fiyat belirleme konusunda 309 lirayı baz alacaksanız yalnız sıkıntı olabilir :D

düm düz bir fps için 20 liradan fazlası yamanın elinizde kalmasına neden olur o yüzden hiç boşa yüksekten uçmayın.
    Merak etmeyin tabii ki oyun fiyatını baz almayacağız :) herkes için uygun olan 10-20 tl arası bir fiyat belirleyeceğiz işte. Üstü çok çok pahalı olur. Steam'den oyun alınır o fiyata :) O yüzden içiniz rahat olsun.
  • Oyuna muhtemelen ilerleyen zamanlarda yeni dlc ler eklenecektir.Eğer bu çeviri kazasız belasız biter ise dlc lere de el atmayı düşünürmüsünüz?
    Umarım çeviriden elde edeceğiniz miktar sizi tatmin eder ve çeviri işlerinde sizlerin isimlerini daha çok görürüz. Kolay gelsin (:
  • 5 tl eder onu da banka yollarken kesse 2.5tl :D
  • valla cok güze iş yapiyorsunuz allah kolaylık versin valla bu ceviriciler olmasa işimiz yas ceviri yapan insanlara destek vermemis lazım ve bütün oyunlarda türkcesini görelim birde orginal alın oyunları ve hızlı sekilde türkceside gelir
  • Merhabalar, çeviri yüzdesi %25 olarak güncellenmiştir...
  • yüzde 25 çok ciddi bi rakam. kısa zamanda halledersiniz inşallah. ücreti mukabilinde ben talibim şahsen.
  • Ramazana yetişirse gerçekten harika olur. 60-70 lirada destek olurum, satın alırım.

Fakat temmuz çok geç ve yazın ortası.

Mübarek ramazana yetişmesi dileğiyle :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 19 Mart 2019; 9:13:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenFakeDeilim

1 penny bile vermem buna

Üsluptan anlaşıldığı üzere 13-14'lük veletler bunlar(değilse daha kötü). ciddiye almayınız.

• Temmuz çokmuş be kardeşim.Yok mu ekibinize katılacak birileri,daha hızlı çevirseniz de ücreti neyse herkes verse.Sonuçta bekleyeni çoktur bu oyunun.
  • Çeviriyi 1-2 aya bekleyenler ya oyunu oynamamış yada oyundaki çeviri yükünden haberleri yok. Satır veya kelime sayısını bilmiyorum fakat aşırı derecede konuşma var oyunda. Görev öncesi konuşma var, telsiz ile konuşma var. Radio'dan frekansları karıştırarak bulunan konuşmalar var. Öyle böyle değil. Üstüne cevap verebilsek herhalde 2 katına falan çıkar çeviri metni. Ayrıca diğer oyunlardaki gibi notlar ile farklı hikaye anlatımları da devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.