Şimdi Ara

Metro Exodus %100 Türkçe Yama SAM'S STORY ve TWO COLONELS DAHİL (Anonymous Çeviri) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
45
Favori
17.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun firmalarıyla bir anlaşmamız yok, aldığımız ücretler ise daha önce @walküre isimli yöneticimizin belirttiği gibi site ve tool ücretlerine vs gidecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Yaptığınız ücretli çevirilerde yapımcı firmaya ücret ödüyor musunuz?
    Ben çevirmen değilim, çeviri grubuna da bağlı değilim. Yapımcı firmaya ücret ödemek gibi bir şey olamaz.

Çevirilerden alınan ücret, Siteye, Toola vs gidecek yöneticinin de dediği gibi.
  • Merhaba arkadaşlar. Dünyaca ünlü çok satan kitap, Metro 2035’den uyarlanan bilgisayar oyunu Metro Exodus'un ücretsiz türkçe yaması, yarın (4 Temmuz) saat 20:35’de sitemizde sizlerle olacaktır. Bu 4 aylık sürede gösterdiğiniz anlayış ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

20:35'de bağışlarınızı yapabileceğimiz IBAN hesabımız da sizlerle olacaktır.

Yarın görüşmek üzere!

Kep rakmet!
  • Yamaya sitemizden ulaşabilirsiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Elinize emeğinize sağlık yamayı indirdim 5 dakikalık oynayışım da bir sorunla karşılaşmadım ayrıca pes etmeyip yamayı çıkarttığınız içinde ayrıca teşekkürler darısı watch dogs 2 ye inşallah
  • böyle buruk bir açılışı hak etmediniz. buraların dolup taşması lazımdı şimdi

oyunu çeviren diğer arkadaşa da kızamıyorum ama.

garip oldu kısacası bu durum.
  • Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 4 Temmuz 2019; 22:28:34 >
  • Merhaba, ufak bir sıkıntı olmuş arkadaşlar dosyayı paylaşırken yanlış dosyayı paylaşmışlar büyük ihtimal. Hemen ilgileniyoruz.
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.Yılmadınız ve çeviriyi tamamladınız.Gelecekteki projelerinizde başarılar dilerim
  • elinize sağlık
  • Bağış yapmak isteyen arkadaşlar için sitemizde ve burada IBAN hesabımız paylaşıldı. Yamayı setuplu indirmek istemeyen veya indirince virüs uyarısı veren arkadaşlar, yamayı alternatif linklerden indirebilirler (setup'suz). Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz :)

Ayrıca orjinal oyunda (epic ve steam) hata alan arkadaşlarımız sitemizden yamayı tekrar indirebilirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 4 Temmuz 2019; 22:13:29 >
  • walküre hocamın yardımları ile yamayı kurdum. Yama'da emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Biz de üzerimize düşeni yaptık.
  • Pes etmeyip yamayı tamamladığınız için çok teşekkürler. Öğrenci olduğumdan dolayı kendi bütçeme göre maddi destekte bulundum. İnşallah daha fazla oyun çevirirsiniz.
  • İnşallah başınıza gelen tatsız olay bir daha tekrarlanmaz. Sabırla işin sonunu getirdiniz, takdiri fazlası ile hak ediyorsunuz. Emekleriniz için çok teşekkürler.
  • Bravo. Emeğinize sağlık.
  • İlk mesajımız artık biraz daha göze hoş gözüküyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

İlk mesajımız artık biraz daha göze hoş gözüküyor :)
    kesinlikle
  • aga ben yapamadım, epic sürümü var, setup ı indirdim kurdum olmadı, alternatif indirdim,kopyaladım olmadı, bi yardım eder misiniz
  • he pardon german ı okumamışım :D
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.