Şimdi Ara

METRO+ DA ÇALAN TÜM ŞARKILAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.277
Cevap
19
Favori
336.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar metro+ da cikan videokliplerin hicbirinde söyleyene ve sarkiya dair hicbir isim cikmadigi icin bilmedigim ve indirmek istedigim o kadar cok sarki var ki nasil ögrenebilirim metro+ da bigün boyunca cikan tüm videoklipleri indirebilecegim bi site var mi ki yav
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bulursan bana da haber ver.. orada bir clip var. piano çalan genç bir sanatçı, siyah atlar ve dansçılar var clibinse.. didik didik onu arıyorum... deli olacam...biliyorsan asli_ozdol@hotmail.com a gönderirsen sevinirim..
  • piyano çalan adamın ismi maksim olması lazım
  • Ben bazen kaydediyorum klipleri ama bu sıralar pek uğraşmıyorum. Şarkıcıları ve şarkı isimlerini ise şarkı sözlerinin bir kısmını google'da yazınca lyric siteleri çıkıyo oradan bulabilirsin tabi bunun için biraz ingilizce bilmen ve sözleri anlamak için iyi kulağın olması lazım.
  • klibi anlat sana kim oldunu(söleyenin kim oldunu)söliiiim
  • zaten metro da cıkan gunde klib saysı 10u gecmez aynı seyleri verip duruyorlar ne zman elim yanlışlıkla bassa hep aynı b*ku goruyorum evet bahsettiğiniz maksim enteresan bir küpesi var
  • yaw bir şarkıda ben sorayım bir zenci kadın garip garip bağrıyor 3 güzel hatunda yan yana yatmışlar oynaşıyorlar
    :)
    hatunların birine hasta oldum da o bakımdan lazım grubun isimi
    :)
  • yaw bi şarkı vardı herkeş bilir

maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    bilmemle importana diye gidiyodu
  • yaw ne qüsel anatmışsın şarkıyı
  • o-zone diye bi grup soyluyor şarkını ismi numa numa iei aresden aratırsan hemen bulur bende yeni indirdim cok hoş, şarkıyı anlatış seklinede hasta oldum gerçi başkada nasıl anlatacanki :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Usta_AsH

yaw bi şarkı vardı herkeş bilir

maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    maya hi
    maya ho
    maya ıh
    maya ha ha
    bilmemle importana diye gidiyodu

O'zone - Dragostea din tei
  • bu maksim mrvica olmasın gormedim atıorum hırvat piyano calan cok ii müzik yapan bi adam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

klibi anlat sana kim oldunu(söleyenin kim oldunu)söliiiim

20 yaşlarında genç bir kız var. çok tatlı birşey. yav nasıl anlatsam böyle shakeshake diyor arada.. allaam anlatamadım ama işallah anlamışsındır.. 1 senedir dönüyor klip..
  • lindsay olabilir mi?
  • arkadaşlar imdat yardım istiyorum acil hemide metro + dabi klip vardı arıyorum ama bulamadım klipte 3 tane fıstık gibi hatun var biri sarışın biri kumral 3 ü diskodalar göbek atıyolar şarkıda never have to be alone die bi cümlede geçiyo nakarat olarak hatunların üçünde dekolte giyinmiş klip başlarkende yeşil bi nokta kızın gözüne gelio anca bu kadar anlatabiliyorum tabi bu hatunlar için bu klibi herkes izlemiştir sanırım izlemeyen çok şey kaybeder.. bu arada şarkıyı bi erkek söylüyo nolur ismini cismini bilen bi yollasın hatta mailde atabilir pembepirens@mynet.com
  • Arkadaslar, Su Mario vinas'in P.daddy le soyledigi parca varya "I Don't Wanna Know"
    bunu Metro+ da bir hatun kisi soyluyor ve bu hatunun soyledigi versiyonu bulamiyorum deli olacam!!!
    Lutfen yardim edin kimdir bu hatun???

yaw su Metro+ neden parcalarin sonuna kimin soyledigini yazmaz ayiptir ya!
    sanatciya ve download'culara saygi!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: online1

Arkadaslar, Su Mario vinas'in P.daddy le soyledigi parca varya "I Don't Wanna Know"
    bunu Metro+ da bir hatun kisi soyluyor ve bu hatunun soyledigi versiyonu bulamiyorum deli olacam!!!
    Lutfen yardim edin kimdir bu hatun???

yaw su Metro+ neden parcalarin sonuna kimin soyledigini yazmaz ayiptir ya!
    sanatciya ve download'culara saygi!!

Shola Ama - You Should Really Know
  • quote:

Orjinalden alıntı: asliozdol

bulursan bana da haber ver.. orada bir clip var. piano çalan genç bir sanatçı, siyah atlar ve dansçılar var clibinse.. didik didik onu arıyorum... deli olacam...biliyorsan asli_ozdol@hotmail.com a gönderirsen sevinirim..

maksim - exodus
  • dostum buyuksun cok saol!
  • quote:

Orjinalden alıntı: online1

dostum buyuksun cok saol!

np.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.