DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Metro %50 indirim govego.com
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
151
Cevap
4
Favori
31.356
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Metro %50 indirim govego.com
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 4 5 6 7 8 sonraki >>>
Giriş
      197 Mesaj
      18 Şubat 2014 14:57:05
      Var mı satan?

Trabzonspor
    • Teğmen
      222 Mesaj
      18 Şubat 2014 15:59:34
      quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

govego tarzı başka ne yolculuk bileti alınabilen avantajlı siteler var acaba?

yani en iyileri , burdakiler bilirler, hazır fırsat yakalamışken soriyim

govego güvenilir değil mi hocam :D

• Yüzbaşı
      568 Mesaj
      18 Şubat 2014 16:37:12
      Ben bir türlü alamaıyorum. Satın al diyorum ama herhangi bir işlem yapmıyor. Aynı durumda olan var mı acaba?

• Çavuş
      40 Mesaj
      18 Şubat 2014 16:45:22
      Aynı durumdayım. Sabahtan beri denemediğim kart ve tarayıcı kalmadı. Halen alabilmiş değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yaşanmış olan her şey güzeldi. Yaşanacak olan ise güzelin verdiği dersti.
    • Teğmen
      197 Mesaj
      18 Şubat 2014 20:00:09
      alabilen var mı

Trabzonspor
    • Çavuş
      40 Mesaj
      18 Şubat 2014 21:56:25
      bilet alamadım. 2 kere m. hizmetlerini aradım, çağrı kaydı bıraktım. ödeme sayfanız çalışmıyor, sanki millete kampanya kodu satmak için site açmış gibisiniz dedim. Durumumu facebook daki sayfalarına da yazdım. Mesajlarım hemen silindi. Eleştiriye, öneriye tahammülün yoksa probleme çözüm üretemiyorsan neden varsın? M. hizmetleri temsilcisi aradı,durumu izah ettim. Dinleyip tamam,teşekkür ederiz deyip kapattı. Şaka yapıyor sandım, o an kısa bir şok geçirdim.
      kesinlikle uzak durulmalı

Yaşanmış olan her şey güzeldi. Yaşanacak olan ise güzelin verdiği dersti.
    • Yüzbaşı
      266 Mesaj
      18 Şubat 2014 22:06:20

quote:

Orijinalden alıntı: captain20

Arkadaşlar bende groupon sitesinden %50 indirim kuponu alarak biletimi aldım. Ama metro kadar kötü bir otobüs firması görmedim. Ucuza geldik diye seviniyordum Denizli'de indiğimde valizimin olmadığını görünce tepem attı. Şoför yazıhaneye yönlendirdi. Oradaki adamın bana verdiği cevap: "Arabaya 70 kişi indi-bindi yapmış. Ben yetmişini de arayamam. Birisi yanlış almıştır, geri döner zaten" dedi. Şu an 1 hafta oldu ve ortada valiz yok. Müşteri hizmetlerini aramıştık, onlarda 2 gün süre istedi. Bulamazsak parasını ödeyelim dediler. 4 gün oldu onlardan da ses yok. Yani ne kadar ucuz da olsa KESİNLİKLE METROYLA GİTMEYİN! Böyle bir firma görmedim ben hayatımda!

Hocam daha önce ablamın ulusoyda valizi kaybolmuştu neyseki yanlış alan kişi 2-3 saat içerisinde aramış valizi bırakmıştı. Böyle hatalar her firmada olur ama bulunmassa her türlü arızayı çıkarmaya hakkınız vardır

• Teğmen
      143 Mesaj
      18 Şubat 2014 22:18:04
      ben 08.00 gibi aldim sorun yoktu

• Er
      0 Mesaj
      18 Şubat 2014 22:21:00
      gençler sitede sorun yok en güzel özelliğide taksit erteleme ve taksikle ödeme imkanı

ugurcan
    • Yarbay
      13350 Mesaj
      18 Şubat 2014 23:36:21
      Ulusoy ve Varan'ın %30 kampanyası daha iyi buna göre. Burada liste fiyatından indirim diyor onda ise internet fiyatından %30. Tamam ulusoy da eskisi gibi değil ama en azından metro kadar rezil bir firma değil.

Haftada bir kullandığım için Bartın'dan örnek vereyim;

Metroda internet fiyatı 43, liste fiyatı 57 lira. Govego'dan alınırsa 28.5 lira bilet + 2 lira indirim kuponu 30.50 liraya geliyor.
      Ulusoyda internet fiyatı 40, liste fiyatı 45 lira. Avea veya ttnet kampanyasıyla bilet alınırsa internet fiyatından %30 düşüyor ve bileti 28 liraya alıyorum.

Kontenjan kısıtlaması da yok. Ulusoy'da otobüsteki tüm koltuklarda %30 indirimli alma şansı var (sefere 1 saat kala bilet aldım geçen hafta) metroda ise araçtaki ilk 4 koltukta geçerli.

Yorum sizin.

• Onbaşı
      35 Mesaj
      19 Şubat 2014 00:40:29
      Ulusoyun bartin seferleri yeni basladigi icin uygun olabilir hocam ama metronun ank-ist liste fiyati 57 iken ulusoyun internet fiyati 56.. ayrica ulusoy her iki sehirde otogar disinda kendi otogarina ugrayip yolu uzatiyor.. metro dandik ama ucuz, 5 saatlik yol icin de konfordan ödün verilebilir bence, biri 29 digeri 40 oluyorsa..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      6010 Mesaj
      19 Şubat 2014 08:30:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Jaycees

Alıntıları Göster

govego güvenilir değil mi hocam :D

bilmem hocam bilgim yok ki,
      ilk buldugum yere atlamiyim bu vesileyle başka ne siteler var boyle, bilet için?

YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
      YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
      DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
    • Teğmen
      171 Mesaj
      19 Şubat 2014 08:34:26
      bu sitenin limangoyla bir alakası var mı?

• Er
      2 Mesaj
      20 Şubat 2014 00:09:23
      Gidis donus icin gecerlimi bu kampanya

• Teğmen
      160 Mesaj
      20 Şubat 2014 13:44:29
      İki gündür almayı deniyorum fakat işlem yapmıyor acaba hangi bankanın kartıyla alışveriş yapabildiniz ?Bir ihtimal diğer bankalar seçeneğindeki kartlarda mı işlem yapmıyor acaba

• Yarbay
      2751 Mesaj
      20 Şubat 2014 13:46:20
      quote:

Orijinalden alıntı: cem ve can

İki gündür almayı deniyorum fakat işlem yapmıyor acaba hangi bankanın kartıyla alışveriş yapabildiniz ?Bir ihtimal diğer bankalar seçeneğindeki kartlarda mı işlem yapmıyor acaba

hocam arkadaş maximum kartla alamadı ben aldım world ile.. 3 bilet aldık 100 lirayı biraz geçti bide 15 tl world puan yüklenecek mart ortasında iyi oldu valla...tekli koltuk ankara izmir 37 tl ye geldi kodla birlikte..liste fiyatı 53 tl

• Er
      0 Mesaj
      20 Şubat 2014 15:43:40

WWW.GOVEGO.COM dan bilet alanların DİKKATİNE denen siteden metro kampanyasıyla bilet aldım. İlk denememde hata verdi. 2. denememde indirim kodunu kullan butonunu işaretlemeyi unuttum ve biletleri liste fiyatından satımn almış oldum. Derhal İade ve İptal işlemleri için metro müşteri hizmetlerini aradım. Fakat iade ve iptal yapamadıklarını site ile görüşmem gerektiğini söylediler. Siteyi aradım alım koşullarını kabul etmişsiniz iptal iade veya açığa bilete çevirme şansım yokmuş önüme çıkan satış sözleşmesinde böyle bir ibare yok sol üst köşeden Metro Turizm iade / açığa alım koşulları nı açıp okumam gerekiyormuş. Böyle bir saçmalık olmaz. BİLET ALACAK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE...

Jayceeskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      20 Şubat 2014 15:44:56

İPTAL İADE VE AÇIK BİLET YAPILAMIYOR

4SP4WNkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      121 Mesaj
      20 Şubat 2014 16:24:26

İST-Niğde'ye 57 liralık bileti 85 tl gibi çok yüksek bir fiyattan gösterip güyaa %50 indirim ile 43+2=45 tl ye alıyorsunuz, aveanın ulusoydan %30 indirimi var 42 liraya geliyor Metrodan milyon kat daha iyidir.. Milleti salak yerine koymaya gerek yok!

• Yüzbaşı
      278 Mesaj
      20 Şubat 2014 16:40:41

quote:

Orijinalden alıntı: sdu_mmf

İST-Niğde'ye 57 liralık bileti 85 tl gibi çok yüksek bir fiyattan gösterip güyaa %50 indirim ile 43+2=45 tl ye alıyorsunuz, aveanın ulusoydan %30 indirimi var 42 liraya geliyor Metrodan milyon kat daha iyidir.. Milleti salak yerine koymaya gerek yok!

Avea %30 kampanyası devam ediyor mu?

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.