Şimdi Ara

METRO 2033: The Last Refuge (ÇIKTI) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
1
Favori
17.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konu kaymadan sorayım U versiyonu nezaman kayar acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

@Source

Hocam orada boşuna anladım ama anlamak istemiyorum diye yazmadım yani PC konularından uzak kalmadım merka etme

Bu arada sisteminiz güzelmiş; Allah kaza bela vermesin, fakat 4x Kingston 2*2 Gb ram; toplamda nasıl 8 gb ediyor, 16 gb olması gerekmez mi

Anladım hatırlatmak istedim sadece Metro 2033'ü bekliyorum kötü bir oyun olmamasını bekliyorum tüm ayarları sonda oynamayı planlıyorum hayırlısyla

Paneli yeni fark ettim gerekeni yaptım

• oynayanları beğendi mi
  • niye söz konusu oyunun xbox başlığında pc sistemleri ve sorunları tartışılıyor acaba? ....
  • bencede beyler xbox konusu bildiğin pc konusuna dönmüş sistemden değil oyundan konuşalım biraz...
  • Atmosfer kesinlikle süper; insanı ilk andan itibaren oyunun içine çekiyor. Işıklandırmalar ve efektler mükemmel. Özellikle böyle güzel ışıklandırmaları enson Fear da görmüştüm, kaplama kalitesi de gayet yeterli. Bence oynamaya değecek güzel bir oyun olmuş.
  • bu oyunun online modu varmı arkadaşlar
  • Rf versiyonu çıktı arkadaşlar
  • oynayanlardan yorumlar alsak daha ii olr ps3 xbox360 kavgası yerıne ben oyunu merak ettim youtube vid. na baktım gercekten cok kaliteli duruyor oynayanlar oyunun artıları eksileri nedir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

oynayanlardan yorumlar alsak daha ii olr ps3 xbox360 kavgası yerıne ben oyunu merak ettim youtube vid. na baktım gercekten cok kaliteli duruyor oynayanlar oyunun artıları eksileri nedir..

Kardeş ben aldım oynuyorum.Oyuna 100 üzerinden rahat 85 veririm.Özellikle atmosfer konusunda gördüğün nadir oyunlardan birisi.Varsa xbox ve seviyorsan bu türü kaçırma.Ha pc de oynayacaksan bulaşma derim.Oyun 4870 ekran kartlarında bile tıkanıyormuş.
  • Oyun nasıl oyun. Oyundan bahseden yok. O fanı bu fanı ne fanı bu yahu.. soğutma fanı mı yoksa..
  • 5 inceleme sonucu puan ortalaması %78,pek olmadı galiba bu oyunda.
  • "Metro 2033" adli oyunun konusunda kimse sizin sayfalarca pc vs konsol tartismalarinizi okumak zorunda degil.Oyun hakkinda yorumlarinizi aktaracaksaniz yazin, yoksa bosyere zahmete girmeyin lütfen.
  • Devam edin böyle, bravo... Ne zaman foruma girsem bir kavga, bir hengame... Biriki ufak bilgi kırıntısı edinelim diyoruz ama her seferinde bir baş ağrısı ile ayrılıyoruz forumdan..
  • Oyundaki atmosfer güzel olabilir ama ben bu tarz oyunları pek sevmiyorum. bi daralma geliyo oyunu oynarken, bu türü sevenler deneyebilir bence ortalama bi oyun olacak kanatindeyim.
  • Chapter 6:Dungeon bölümünde bir kapının önüne geliyoruz ve ekip başı bana "flip those breakers" yani şalterleri döndür diyor ama hiçbir şalter ile etkileşime giremiyorum. Bölümü de geçemiyorum. Bu bölümü geçen birileri varsa bana yardım edebilir mi?
  • Salterin altindaki tasi alip, elektrik direklerindeki kablolara atacaksin. Ardindan kamyonu surerek salterleri indireceksin...

Demek isterdim ama bilmiyorum :) Ne kadar hizli ilerliyorsunuz walla bravo.
  • PCde millet can çekişiyor bu oyunda. Çok kasıntı oyun diyorlar. 5850'ler ağlıyor. 5870 ve 5970 de neler olmuş bir bilgim yok. Yalnız PC grafikleri çağ farkı olmuş onu da söyleyelim. Crysis gerçekçiliğinde olmuş denilebilir (ben demem, asla demem pc de oynayan 3-5 kişi diyebilir yani) PC sürümü için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Mart 2010; 22:59:25 >
  • Bir video varsa koysanızda görsek, bende merak ettim konsollarla şu uçurum farkı.
  • Fark biraz var ama görebilene
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.