Şimdi Ara

METRO 2033 REDUX (PS4 ANA KONU) 1,5 MİLYON SATIŞ! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
2
Favori
15.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metro serisini pcde zevkle oynadim ve roman serisi olan metro 2033 2034 2035 ide zevkle okudum ps4 te olan indirimle reduxu almak istiyorum ama ps4 tr psnde turkce dil destegi varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mojotr kullanıcısına yanıt
    Yok hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki indirimlerden Metro Redux paketini satın almıştım. Metro 2033'ü oynamaya başladım ama oyunu oynarken ilginç bir şekilde konsol kapanıyor. İlk kez başıma geldiğinde oyunu oynamayı bırakmıştım. Sonra tekrardan başladım, konsolun kapandığı bölümü de geçtim. Şimdi bir bölüme geldim, aynı yerde sürekli konsol kapanıyor. 4-5 Defa denedim hep aynı yere gelince konsol kapanıyor. İlerleyemedim de bir türlü. Sizce neden olabilir?

Konum kilitlenmiş o yüzden buraya da yazıyorum.

• Oyunu sil tekrar yükle olmadıysa eğer hdd bad sector olabilşr hdd yi değiştirmek zorunda kalabilirsin.

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Daha dün geldi ben de exodus çıkmadan oynayayim dedim. Nasip olmadı. İnşallah başka oyunlarda da sıkıntı çıkmaz . Yoksa bir de HDD masrafı çıkacak

• Bugün 40 dakikaya yakın tomb raider oynadım hiçbir sıkıntı yoktu. Demek ki sadece bu oyunda sıkıntı var .

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Oyunu sil tekrar yükle olmadıysa eğer hdd bad sector olabilşr hdd yi değiştirmek zorunda kalabilirsin.

Silip tekrar yüklemeyi daha önce denemiştim ama sorunum düzelmemişti. Çok ilginç bir durum gerçekten tek bir oyun yüzünden de garantiye vermek istemiyorum cihazı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Oyunu sil tekrar yükle olmadıysa eğer hdd bad sector olabilşr hdd yi değiştirmek zorunda kalabilirsin.

Silip tekrar yüklemeyi daha önce denemiştim ama sorunum düzelmemişti. Çok ilginç bir durum gerçekten tek bir oyun yüzünden de garantiye vermek istemiyorum cihazı.

Sistem dili ingilizce olarak denermisin belki bundm dolsyıda hata veriyor olabilir, ben oyunu ps4 de bştçrdim çünkü sıkıntı yoktu bende en azından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Sistem dili ingilizce olarak denermisin belki bundm dolsyıda hata veriyor olabilir, ben oyunu ps4 de bştçrdim çünkü sıkıntı yoktu bende en azından

Bir de bunu deneyeyim hocam teşekkür ederim. :)

• Bende de aynı sorun var bi binada merdivenlerden çıkarken kapanıyor ps

• BarBoosa kullanıcısına yanıt
    PS4 unuz slim mi ?

• Evet hocam

• BarBoosa kullanıcısına yanıt
    Redditte dün bayağı dolandim. Bu sorunu 2 yıl önce yaşayanlar olmuş başka da olmamış. Şimdide PS4 slim modeli olanlar yaşıyormuş bu sorunu. Nedeni de işlemcinin bilmem ne kodunun farklılık gostermesiymis. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ama PS4 slim kullanıcılarınin çoğu bu sorunla karşılaşmışlar ,ben de dahil. Yapacak bir şey yok. Tek bir oyun için 1 ay bekleyemem ve tahminimce sıkıntı harddiskten kaynaklı. Çünkü overheating olsa veya işlemci de sıkıntı olsa her oyunda yapar bunu . Ve diğer bir delil de oyunun aynı yerinde takilmasidir. Büyük ihtimalle harddiskte bad sector oluşmasından kaynaklı bir sorun başka bir açıklaması yok kanımca .

• Bu oyunun henüz ortasına bile gelmedim fakat bir bölüm var hani esas karakter bir adamla ilk kez dışarı çıkıyor sonra karşıya geçmek isterken araba devriliyor da etrafı dolaşmak zorunda kalıyor, eski çocuk parkı görüntüler filan.

İşte bu kısımda en az 35-40 kez öldüm ve halen bir türlü geçemedim. Arkamdan önümden sürekli yaratıklar çıkıyor, hızla ve koşarak bir yerlere gitmem gerekiyor ama bir anlık hata tekrar tekrar ölüme neden oluyor. Dün en son ölmek üzereyken artık fps olmasından mı bilmem midem müthiş bulandı, biraz daha devam etsem resmen kusacaktım. Başım filan döndü.

Bu oyunun devamı da hep böyle aşırı ötesi korkunç zorlukta mı? Zaten iki zorluk seviyesi sunmuşlar normal ve hard diye, kolay mod mümkün değil. Eğer oyunun tamamı bu derece zorsa ne fiziksel ne psikoloji olarak kaldırabilmem mümkün değil, vay boşa giden paraya demektir. Halbuki güzel oyundu ama...

• Bu oyundaki mermi problemini nasıl çözüyoruz ? Sürekli mermi bitiyor ve sağdan soldan bulmak da imkansız gibi bir şey.
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Öldürdüğün adamların üstünden topluyorsun oyunda mermi sıkıntısı hiç çekmemiştim normal zorlukta.

• bu kütüphanedeki yaratıkların hiç birini öldürmeden gidebiliyormuşuz aslinda
    2010 yılında oynadiğimda ingilizcem olmadiği için pata küte gitmiştim uzun bi aradan sonra redux versiyonu çıkmışken oynayayım dedim eğer bunlara yakalanırsak hareket etmeden yüzlerine bakmamiz lazimmiş bide sırtımızı hiç dönmemeliymişiz sinirlenmeye başladiklari an geri geri yürüyerek ordan tüyebiliyoruz

eğer zorda oynuyorsanız tek atiyo yaratıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 27 Kasım 2019; 14:22:47 >
  • Arkadaşlar oyunu kutulu olarak alabileceğim bir yer var mı? Oyun eski olduğu için bulmakta zorluk çekiyorum.Gittigidiyor ve n11 gibi sitelere baktım ama bulamadım.Bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • pc de resident evil 2 remake ten sonra buna bir bakayim dedim,bunun da oynanis kazma geldi..ps4 te yeni oyunlari oynamaktan heralde..

• abuk sabuk kopek tipli yaratiklarin saldiri sekilleri gicik bisey..etrafi inceleme vaktin olmadan surekli bu dangalak yaratiklari kollamak zorunda birakiyor sanki..zirt pirt filtre degistir falan filan..begenmedim oyunu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 1 Ağustos 2020; 13:21:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.