Şimdi Ara

METRO 2033 REDUX (PS4 ANA KONU) 1,5 MİLYON SATIŞ! (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
2
Favori
15.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Save sorunu devam ediyor mu bende yeni edindim oyunu güncelleme felan duyuruldu mu açıkçası saatlerce ilerledikten sonra başa dönmek çok canımı sıkar o nedenle başlamak gelmiyor içimden sorun çözülene kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Save sorunu devam ediyor mu bende yeni edindim oyunu güncelleme felan duyuruldu mu açıkçası saatlerce ilerledikten sonra başa dönmek çok canımı sıkar o nedenle başlamak gelmiyor içimden sorun çözülene kadar.

Ben save sorunu yaşamadım iki oyunda da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Save datam bozuldu yazmışsın hocam...
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Kafası iyi sanırım arkadaşın

• Ps4 üzerinden 2 video çektim bence oyun çok iyi port edilmiş izlerseniz nedemek istediğimi anlarsınız. Grafikler şahane ve Fps düşüşü daha görmedim bile.
  • Dijital olarak şöyle güzel bir indirime girmesini bekliyorum açıkçası
  • Arkadaslar merhaba;
    Bu oyunu hiç oynamadım,oyun çıkalı epey zaman geçti ama efektler ve kurgu dikkatimi çekti,başlamak istiyorum.
    Oyunun ilk çıkan serisinden itibaren isimlerini yazarmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan_921

Arkadaslar merhaba;
    Bu oyunu hiç oynamadım,oyun çıkalı epey zaman geçti ama efektler ve kurgu dikkatimi çekti,başlamak istiyorum.

İlk oyun 2033 ikincisi 2034

Hosuna gidecegini dusunuyorum. Farkli tarzda guzel bir fps oyunu, zor olmasi ayrica guzel kılıyor oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Arkadaslar merhaba;

Hosuna gidecegini dusunuyorum. Farkli tarzda guzel bir fps oyunu, zor olmasi ayrica guzel kılıyor oyunu.

Merhabalar;
    İndirdiklerim bu şekilde sıralama olarak bir fikrim yok,daha inmesi gereken varmı ? 2033 Redux dışında,başka bir isimde Redux diye bir oyun daha var sanırım aşağıdaki listede eksik olan nedir ve sıralamayı yaparsanız :)
    Teşekkür ederim ilginiz için.

Metro 2033
    Metro:Last Light
    Metro 2033 Redux
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Arkadaslar merhaba;

Merhabalar;
    İndirdiklerim bu şekilde sıralama olarak bir fikrim yok,daha inmesi gereken varmı ? 2033 Redux dışında,başka bir isimde Redux diye bir oyun daha var sanırım aşağıdaki listede eksik olan nedir ve sıralamayı yaparsanız :)
    Teşekkür ederim ilginiz için.

Metro 2033
    Metro:Last Light
    Metro 2033 Redux

Metro 2033 ve metro 2033 redux ayni oyunlar.

Metro last light ve metro last light redux ayni oyunlar.

Redux olanlar guncellenmis ve yenilenmis halleri. Hikaye oyunun ilerleyisi ayni.

İmkanin varsa reduxlari oyna.

• arkadaşlar last light bir bölümde ce-34878-0 hatası veriyor int kapattım denedim psn kapattım denedim sürekli aynı yerde hata verip duruyor buna cözüm yok galiba :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barskoc -- 5 Ocak 2015; 5:15:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barskoc

arkadaşlar last light bir bölümde ce-34878-0 hatası veriyor int kapattım denedim psn kapattım denedim sürekli aynı yerde hata verip duruyor buna cözüm yok galiba :/

Aynısı bana da oluyordu. Eğer kolu çekince oyun donuyorsa tabi. Yapman gereken load Game den bolum seçip o bölüme baştan başlamak. Öyle yapınca düzeliyor.

• 2033 Redux + last light redux iki oyunu sırasıyla kurmaliyim ve bunlar disindada serinin başka oyunu yok anladığım kadarı ile.normaller elimizde patladı ozaman :)

• Normalleride oynayabilirsin. İcerik olarak fark yok arada. Orjinal kullaniyorsan nornalleri oyna yenilenmis hali grafik olarak ahim sahim fark yok hicbir kaybin olmaz hala muthis gorunuyor oyunlar. Korsan kullaniyorsan reduxlari indir zaten bedava.

İcerik olarak fark yok tekrarliyorum. Makyajlanmis halleri.

• Böyle iyi bir romandan nasıl bu kadar kötü bir oyun çıkarmışlar, merak ediyorum.

• Save sorunu yaşayan arkadaşlar cihazın internetini kesip girin oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz bende sorunu çözmüştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Böyle iyi bir romandan nasıl bu kadar kötü bir oyun çıkarmışlar, merak ediyorum.

Evet sana katılıyorum ilk oyunu 1-2 bölüm oynadım 2.ci oyuna bakmadan sattım oyunu hiç tarzım değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubbersoul

quote:

Orijinalden alıntı: barskoc

arkadaşlar last light bir bölümde ce-34878-0 hatası veriyor int kapattım denedim psn kapattım denedim sürekli aynı yerde hata verip duruyor buna cözüm yok galiba :/

Aynısı bana da oluyordu. Eğer kolu çekince oyun donuyorsa tabi. Yapman gereken load Game den bolum seçip o bölüme baştan başlamak. Öyle yapınca düzeliyor.

bende yer altı bölümünde degirmen sahnesinde oluyodu sildim hocam save dosyasını bastan basladım umarım tekrar olmaz gitti o kadar emek :)
  • Secondary silahları nasıl değiştiriyoruz? Sadece bicak firlatabiliyorum 4 chapter bitti çözemedim hala.

• ilk oyundaki boğuk atmosfer ikinci oyunda olmadığı için fazla sevememiştim. metro 2033 redux'da durumlar nasıl arkadaşlar? orjinal 2033'ün atmosferini baltalamış mı? oyunu almayı planlıyorum fakat, eğer atmosferi yok ettiyse almayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.