Şimdi Ara

METRO 2033 REDUX (PS4 ANA KONU) 1,5 MİLYON SATIŞ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
2
Favori
15.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Save sorunu yaşayan arkadaşlar... Oyunu kapatın > PS ayarlarından internet bağlantısını kesin > oyuna girin ''continue'' aktif oluyor ve kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgutvolkan

quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

quote:

Orijinalden alıntı: LA LAKERS

Hocam nasılsınız nasıl gidiyor bitirebildiniz mi 2033'ü ? :)

Teşekkürler hocam iyiyim siz nasılsınız? Yaşadığım sıkıntılardan dolayı (bug vs.) oyuna ara vermeye karar vermiştim dayanamadım bir oynayayım dedim.Bir de save sorunu çıkmasın mı Artık ne yapacağımı şaşırdım birşeyler yaptım aç kapa internet falan bir şekilde continue seçeneğini aktif edip oynayabildim.Bir oturdum oyunun başına dedim artık yetti bitirmeden kalkan... Sonuçta bitirebildim Siz de bitirdiyseniz sonunun kritiğini yapmak isterim,hangi sonla bitirdiğiniz gibi.İyi günler

Selam save sorunu bende de var. Çözümü adım adım yazabilir misin? :)

Hocam eğer oynarken cihazınız internete bağlı ise ve save sorunu yaşıyorsanız interneti kapatıp deneyin.Eğer oynarken internet bağlantınız yoksa bir bağlantı sağlayıp oyunu yeniden başlatmayı deneyin.Bana 2 kere oldu birinde internetim bağlıydı bunu yaptım geri geldi,diğer seferde PSN bakımdaydı haliyle bağlantı yoktu PSN düzelince save de geri geldi.

• Last light da ki tower bölümlerini tamamlayamıyorum sadece iki bölüm geçebildim.3 bölümde son tur da 6 tane adam almama rağmen hepsini bir çırpıda öldürüyorlar.Nefes alacak aralığı bulamıyorum.O bölümü tamamlasam platin alacağım fakat artık uğraşmak istemiyorum oyunu satacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 12 Eylül 2014; 23:32:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Last light da ki tower bölümlerini tamamlayamıyorum sadece iki bölüm geçebildim.3 bölümde son tur da 6 tane adam almama rağmen hepsini bir çırpıda öldürüyorlar.Nefes alacak aralığı bulamıyorum.O bölümü tamamlasam platin alacağım fakat artık uğraşmak istemiyorum oyunu satacağım.

Hocam o bölümü hatırlıyorum. Nosalislerin saldırdığı yeri söylüyorsunuz heralde. Bakın hocam ilk yapacağınız iş nosalislerin saldırdığı sol ve sağdaki zincirli kapıları korumanız ve açmalarına izin vermemeniz. Eğer zincirleri kırarlarsa takım arkadaşlarınızı öldürmeleri kolay oluyor. İlk saldırmalarında iyi bir puan elde ederseniz iki tane askeri açın ilk köprünün altındaki. Ondan sonra da keskin nişancıları. Bu ikilinin ölmesine mümkünse izin vermeyin.Son tura doğru ne kadar dayanırsanız ve kapıları açmalarına izin vermezseniz, bu ikili nosalisleri sizin yerinize avlıyor.Keskin nişancıları kastediyorum hocam. Hatta yerince dayanırsanız tur tamamlanıyor. Zırhlı adamlara ihtiyacınız olmadan birde. Eğer yeterince tutamazsanız kapıları geri çekilin ve mayınlara basıp ölmelerini izleyin. Eğer son tursa zırhlı adamlar sayesinde hepsini öldürüyorsunuz ve tur tamamlanıyor.Birde zorluk seviyesini normalde oynamaya çalışın. Hardcore da oynamayın sakın. Ben şahsen oynamadım hardcore da.

• Bu nasıl bir loading dir arkadaş oyundan soğudum. Loadinglerden şikayetçi varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OitmistTR

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Last light da ki tower bölümlerini tamamlayamıyorum sadece iki bölüm geçebildim.3 bölümde son tur da 6 tane adam almama rağmen hepsini bir çırpıda öldürüyorlar.Nefes alacak aralığı bulamıyorum.O bölümü tamamlasam platin alacağım fakat artık uğraşmak istemiyorum oyunu satacağım.

Hocam o bölümü hatırlıyorum. Nosalislerin saldırdığı yeri söylüyorsunuz heralde. Bakın hocam ilk yapacağınız iş nosalislerin saldırdığı sol ve sağdaki zincirli kapıları korumanız ve açmalarına izin vermemeniz. Eğer zincirleri kırarlarsa takım arkadaşlarınızı öldürmeleri kolay oluyor. İlk saldırmalarında iyi bir puan elde ederseniz iki tane askeri açın ilk köprünün altındaki. Ondan sonra da keskin nişancıları. Bu ikilinin ölmesine mümkünse izin vermeyin.Son tura doğru ne kadar dayanırsanız ve kapıları açmalarına izin vermezseniz, bu ikili nosalisleri sizin yerinize avlıyor.Keskin nişancıları kastediyorum hocam. Hatta yerince dayanırsanız tur tamamlanıyor. Zırhlı adamlara ihtiyacınız olmadan birde. Eğer yeterince tutamazsanız kapıları geri çekilin ve mayınlara basıp ölmelerini izleyin. Eğer son tursa zırhlı adamlar sayesinde hepsini öldürüyorsunuz ve tur tamamlanıyor.Birde zorluk seviyesini normalde oynamaya çalışın. Hardcore da oynamayın sakın. Ben şahsen oynamadım hardcore da.

Normalde oynuyorum.Toplamda 8 adam açıyorum fakat son tur hepimiz ölüyoruz.Oyundan çıkınca en baştan birinci seviyeden başlıyorsun o da sıkıyor.Bir oturuşta hepsini bitirmek zorundasın.İnsanın bir daha oynayası gelmiyor.

• Tower bölümünde gilch varmış.5 bölümü tamamlamam bir dakika sürmedi.Troph açıldı platın yaptım oyunu.
  • 2033'ü bitirdim ve last light'a başladım. Şu an bir sorun yok çok şükür. Grafikler ve özellikle atmosfer harika. Bazı bölümleri hayranlıkla oynadım, post akopoliptik atmosferi muhteşem yansıtmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Oyunu kutulu olarak değil de PSN'den indirdim ve bu save sorununu yaşıyorum.
    Malumunuz neti kestiğinizde de oyuna girmenize izin vermiyor.

Tavsiyeniz var mı acaba, teşekkürler şimdiden...
  • Oyun fena değil idare eder

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

2033'ü bitirdim ve last light'a başladım. Şu an bir sorun yok çok şükür. Grafikler ve özellikle atmosfer harika. Bazı bölümleri hayranlıkla oynadım, post akopoliptik atmosferi muhteşem yansıtmışlar.

Akopoliptik? Apokaliptik olmasın?
  • Arkadaşlar merhaba , oyunun Ghosts bölümü yani Hayaletli abilerin olduğu bölümde trene geldiğim zaman trende örümcek ağları var ve ilerleyemiyorum ne yapmam gerek ?
  • oyunu yeni aldım indirmekteyim. bakalım inşallah beğenirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner5

Arkadaşlar merhaba , oyunun Ghosts bölümü yani Hayaletli abilerin olduğu bölümde trene geldiğim zaman trende örümcek ağları var ve ilerleyemiyorum ne yapmam gerek ?

dokunmatik tuşa basıp r2'ye bas ya da kare tam hatırlamıyorum çakmakla ağları yak.

• Oynarız

• metro 2033 oyununu az önce bitirdim. gerçekten hikayesi falan güzeldi ama yapay zekada, oynanış ve hissiyatta sıkıntılar vardı. yinede yapan firmaya bakıldığında güzel bir oyun yapmışlar diyorum. kitabınıda mutlaka alacağım bunun :)

last night a yarın geçeceğim.2033 ten daha uzunmudur acaba?
  • Bende 2033 u kotu sonla bitirdim bir kaç gün önce. Last lighta nasıl başlasam bilmiyorum. Spartan tavsiye ediliyor.

• az önce D&R den 25 TL ye kitabını aldım. hikayesi bir hayli ilgimi çekmişti. bakalım nasılmış :)
  • Bende dün PS4 versiyonunu aldım ve başladım. Daha önce iki oyunuda PC'de bitirdim.
    Bende grafik takıntısı yoktur, oynanabilirlik olsun, oyun hoşuma gitsin yeter. Misal Steam hesabımda bir sürü atari oyunu tarzı eski oyunlar var.
    Ama grafikler olmuş yani. Harbiden çok hoşuma gitti, yapay zekada biraz sıkıntılar vardı.
  • az önce last light ta malum ce-34878-0 hatasını yedim. save datam tamamen bozuldu sanırım. bölümde kolu çekmem gerekiyor. kolu çektiğim anda oyun gidiyor. oyuna baştan başlamak haricinde bir çözüm biliyor musunuz? başına gelen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.