Şimdi Ara

Metro 2033 Ön İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
21.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

Nedendir bilinmez ama bizim Merc'de emission'lardan etkilenmiyordu.

çaktırma
  • gamepad desteği ha
  • Ön İnceleme açısından gerçekten güzel ve okunabilir bir inceleme olmuş. Detayları çok iyi vermişsiniz. Zaten Levent Polater'in yazılarını zevkle okuyorum, hatta sadece onu takip ettiğim de söylenebilir. Elinize sağlık...

Metro 2033 oyunu bana göre FPS dünyasına kalite getirecek bir oyun. Kitap'a göre kurgulanan senaryosu bu kalitenin temel taşlarından biri olacak. Bilhassa oyundaki silah hakimiyetimiz gerçekçilik olarak çok şey vaat ediyor. Mart ayını sabırsızlıkla bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 23 Şubat 2010; 21:55:43 >
  • Merhaba arkadaşlar

elimde THQ'dan oyun aldığınız takdirde yani buradan

http://uk-thq-eshop.gamesplanet.com/

herhangi bir oyuna (emin değilim belki sadece ön siparişler için geçerlidir) elimde %25 indirim kodu var eğer orjinal oyun alacak olan varsa Metro 2033 ön sipariş yapmayı yada Dawn of War chaos rising almayı düşünnen başka bir oyunu ön sipariş yapmayı düşünen varsa bana pm atsın %25 lik kodu kapsın böylece %25 ucuza alacaksınız oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: antking

ön inceleme açılmıyor sayfa kırılıyor

Açılıyor bi sorun yok
  • oyunun grafikleri çok iyi ...

yapay zeka ve mantıksız tasarlamalar olmazsa Nvidia nın en güçlü silahı olacağı söyleniyor..

bioshock 2 de kapı kilidine dev matkapla giriyosun kilit kırılmıyor:) vb. gibi..

bukadar paralar harcanıpta bunlar gibi ufak detayların atlamasına
  • artık şu tarz oyunlar xbox a özgü olsun ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

artık şu tarz oyunlar xbox a özgü olsun ya

Xbox'un ne özelliği var da ona özel olsun?Bu kadar da fanboyluk olmaz ya,diğer platformlara çıkmasının sana ne zararı var arkadaşım?Ben şahsen her oyunun her türlü platforma çıkmasından yanayım,böylece herkes oynayabilir güzel oyunları...Bu forumun en büyük sorunu bu zaten,millet sahip olduğu şeyi yerlere göklere sığdıramıyor,objektiflik sıfır.Sanırım "taraf tutmak" bizim milletimize has bir özellik...Her konuda da böyle olunmaz ki arkadaş.Hadi teknolojiden anlamayan,hayatı futbol vs. gibi şeylerden ibaret olanları anlarım da,böyle bir teknoloji forumunda insanların teknolojik ürünlerin tarafını tutması ne kadar saçma birşeydir?Hadi bunu yapanlar çocuk olsa yine anlarım -ki çocuk oranı son zamanlarda bayağı bir arttı burada da,neyse-,ama bakıyorum profillerine 25-30 yaşındaki adamlar bile çocuk gibi kendi sahip oldukları ürünleri körü körüne savunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

Xbox'un ne özelliği var da ona özel olsun?Bu kadar da fanboyluk olmaz ya,diğer platformlara çıkmasının sana ne zararı var arkadaşım?Ben şahsen her oyunun her türlü platforma çıkmasından yanayım,böylece herkes oynayabilir güzel oyunları...Bu forumun en büyük sorunu bu zaten,millet sahip olduğu şeyi yerlere göklere sığdıramıyor,objektiflik sıfır.Sanırım "taraf tutmak" bizim milletimize has bir özellik...Her konuda da böyle olunmaz ki arkadaş.Hadi teknolojiden anlamayan,hayatı futbol vs. gibi şeylerden ibaret olanları anlarım da,böyle bir teknoloji forumunda insanların teknolojik ürünlerin tarafını tutması ne kadar saçma birşeydir?Hadi bunu yapanlar çocuk olsa yine anlarım -ki çocuk oranı son zamanlarda bayağı bir arttı burada da,neyse-,ama bakıyorum profillerine 25-30 yaşındaki adamlar bile çocuk gibi kendi sahip oldukları ürünleri körü körüne savunuyor.

kullandıkları antivirüsü bile yere göğe sığdıramayan insanlar var bu forumda komik adamlar vesselam. birisi ekran kartı tavsiyesi ister, bütçem şudur der bu da tutup 100$ daha ver benim gtx1453'ten al der, başka düzgün tavsiye edenlere saldırırlar felan:)
    konsol, işlemci, ekran kartı, ram, fotoğraf makinesi, antivirus, oyun (pes-fifa, cod-bf, shift-grid vs), müzik grubu, dizi, yazıcı, harddisk ve daha bi çok donanım veya yazılım fanatiğiyle karşılaştım bu forumda. önceleri sinirleniyordum ama şimdi ezikliklerine gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: _RadagasT_

quote:

kullandıkları antivirüsü bile yere göğe sığdıramayan insanlar var bu forumda komik adamlar vesselam. birisi ekran kartı tavsiyesi ister, bütçem şudur der bu da tutup 100$ daha ver benim gtx1453'ten al der, başka düzgün tavsiye edenlere saldırırlar felan:)
    konsol, işlemci, ekran kartı, ram, fotoğraf makinesi, antivirus, oyun (pes-fifa, cod-bf, shift-grid vs), müzik grubu, dizi, yazıcı, harddisk ve daha bi çok donanım veya yazılım fanatiğiyle karşılaştım bu forumda. önceleri sinirleniyordum ama şimdi ezikliklerine gülüyorum

Antivirüs mü Valla anlamak güç bazı insanları.Benim dışımda bu durumun farkında olan kişilerin olması güzel
  • Farkındayızda ses çıkarmıyoruz
    [sizer=blue]Metro 2033 Ön İnceleme
  • bir deneyelim ama yaşlandık artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

grafikleri iyimiş.beklemedeyiz :)
  • güzel :D
  • quote:

Oldu paşam başka bir arzun.Forumuda xbox'a özgü yapalım ne dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah D. Gültekin

quote:

Oldu paşam başka bir arzun.Forumuda xbox'a özgü yapalım ne dersin?

• quote:

eğer olursa bi paket kına sözüm olsun.. yakar yakar oynarsın.. tövbe yaa bencillikte doruk nokta bu olsa gerek..
  • arkadaş microsoft , xbox360 için bu kalitede oyunlar geliştirsin demek istemiş herhalde
  • süper oyun olcak eğer sistem gereksinimlerine bakılırsa :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: reçel_yapan_arı

karanlıkta gecen bu tıp oyunlardan tövbe ettım

+1
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.