Şimdi Ara

Metine Başlasam Mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Metin 2'ye başlamak istiyorum gerçekten seviyorum bu oyunu. Ama arkadaşsız bu oyun oynanmaz birlikte League of Legends oynadığım bazı kişiler de başlamak istiyor. Onların isteği Tr yerine PVP fakat ben ölümüne sadece 3 5 kişi tekleyip 15 20 kişiden tek yemeği ve 1 2 saate sıkan pvp leri sevmiyorum. Tr de ise her yer bot hack resmen inanılmaz bir karmaşa var saatlerce sıkılmadan Vahşi Uzman keserdim eskiden 1 dolu düşse sevinsem diye şimdi 6 ch var 1 tane Vahşi Uzman yok :( adamlar bot atıp bırakmışlar akşam gelip düşenleri alıyorlar sonra +0 dolular yazıp 1000 tane pazar açıp satıyorlar bunları aklıma geldikçe üzülüyorum birde çekme hilesi ile ETP düşürenler var sen hilesiz oyna saatlerce uğraş 150 k ya satamazsın adamlar 90 k bıraksın bir de sınırsız :D bunu bir Metin 2 sever olarak söylemem lazım ki oyunu bitiren şey gene biziz...Neyse işte böyle lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

• Ben de bir ara başlamayı düşündüm ama oyunun cıvkı çıkmış. Benim oynadığım zamanlar 99 leveldi son 80 level kılıçları yeni çıkmıştı, sürgün yeni açılmıştı daha. Şimdi yok simya yok kuşak yok pet yok kemer beta zırhları falan filan saçmalamışlar iyice

Edit: +Yeni karakter falan da çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 7 Nisan 2017; 19:21:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roxio kullanıcısına yanıt
    Oyundan simya denen saçma şey çıksa yeter onun sayesinde 55 level adam 90 lik adamı alıyor.

Onun dışında oyun iyice play to win oldu kerameti her eventte 2 kostüm çıkarıyorlar onuda 124 EP e satmaya çalışıyor. Oyun şuan ne kadar paran varsa o kadar güçlüsün modunda

Ben şuan Anadolu da eski Alesta da oynuyorum başlamak isteyen olursa yardımcı olurum kırmızıdayım.

• salvatore18 kullanıcısına yanıt
    5 yılnaradan sonra dün başladım oyuna Anadoluda. Yavaş yavaş ilerliyorum. Tüm görevleri atlamadan yapmaya çalışıyorum bi gecede görevlerle beraber 22 oldum. Fakat tek başına olmak biraz sıkıntı. Beraber takılmak isterim mavi bayraktayım.

• Wom2 ve metin2.sg bile leş, TR desen derindarbe denen bir çaylak eleman tarafından yönetiliyor. Gir witcher oyna.

• quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

Oyundan simya denen saçma şey çıksa yeter onun sayesinde 55 level adam 90 lik adamı alıyor.

Onun dışında oyun iyice play to win oldu kerameti her eventte 2 kostüm çıkarıyorlar onuda 124 EP e satmaya çalışıyor. Oyun şuan ne kadar paran varsa o kadar güçlüsün modunda

Ben şuan Anadolu da eski Alesta da oynuyorum başlamak isteyen olursa yardımcı olurum kırmızıdayım.

Eskiden yani benim oynadığım zamanlar silahını zırhını alan kral oluyordu. Şimdi iç itemler zırh silah simya kuşak şebnem ve daha sayamadığım 5-10 özellik gelmiş. Bunları da parasız yapmak neredeyse imkansız. Belki güzel pvp bulursam başlarım ama tr zor

• Sitelerden karakter devir alarak başla forumada şu çar devir alınmıştır yazarsın sorunsuz oynarsın onun haricinde m çekme vb zaten char parasına gelio emek vermektense..

• Hiç başlama hocam eski zevki vermiyor 5 senedir oynamıyorum
  • arlper kullanıcısına yanıt
    BU ARLPER ADLI KULLANICI DOLANDIRICI ARKADASLAR DIKKAT EDIN , BIZIDE KARAYELLLL ADIYLA DOLANDIRDI O HESABI UZAKLASTIRILDI SIMDI BUNUNLA DOLANDIRIYOR MILLETI YUSUF AKARDAS ADINA IBAN VERIYOR TELI 0505 842 42 28 , BU HESAP IBAN SAHIBI VE HATTIN AIT OLDUGU KISILERINDE ADLARINA OLAN BU TELDEN VE IBANDAN HABERLERI YOK AMAN DIKKAT
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.