Şimdi Ara

Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
9.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metin2 de ticaret yapmak istiyorsunuz size önerim kabasakalonline ile çalışın ben 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum her türlü destegi yapıyorlar stok sorunu olmadan teslimat yapıyorlar . Won alıp satmak isterseniz önerecegim tek sitedir .
  • Oyunu Hala oynayan konu sahibi arkadaş baban pm atabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetoski -- 17 Haziran 2018; 0:45:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,
    Arkadaşlarım oyuna tekrar başladı, bu nedenle bende geri döneyim dedim İtemsiz sağlam bir farm hesabı satın aldım. Yakın zamanda yaptıklarımı burada paylaşmaya başlarım. Hala oynayan var mı?
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    Ben oyuna tekrar başladım ama farklı serverlerdeyiz maalesef. Destan serverinin açılmasıyla birlikte çok kan kaybetti turkey. Yakında akdeniz, bozgeyik serverleri gibi olacağını tahmin ettiğim için turkeyde başlamaya çekindim. Muhtemelen birkaç ay sonra yeni bi server daha açarlar destan da çöpe döner. O yüzden yıllar geçse de sürekli ch 1 ''kalabalık'' seviyesinde gözüken sancakta başladım. Anadolu da dediğim gibi hiç ölmeyen bir server ama orası da farm yapılmayacak kadar fazla kalabalık.

Gelişimini bu konuda paylaşırsan seve seve okuruz hocam
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Sancak güzel seçim. Belli bir oyuncu kitlesi var ve ticaret sürekli dönüyor. Çarını dizdiğinde sıkılırsan server değiştirir anadoluya geçersin, o yönden mantıklı bir iş yapmışsın :)

Benim yaptığım iş biraz fanteziye kaçtı açıkçası. Turkey'in ilk zamanları deli gibi oyuncu vardı. Destan açılmadan önce hala 2 ch full çekiyordu. 5 Efsun itemlerin bollaşmasından ve destanın açılmasından dolayı oyuncu azaldı, tabi bu benim fikrim. Şu anda gözlemleyebildiğim kadarıyla destana başlayıp aradığını bulamayan birçok kişi oyuna geri dönüyor. Oyuncu ve pazar sayısı da gayet güzel. Hala 1 ch full pazar dolu ve metin bulunmuyor. 90-120 arası çarlar kelepir fiyata satılıyor. 35-61 arası çarlar +90 hesaplara göre daha çok değerli. Bence Turkey serverı yeni bir etkinlik serverı açılmadığı sürece bitmez
  • hala hack açan veledler var mı
  • sleweman2 kullanıcısına yanıt
    Hacki artık kurumsallaştırdılar
  • Kim yaptı lan bunu 2.köyde gezerken 8-10 tane iç içe girmiş metin çıktı karşıma

Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celay -- 23 Ağustos 2018; 8:52:32 >
  • İlginç. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cessabit -- 8 Eylül 2018; 11:46:5 >
  • Oynayabiliriz istersen
  • İki gün oynayıp 34'e kadar kastım ama sıkıldım. Oyunda para kazanmıyorum ki herkes aşırı zengin olmuş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonric

İki gün oynayıp 34'e kadar kastım ama sıkıldım. Oyunda para kazanmıyorum ki herkes aşırı zengin olmuş. :)
    sarıya gel.sana yardım ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brighton hove albion

sarıya gel.sana yardım ederim.

Alıntıları Göster
    Hocam pm atıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonric

Hocam pm atıyorum

Alıntıları Göster
    pm gözükmüyor.discord varsa yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brighton hove albion

pm gözükmüyor.discord varsa yaz.

Alıntıları Göster
    Hocam ben geleyim. Discord'unu yazarsan ben sana yazarım Discord'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 11 Kasım 2018; 7:48:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu hala aktif olarak oynayan var mı? Bilgisayarım çok iyi değil ya USKO ya Metin2 tekrar başlamak istiyorum muhabbet sohbet edebiliriz.
  • Takip.
  • Arkadaşlar ben de oyuna yeniden başlamak isteyenlerdenim. Eskilerden çok oynardık. Alesta , odin hey gidi hey ne günlerdi. Eski heyecanı yaşayabileceğim güzel bir server önerebilcek var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wuluan kullanıcısına yanıt
    TR oynamak istiyorsanız Destan sunucusunu öneririm. Şu an oynamak için iyi bir zaman. Günlük noel ve okey etkinliklerinden güzel kazançlar elde edebilir, başlangıç için güzel bir avantaj yakalayabilirsiniz
  • Hala oynayan var mı? :) Başlamayı düşünüyorum ama sıfırdan hesap kasmak üşendirici geliyor ve tek başıma oynamak istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.