Şimdi Ara

Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
9.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrardan teşekkür ederim hocam 3-5 parça item dizdikten sonra oynamaya başlayacağım. Zamanla buraya gelişim ile alakalı postlar atarım diye düşünüyorum :)
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam. 1-2 aya sen o çarı canavara çevirirsin :)
  • Selamlar, bugün tekrar başladım oyuna. Seri seri metin kesebileceğim bir levele kasıp metin canavarı bir çar yapmayı planlıyorum. Tek eksiğim var o da arkadaş, yakın süreçte başlamış olanlarınız varsa buradan yazın oynayalım.
  • Hangi sw bende yarın basl. Dusunuyorm tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar :)
  • Cazoria kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç gündür oynuyorsun o yüzden server ne durumda bilgilendirir misin genel olarak? :) Mesela en son hava bk 15m, büyülü keskinlik 10mden satılıyordu simdi nasıl piyasa? Benim bıraktığım zamanlar coma derindarbe hileciler için çok geniş önlemler alıyoruz, yakında hilecilere büyük darbe vuracağız gibi şeyler söylüyordu. Dediği gibi hileyi dindirdi mi birazcık? Vadide siyah ork kesmek isteyen biri rahat rahat kesebiliyor mu botlar olmadan?
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Gözlemleyebildiğim kadarıyla piyasa aşırı düşmüş. Oyuncu aşırı artmış. Botlar aşırı artmış. Herhangi bir haritada bildiğim tüm farm mekanları full, %90'ı bot. Bu beni biraz soğutmadı değil ama sanırım özel sebeplerden dolayı önümüzdeki 2-3 hafta boyunca oyuna kendimi çok veremeyeceğim.

TR oynayan arkadaş grubumda benim gibi biraz ara verdi. Aeldra diye global bir servera başlamışlar, beni de davet ettiler. Dün akşam girip bir baktım hoşuma gitti. Şimdilik biraz orada takılacağız gibi. Linki aşağı bırakıyorum, gelmek isteyen olursa mavi bayraktayız ve oyun aşırı iyi. İncelemenizi öneririm

https://aeldra.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Gözlemleyebildiğim kadarıyla piyasa aşırı düşmüş. Oyuncu aşırı artmış. Botlar aşırı artmış. Herhangi bir haritada bildiğim tüm farm mekanları full, %90'ı bot. Bu beni biraz soğutmadı değil ama sanırım özel sebeplerden dolayı önümüzdeki 2-3 hafta boyunca oyuna kendimi çok veremeyeceğim.

TR oynayan arkadaş grubumda benim gibi biraz ara verdi. Aeldra diye global bir servera başlamışlar, beni de davet ettiler. Dün akşam girip bir baktım hoşuma gitti. Şimdilik biraz orada takılacağız gibi. Linki aşağı bırakıyorum, gelmek isteyen olursa mavi bayraktayız ve oyun aşırı iyi. İncelemenizi öneririm

https://aeldra.net
    O serverı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Metin2 global ekibinin başka bir isimle kurduğu bir server. Aynı isimle açmaya çekindiler. Çok sık server açıp kapatıyorlar çok paragöz bir ekip. Aeldrada item shoptan simya bile satıyorlar.

Ek olarak server admini zariada comaydı. Ordan tanıyorum Almanları kayırıyordu. Türkleri pek seven birisi değil.

Globalin devamı olduğunun en basit ispatı da itemshopta ep ala tıklayın sizi şuraya yönlendirecek

Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek)

• Usta sen de Evliya Çelebi gibi geziyorsun tüm serverlerde :D İnşallah bi yere tutunursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

Usta sen de Evliya Çelebi gibi geziyorsun tüm serverlerde :D İnşallah bi yere tutunursun
    Açıldığından beri globali oynuyorum. Bırakmış değilim ancak malesef o yazdığın serverı açıp online ı bitirdiler, ilgilenmeyi kestiler. Yoksa bir sıkıntım yok yani. Gmlerini de severim hepsiyle aram iyiydi o coma hariç. Öneriler yapıyordum updatele geliyordu falan. Global belki yazın düzelir , öyle umut ediyorum. Ama şu öbür servera çok fena kıl oluyorum :D

Şuana kadar 3 pvp oynadım. Wom2-rubinum-global. Her serverı oynamam ben. Başka oynamayı düşünmüyorum. 3ün 2si öldüğü için şuan mecburen rubinum

• AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Yok yok hocam sana dememiştim, yanlış anladın Etiket yapmayı unuttum
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    Global veya zaria oynamadığım için bilgim yok. Rubinum'u da 1 gün kadar oynamıştım. Biz işin o tarafıyla pek ilgilenmiyoruz çünkü bir pvp serverda yıllarca vakit geçirmeyiz diye düşünüyoruz :)

Yönetim kadrosunu bilmediğim için yorum yapamam ama files, içerik, düzen açısından gördüğüm en iyi pvp server. Reklam amaçlı yazmamıştım ama eğlencesine bir süre takılacağız gibi gözüküyor :)
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Arkadaşların ısrarı sağolsun Eskiden server ararken günde 50 tane server gezdiğimizi bilirim, şimdi yine iyiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

Yok yok hocam sana dememiştim, yanlış anladın Etiket yapmayı unuttum
    He tamam ozaman

@Cazoria

Tercih meselesi. Benim için serverın kalıcılığı çok önemli.

• Arkadaşlar oyundaki adım KeiluVision, girdik başladık eğleniyoruz ama tek başıma oynamak istemiyorum pek. Bir ekipte toplanıp beraber eventlere katılabileceğimiz, boss kesebileceğimiz bir grup olsun istiyorum. Gelenler akşam 10-11 arası genelde açık olurum pm atabilirler. Eski savaşları özledim şahsen.
    Bu arada şaman olan arkadaşlar varsa önemle rica olunur pm atınız ya da mesaj bırakınız şaman gerekiyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reardeltoit123 -- 3 Mayıs 2018; 13:31:53 >
  • Beyler rüzgar, şimşek, ateş dayanıklılıklarının işlevlerini bilen yazabilir mi ?
  • Maplerde iş yapıyorlar. Rüzgar genel olarak büyülü orman için, şimşek genel olarak sürgün için, ateş ise genel olarak razadör için diziliyor
  • Merhaba Arkadaşlar , Çarı ilk açtığımda statü olayını bilmediğim için arkadaşa devrettim oda yanlış vermiş galiba + ları bunu sıfırlayacağım karakterim bedensel savaşçı sizce hangisine vereyim ?

Statü raporuna göre rakamlar nasıl iyi kötü ?

Metin2 Turkey Ana Konu (Sohbet, Yardımlaşma, Bilgi, Destek)
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Mt2 yi bırakalı çok oldu . Benim oynadığım zamanlarda savaşçıya 2 hp 1 str şeklinde yapıyorduk. Bu ikisi fullenince dexi fulleyip en son ınte veriyorduk .

• henüz 20lvlim oyunun verdiği şeylerle idare etmeye çalışıyorum da ne tavsiye edersiniz ha bir de dolunay ve etp kaçtan sonra düşüyordu 2. köyde kasalım biraz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.