Şimdi Ara

Metin2 Steam Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayali bile güzel steam için serverları kurulup oradan devam etse oyun keşke yabancılarla aynı serverda dolu bir oyuncu kitlesiyle baya baya kaliteli olur.Anadoluda 70 lvl 3 pli hesabım var full itemli kenarda boş boş duruyor anında satıp steam editiona yatırırım tüm parayı.Eski kitlede oyuna döner 0 dan efsane olurdu be.Dilekçe filan yazalım bir şekilde olmalıııı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel olurdu
  • Knight online geçtiğimiz zamanalrda (2016) bunu gerçekleştirdi ve beni oyuna yeniden çekti metin 2 de bunu yaparsa harika olur diye düşünüyorum.
  • Yaparsa varya hakkaten güzel olur ama bence +basma sistemi biraz zorlaştırılarak gelmesi lazım ve hilelerede çözüm bulunursa her lv ye uygun wa etkinlikleri olursa neden oynanmasın ki

• bekliyorum ben gelmesini gelirse çohda iyi olur mutlu eder çok insanı
  • Oncelikle ymir in gameforge denen belayi basindan atmasi lazim. Başı boş adamlwr coma, gm olmuş istedikleri gibi at koşturuyorlar. Adamlara gık bile denmiyor ban diye okadar hesabi banladilar gm hakaret diye okadar yang şirketleri ile anlasma yaptılar eski bir gm belgeli olarak açıklamıştı boyle şerefsiz bir gmlerimiz vardi kendi oyuncu kitlesini dudukleyen ve istedigi gibi hesabi engelleyen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Oncelikle ymir in gameforge denen belayi basindan atmasi lazim. Başı boş adamlwr coma, gm olmuş istedikleri gibi at koşturuyorlar. Adamlara gık bile denmiyor ban diye okadar hesabi banladilar gm hakaret diye okadar yang şirketleri ile anlasma yaptılar eski bir gm belgeli olarak açıklamıştı boyle şerefsiz bir gmlerimiz vardi kendi oyuncu kitlesini dudukleyen ve istedigi gibi hesabi engelleyen

dostum hangi gm açıkladı konuyu tam bilmiyorum linki falan varsa atar mısın ?
  • Walter White kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim kronos zamanindaydi hatta hepsi bu gameforgenin aç yüzlülüğü yuzunden yonetim olarak istifa etti ve bir GA belgeleriyle gameforgenin ozaman yang satan firmalarla anlasma yaptigini aciklamisti. Şimdiki yönetim tam gf nin aradigi yönetim oyunculari iyi durtukluyorlar

• quote:

Benim bahsettiğim kronos zamanindaydi hatta hepsi bu gameforgenin aç yüzlülüğü yuzunden yonetim olarak istifa etti ve bir GA belgeleriyle gameforgenin ozaman yang satan firmalarla anlasma yaptigini aciklamisti. Şimdiki yönetim tam gf nin aradigi yönetim oyunculari iyi durtukluyorlar

aynen kronos zamanı oyun çok güzeldi kripton'da oynuyordum tamda o sıralar yang satış olayları çıkmıştı ben anlamıştım zaten o zamanlar bu yang şirketlerinin gameforge ile birlikte işbirliği yaptıklarını birde şimdi ki derindarbeyi hiç beğenmiyorum.
  • DerinDarbe kendi mailini yazip duruyor imzasinda acaba kimlere gonderme yapıyor acaba kizmi dusurecek acaba parami trklif edecekler banlarinin kaldirilmasi icin böyle serefsizler coma olmus adam resmen şahsi mailini imzasinda ekliyordu

• quote:

DerinDarbe kendi mailini yazip duruyor imzasinda acaba kimlere gonderme yapıyor acaba kizmi dusurecek acaba parami trklif edecekler banlarinin kaldirilmasi icin böyle serefsizler coma olmus adam resmen şahsi mailini imzasinda ekliyordu
    edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 8 Mayıs 2017; 23:30:16 >
  • Eosen E kullanıcısına yanıt
    Zaten steamde vac sistemi var kolay kolay kullanamazlar.
  • Neden olmasın diyorum kendime kendime ama gf yapmaz
  • hayalleriniz gerçek olmak üzere arkadaşlar
  • Hayaller gerçek oldu Metin2 Steamde

http://store.steampowered.com/app/550900/Metin2/
  • mustafa.t. M kullanıcısına yanıt
    Tarihi ne zaman yeni serverla birlikte mi geliyor?

• pervanee P kullanıcısına yanıt
    Mayis ayi icinde muhtemelen , yeni server olur steam icin bence

• pervanee P kullanıcısına yanıt
    Hafta ya bir aksilik olmazsa Server geliyor Coma facebook adresinde açıkladı.

• salvatore18 kullanıcısına yanıt
    8 mayıs yazıyor steamde
  • yarın görüşmek üzere
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.