Şimdi Ara

Metin2 serveri acmayi planliyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, eski tip metin2 serveri acmayi dusunuyorum.

gordugum kadariyla forumda bircok metin2 hayrani bulunmakta. ben de metin2 hayraniyim ve acikcasi ozluyorum eski zamanlari.

eger siz de istiyorsaniz bu konuya yorum atip goruslerinizi belirtirseniz eski tip bir server acabilirim.

• Neden bu oyunun sunucularında FreeBSD kullanılıyor hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emek server şu dönemde tutmaz ama editlerin bedava olduğu pvp kurarsan geliriz

• hocam bu isle ilgili dogru duzgun bir kaynak var mi turk forum sitelerindeki duzensiz ve yetersiz rehberler disinda? kodlama kismindan bahsediyorum daha cok.

• mağara 2008 konusu blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 24 Haziran 2020; 10:17:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

hocam bu isle ilgili dogru duzgun bir kaynak var mi turk forum sitelerindeki duzensiz ve yetersiz rehberler disinda? kodlama kismindan bahsediyorum daha cok.

hocam cok gec cevap veriyorum kusura bakmayin.

kaynak kismen var. oyunun server kismi c++ kullaniyor, client tarafi ise c++ / python kullaniyor. ben deneme - yanilma yontemi ile ogrendim cogu seyi, size de tavsiye ederim 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4233D93C7

Neden bu oyunun sunucularında FreeBSD kullanılıyor hocam?

daha performansli oldugu ve internette ki tum anlatimlarin freebsd uzerinden gerceklestigi icin 

windows veya linux platformlarinda da kurulabiliyor, yani freebsd zorunlulugu yok.

• Hemen aç kardeşim.

Kendini insta fenomeni sanan bi kız bul reklamını da o yapsın.

Saat 12.00'da şaman karakteri ile demircinin yanında beklesin bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingozzz -- 23 Temmuz 2020; 10:58:15 >
  • Burda falan yazarak oyuncu bulamazsın itemci, turkmmo, instagram gibi yerlere sağlam reklam vermen lazım bu bir. 1 120 şuan daha iyi tutar bence güzel sistemi olan bu iki. Eğer kitleyi ve oyunun kıvamını güzel tutarsan nesneden çok güzel kazanırsın yatırdığının katlarcasını bu üç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingsofzaun

Burda falan yazarak oyuncu bulamazsın itemci, turkmmo, instagram gibi yerlere sağlam reklam vermen lazım bu bir. 1 120 şuan daha iyi tutar bence güzel sistemi olan bu iki. Eğer kitleyi ve oyunun kıvamını güzel tutarsan nesneden çok güzel kazanırsın yatırdığının katlarcasını bu üç.

parasinda degilim 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.