Şimdi Ara

METİN2 PVP ANTİVİRÜS HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
10.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Sorunum PvP Server de oynuyorum. Bir kaç gün oynadıktan sonra tekrar oyuna girmeye çalıştığımda resimde görmüş olduğunuz hata ile karşılaştım. Bilgisayarımda kısıtlama var. Ama önceden sorun olmuyordu. Girmeye çalıştığımda böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Bilgisayarda herhangi bir virüs programı mevcut değil. Sorunu çözemedim bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim.

Herkese iyi forumlar. Şimdiden yardımcı olan olamayan tüm forum üye ve adminlerine teşekkür ederim. METİN2 PVP ANTİVİRÜS HATASI

• essenza E kullanıcısına yanıt
    Öncelikli olarak merhaba ; Sorununuza gelecek olursak belirtmiş olduğun resimdeki hata şu demek; bilgisayarınızda ki antivirüs programı yada herhangi bir koruma duvarı, güvenlik duvarı , vb bir program oynamak istediğiniz server ın koruması olan, LOYEİN anticheat sisteminin dosyalarının yüklenmesini engelliyor. LOYEİN anticheat oyun dosyasına gerekli programları yükleyemediğinden dolayı güvenlik gerekçesi ile oyunu başlatmıyor ,tabi ilginç olan kısım ise bilgisayarınızda antivirüs programı olmaması SORUNUNUZA ÇÖZÜM OLARAK ÖNERİLERİM; OYUNU BAŞKA BİR PC YE YÜKLEYİN ORADA OYUNU AÇIN AUTO PACK YÜKLENSİN OYUNU BAŞLATIN , BAŞLADIĞINI GÖRDÜĞÜNÜZDE OYUNU KAPATIN VE OYUN DOSYALARINI KOPYALAYIP OYUNUN AÇILMADIĞI PC YE TEKRAR ATIN VE OYUNU BAŞLATIN 2. ÖNERİM İSE OYUNUN AÇILMADIĞI BU PC DEKİ WİNDOWS GÜVENLİK DUVARINI GEÇİCİ OLARAK DEVRE DIŞI BIRAKARAK OYUNA GİRMEYİ DENEYİN 3. ÖNERİM İSE BU BİRAZ DÜŞÜK BİR İHTİMAL OYUNUN ORJİNAL TR VERSİYONUNU TEKRAR İNDİRİN VE PVP DOSYALARINI ATIN AMAÇ, ORJİNAL TR VERSİYONUN TEMİZ VE EKSİKSİZ DOSYAYA SAHİP OLMASI UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR .İyi günler

• Önerilerinizin hepsini denedim fakat işe yaramadı. Sorunu hala çözemedim, gerçekten sinir bozucu bir durum. Yinede ilgi ve alakanız için Teşekkür eder iyi forumlar dilerim. sa ve as
  • essenza E kullanıcısına yanıt
    Oyunu başka çalışan bir pc de kurup , oyunu açtıktan sonra ,oyunu tekrar kapatıp o dosyaları kopyalayıp oyunun çalışmadığı pc ye yapıştırdınız değil mi ? bu şekilde çalışması lazımdı aslında . Yada windows un kendi güvenlik duvarını kapatıp denediniz mi ? Bunları yapıp da sonuç alamadıysanız , aklıma başka bir çözüm yöntemi gelmiyor peki bu Oyun koruma sisteminin vermiş olduğu "Dosya indirilemiyor./n/nCozumler:Antivirus devredisi birakmak." isimli hatayı internet üzerinden araştırdınız mı ? Belki bir yardımı dokunabilir size .
  • sil yükle düzelir bendede loeyin falan açılırken hata verince anlıyodumki 100 tane pvp atmaktan bozulmuş bida silip yüklüyodum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.