Şimdi Ara

Metin taşı kesmek için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
72.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Metin2 pvp serverda metin taşı kesmek için yeni hesap açacağım. 90 metnini en hızlı kesmek için hangi karakteri açmalıyız? Hangi silahı almalıyız? Takılar ve efsunlar nasıl olmalı?

• dodoruh kullanıcısına yanıt
    Karaktar bedensel olmalı hava kılıcını p leyin metni daima at üzerinde kesin ve at üzerinde kseseceğiniz için silah daima çiftel olmalı tavsiyem +45-50 ortalamalı bir kdp boss için biliyorumda metin kesmek için özel efsun varmı bilmiyorum ama silahınıza kritik delici kolyeye kritik delici ayakkabıya kritik getirmeyi unutmayın bilezik ve kolye olarak kesinlikle cennet kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A L F O N S O -- 1 Şubat 2016; 9:25:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim 75 lv bitane öar yapıcaksın bedensel havayı p liyceksin ar üzerinde kesiceksin kritik getirmene gerek yok kritik skillerle alakalı kızılda keseceğin için mistiklere karşı güç getirebilirsin ama şart değiş elinede zehir veya dolunay almanı yavsiye ederim ama partizan ve muhoylada çok rahat kesersin kalkanına sersemliğe karşı bağışıklık diğer itemlerine delici ve hp üretim getir

• quote:

Orijinalden alıntı: GENİŞ

Karaktar bedensel olmalı hava kılıcını p leyin metni daima at üzerinde kesin ve at üzerinde kseseceğiniz için silah daima çiftel olmalı tavsiyem +45-50 ortalamalı bir kdp boss için biliyorumda metin kesmek için özel efsun varmı bilmiyorum ama silahınıza kritik delici kolyeye kritik delici ayakkabıya kritik getirmeyi unutmayın bilezik ve kolye olarak kesinlikle cennet kullanın

Bu adamı dinle

• quote:

Orijinalden alıntı: uAerdur

Kardeşim 75 lv bitane öar yapıcaksın bedensel havayı p liyceksin ar üzerinde kesiceksin kritik getirmene gerek yok kritik skillerle alakalı kızılda keseceğin için mistiklere karşı güç getirebilirsin ama şart değiş elinede zehir veya dolunay almanı yavsiye ederim ama partizan ve muhoylada çok rahat kesersin kalkanına sersemliğe karşı bağışıklık diğer itemlerine delici ve hp üretim getir

p lemek derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matheson

quote:

Kardeşim 75 lv bitane öar yapıcaksın bedensel havayı p liyceksin ar üzerinde kesiceksin kritik getirmene gerek yok kritik skillerle alakalı kızılda keseceğin için mistiklere karşı güç getirebilirsin ama şart değiş elinede zehir veya dolunay almanı yavsiye ederim ama partizan ve muhoylada çok rahat kesersin kalkanına sersemliğe karşı bağışıklık diğer itemlerine delici ve hp üretim getir

p lemek derken ?

Perfect master

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

quote:

quote:

p lemek derken ?

Perfect master

at ustunde kesmek icn 10 level mi olmasi gerekiyor atin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

quote:

quote:

p lemek derken ?

Perfect master

at ustunde kesmek icn 10 level mi olmasi gerekiyor atin ?

11 olması lazım. 10 level olduktan sonra seyisden görev alıp yapıyorsun.

• 90 metni keseceğine göre öncelikle olabildiğince yüksek ortalamalı bir zehir kılıcı lazım. Ha eğer 75 level altıysan KDP iş görür ama 75 level üstüysen zehirin yerini tutmaz. Kritik bonusu gelen bütün itemlere bu bonusu getirmeye,ayakkabı ve kaska da saldırı hızı getir. 90 metni slotları seni zorlayacağından kalkanda bloklama bonusu ayağında Anka ya da dönüşmüşü olsun. Cennet kolye ve bilezik kullan. Zırhına saldırı değeri getir. Silahındaki taşları yazmama gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.