Şimdi Ara

Metin denemesinden 60 net yaptim ygsde 75 olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kankalar metin denemesini dershane ogrencileri istemedi cok zor moral bozuyo dediler (butun dershane ogrencileri aralarinda 130+ net cikaranlarda istemedi) ondan sonra hocalar da evde cozersiniz isterseniz deyip bize verdi denemeleri cozdum simdi

19 net turkce (genelde 25 civari takiliyorum)
    9 net sosyal (15 den asagiya dusmezdi)
    15 mat (17-18 den asagiya dusmezdi)
    15 fen (genelde 15+ geliyor)
    sizce 75 cikar mi ygs de. bu metin beni cok zorladi. %100 eminim dedigim sorular yanlis cikti. moralim bozuldu acikcasi biraz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hedef ne metin nasil 345 felan ona gore nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awersomeboythislikemii

Hedef ne metin nasil 345 felan ona gore nasil?

hedef eskisehir-kocaeli-sakarya metalurji malzeme muh. metin baya zor bence. karekok mat deneme cozdugumde 20 net falan yapiyorum metinde hep 15 net arasi geliyor. bence alma sinavla pek alakasi yok. zor sinava gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin matta soru tutturuyormus muydu? Neyse hic metin almadim ben

• Metin mat en azından karekökten iyidir,karekökün katkısı sayılar oldu problemlerde ise saçmalamışlar bazılarını,ygsde problemler zorlandığı için ne kadar gerekli karekök mat bilemiyorum,şuan amacım problem mantığı oturtmaya çalışmak metindeki problemler güzel gibi şuan 5.denemedeyim bakalım,18-26 arasında değişiyor netler karekökte 20-30(genelde 25 civarı)arasında gidip geliyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocodale10 -- 26 Şubat 2017; 0:2:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.