Şimdi Ara

Metin 2 Aninizi yazin(herkes1 ani yazsin) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
26
Favori
23.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Su Torbası

sevgilime dolunayımı verdim geri vercem dedi o gün bugündür bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 3 haftadır mistik kesiyodum kdp düşürmek için. Karlı bi kış sabahında düştü. Sevinçten terlikle koşa koşa arkadaşın evine gittim karlı havada ayaklarım dondu. O zamanlar kıymetini bilemedim ama ortalaması 46ydı kdpnin. O koşa koşa yanına gittiğim arlkadaşımda duruyodu onla küsmüştük o da +7ye basarken yakmış. Barışınca söylemişti
  • Abim edilee diyip tüm alestayı dolandırmıstım

• quote:

Orijinalden alıntı: yibudak

elindekini 2 tane yapmak ister misin?

+8 gümüş bileziğimi çalmışlardı adiler oysaki 2 tane gümüş bilziğim olcak diye kalbim küt küt atıyodu
  • Bu konudan da anlaşıldığı gibi yaş ortalaması yerlerde. Metin2... :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga sen naptın bea dolandırılmakta master yapmışsın
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    hacı yazanların bir çoğu lise çağlarında oynayıp bırakmıştır diye tahmin ediyorum benim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha435

hacı yazanların bir çoğu lise çağlarında oynayıp bırakmıştır diye tahmin ediyorum benim gibi

Knight olsa neyse. Ben lisedeyken ilkokulluların beyni kaldırmıyordu knightı.Metine sardılar o yuzden. Metin oyununa da böyle bakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRPhoenixTR

Adamin nickinin aynisini yazip l yerine buyuk ı yapmistim adminim senin afinin aynısını alabiliyorum demistim adami soymustum

soydugun karakter sura mıydı?

• Saat 6 da kalķmış oynuyordum.Babamın da o gün tatiliydi.Oyuna o kadar bağımlıydım ki mause u saklamışlardı.Bende internete girip mause olmadan bilgisayar kullanma taktiklerine bakıp ögrenmiştim.Öyle klavyeden oynuyordum.Adamın biri +9 dolunayı efsunlu falan 10 yang koymuş tam çekecekken babam arkadan geldi bi tane geçirdi kafama bilgisayarı da kırdı hiç unutmam o anı.a*k... Aklıma geldikçe sövüyorum ....

• Abim metin2 oynuyordu bende onu izliyordum. Bir çocuk abimle konuştuktan sonra bb dedi, bende abime sana bebe diyor dedim. Sonrasında baya bi karşılıklı atışmalar olmuştu 😂😂

• Knight animi yazayım
    Çocuk elindeki silah çok güzelmiş gel gücünü arttiralim hem de 2 tane yapalım birini bana ver ikimizinde isi görülsün dedi. Kimsenin olmadığı bir yere pazar kurdum adam silahı alıp town çekti.Kacti.Yakalayamadim.

• Herkese 1 k verir misin diyodum köpeklerde kasılırken.Bazıları yanlışlıkla 100k, 1m atıyodu.10 m para birikmişti.

• geniş kılıcı +9a basmıştım biride sana item kopyalamayı öğreteyimi dedi sonra gitti zaten kılıç gözlerim dolmuştu gidince
    bide dolunayımı çalmışlardı ondada gözlerim dolmuştu
    ilk oynadığım zamanlar ilk dolunayımı düşürmüştüm +3 de yanmıştı ağlamıştım tabi bu 6-7 sene önce falan hatta daha fazla olmuştur
    bide arkadaşımın çarını soymuştum şifresini falan biliyodum sonra dayanamayıp geri vermiştim hepsini ama kendi hesabımdan değil baska bi hesaptan çok zekiyim ya

• Yüksek levellı bi abimizden 10k istemiştim 100k atmıştı, insanlık ölmemiş lan eyvallah yazmıştım, lazımsa 1m daha atıyım dedi, ticareti açtı 1m koydu kabule bastı, ben kabul etmedim. O da "harbiden ölmemiş lan insanlık" dedi. Hala gurur duyuyorum

• Metin 2 olup asosyal olmasaydınız 1 böbreği 2 böbrek yaparlardı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevec -- 26 Haziran 2015; 9:32:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Envanterde +9 ve +7 büyük balta vardı. Ben de +7yi satıcaktım ama pazara 10m den +9u koymuşum . Koyduğum anda çekildi sonra bir baktım +9 yok. Adama yalvardım vermedi

• Ox da son 2 adam ve ben kalmıştık oyundan atmıştı

• Oyunu indirdim ve oyuna girdim bir karakter acip 3-4 lvl e kadar kastim alt f4 cekip oyunu sildim.
    Buda benim animdir metin2 ile ilgili tek anim

• O zamanlar oyun cıkalı olmus iki sene . Tramola mavi bayrak bi çarım var 42 lvl. Tabi tramolada hesap açılmadıgı için cok değerli. Bi internet kafeci abi vardı abi dediğim 55 yaşında adam. Tramolanın ilk +9 çeliğini basmışlardı. Ama gel gör ki karakter yoktu adamda. Bunlar bi şekilde benim hesabı çalmışlar. Bunun küçük bi çocuk aracılıgı ile yapmışlar. Öğrenince cocugu baya bi sıkıstırmıstım sonra o abinin yaptırdıgını söyledi daha küçücük aklımla insanlık dersi vermiştim o adama hesabıda alıp bidaha uğramadım. Bi oyun nelere kadir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.