Şimdi Ara

Metin 2 Aninizi yazin(herkes1 ani yazsin) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
26
Favori
23.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna ilk başladığımda ezik bir kaç item toplamıstım ve pazar açmak istemiştim.Nasıl acacağımı bilmiyordum ve birine sordum o da bana bana ticaret açmış (sonradan öğrendim tabi ki),buraya koyacaksın itemleri dedi.Yanımda da büyük kuzenim vardı o da oyunu bilmiyordu ve o da inandı hatta çocuk istememesine ragmen item fiyatı diye parada vermistik. Hic yoktan çocuğa item ve bir miktar para verdik allah bilir nasıl dalga geçmiştir. Buradan kuzenime selam yolluyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord mt 2 dehşet çanı edit vardı adamdada kemer kılıç vardı takas ettik adamınki nasıl oldu yere düştü arkadaşla kaptık

• EdiLee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-)2.köye gitmeyi bilmiyordum 1,5 ay 1.köyde kasıldım
    2-)22 leveldim barbar kılıcını(bilmeyenler ve unutanlar için 40.seviye kılıç) gördüm çok hoşuma gitmişti tüm itemlerimi satıcı ya satıp almıştım giyemeyince oyunu silmiştim
  • sabaha kadar 2. köyde metin keserdim babam uyanınca belamı s....di
  • 60 lvl savascimi banlamislardi. Online oyunlarda en cok üzüldügum sey oldu bu

• Toplu blok konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Kız hesap açıp AvataR nickli birine 1 sene boyunca gerçekten kızım diye kendimi kastırdım fake facebook bile açmıştım 2.katta loncası onu kasarken bende kasılıyordum 67 lv olmuştum sonra hesabımı çaldılar zaten.

Zaten kizsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Kız hesap açıp AvataR nickli birine 1 sene boyunca gerçekten kızım diye kendimi kastırdım fake facebook bile açmıştım 2.katta loncası onu kasarken bende kasılıyordum 67 lv olmuştum sonra hesabımı çaldılar zaten.

Zaten kizsin.

Evet cok kızdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +9 kaplan zirhi satiyodu herif 15m mi neydi ticarete koymustu +9 u bende parayi koydum kapatti sonra kb yanlislikla kapattim dedi bende parayi koydum yine koydu zirhi kabul ettim bir baktim +6 verdigi zirh bana Ardindan dedi ki 10m e +9 unu vereyim acidim sana ama hemen cek kimse cekmesin , pazari kurdu herif ama cekemeden hemen gitti zirh bak bunu cekemedin ne yapicam simdi ben dedi birtane daha koyuyorum bunu cek dedi koydu yine cektim direk o da +6 cikti Sonradan yakinlardaki bi internet kafeden 100m parayla alip yolumu bulmustum. Herif dolandiricilikta master yapmis abi suan gorsem tebrik ederim o derece. Kucukluk iste naparsin

• oyunda yeniydim arkadaş çar vermişti, bi adam baktı bu levelda yabani köpeklerdeyim anladı çarın benim olmadığını yeni misin dedi
    evet dedim, zengin olmak ister misin bende hile var dedi
    o zamanlar da küçüğüm insanın sebepsiz yere yardım etmeyeceğini bilmiyorum evet dedim
    ticareti açtı alttaki kısma kazanmak istediğin kadar para yaz kabule bas dedi basıp enter ladım tüm param adama gitti

sonrasında da ne zorluklarla aldığım atım ölmüştü ağlamıştım

en son da ban yedim sövdüm sildim, bidaha oynamamak üzere yemin ettim

ama her yaz dayanamayıp tekrar yüklüyorum sırayla türk , birkaç pvp geziyorum sonra tekrar siliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Toplu blok konusu

Konuyu hayretler içerisinde takip etmekteyim
  • quote:

quote:

quote:

Zaten kizsin.

Evet cok kızdım

Cinsiyet degistirdim diyosun yani.

• Ayılardan +2000 hp'li ayakkabı düşürdüm..Herkes almak istedi..Ben tabi yeniyim daha oyunda..Artı basmaya çalışırken yaktım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten kizsin.

Evet cok kızdım

Cinsiyet degistirdim diyosun yani.

Kızmış gibi yapıyorum ama kızmıyorum yani hemen değiştiriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 7 yıl önce falan Pitaya kırmızı bayrakta kuzenimin zoruyla başlayıp bedensel olmuştum, kuzenimde zihinseldi.
    Neyse işte kuzenim benden önce başladığı için benden yüksek leveldı, oyunu benden iyi biliyordu ve benden çok parası vardı.

Bana bir anda bir ilham geldi ve serverdaki bütün erkeklerle sevgili olup hepsinden item, para falan toplamaya başladım.
    Hatta 2-3 kişiylede evlendim, gelinlikleri falanda sattım hep düğünden sonra. Hepsinin itemlarını sömürdüm derken serverda adım çıktı, serverın en sevilmeyen üyelerinden biriydim artık.

Daha sonra ki zamanlarda da birileri SA diye bir lonca kurup serverın en tanınmış loncalarından olmuşlardı, kuzenimle bizde AS diye bir lonca kurup bütün 20-30 levelları topladık. Yer yer onlarıda alıp kastık derken loncanın level ortalaması birden 60'lara kadar çıktı. Bilen bilir eskiden 60 level çok büyük bir başarıydı.
    Neyse daha sonra biz AS loncası olarak SA loncasına kafa tutmaya başladık, savaşlarda falan dağıttık hep onları DERKEN bir gün geldi ve loncalarına 80 küsür level bir karabüyü sura aldılar. Tek başına bizim loncada ki 60'lı levelların hepsini dağıtıp savaşı onlara kazandırdı ve böylelik SA loncasıyla AS loncası arasında ki düşmanlık ilelebet devam etti.

Hiç unutmam o günleri.

EDIT: Ayrıca oyunun ilk zamanlarında herkes birbirine ezocan derdi.

EDIT2: Birde oyuna yeni başladığım dönemlerde ilk defa 20 level olacağım için bütün gece oturup kendimi 20 level'a kasmıştım, tam oyundan çıkacakkende Geniş Kılıç düşürmüştüm. Bilenler bilir eskiden Geniş Kılıçlar baya değerliydi oyunun ilk zamanlarında. Neyse işte Geniş Kılıcım oldu diye içimden bağıra bağıra sevinmiştim ve kılıçla 2-3 slot kestikten sonra yatmıştım.
    Sabah okula resmen hayalet gibi gitmiştim, okulda Geniş Kılıcımı hayal ediyordum.
    Neyse okul bitti eve geldim, tam oyuna girdim kılıcı taktım biri PM atıp "Elindekini 2 tane yapmak ister misin?" dedi. Devamını biliyorsunuz. Çok üzülmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Adam -- 26 Haziran 2015; 3:38:26 >

• Cok anı hatirlamiyorum ama adamin biri pot gibi bişey vardi galiba oyunda, bana pot ver seni kasıyım demişti. Ben de vermiştim baya da iyiydi ya da yeni basladim kucuktum bana oyle geliyodu. Adam koşarak kaçmıştı çok koymuştu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. köyde merkezdeyim işte. Adamın biri yazıyor +9 kaplan 400k. Tabi ki bu çok ucuza geliyor. Neyse adam arka arkaya yazıyo işte +9 kaplan 400k pazar aççam ilk kapan kazanır dedi. Etrafını sardık adamın 10 kişi bekliyoz işte. Adam bi anda açtı pazarı bende + kaç olduğuna bakmadım direk aldım. Bi baktım +0 kaplana 400k vermişim. Oturdum sinirden gözlerimden yaşlar falan geldi. Çok uzun bir süre oynamadım o olaydan sonra.

Bir keresinde vadi de yerde KDP bulmuştum o da değişik bi olaydır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Yaklaşık 7 yıl önce falan Pitaya kırmızı bayrakta kuzenimin zoruyla başlayıp bedensel olmuştum, kuzenimde zihinseldi.
    Neyse işte kuzenim benden önce başladığı için benden yüksek leveldı, oyunu benden iyi biliyordu ve benden çok parası vardı.

Bana bir anda bir ilham geldi ve serverdaki bütün erkeklerle sevgili olup hepsinden item, para falan toplamaya başladım.
    Hatta 2-3 kişiylede evlendim, gelinlikleri falanda sattım hep düğünden sonra. Hepsinin itemlarını sömürdüm derken serverda adım çıktı, serverın en sevilmeyen üyelerinden biriydim artık.

Daha sonra ki zamanlarda da birileri SA diye bir lonca kurup serverın en tanınmış loncalarından olmuşlardı, kuzenimle bizde AS diye bir lonca kurup bütün 20-30 levelları topladık. Yer yer onlarıda alıp kastık derken loncanın level ortalaması birden 60'lara kadar çıktı. Bilen bilir eskiden 60 level çok büyük bir başarıydı.
    Neyse daha sonra biz AS loncası olarak SA loncasına kafa tutmaya başladık, savaşlarda falan dağıttık hep onları DERKEN bir gün geldi ve loncalarına 80 küsür level bir karabüyü sura aldılar. Tek başına bizim loncada ki 60'lı levelların hepsini dağıtıp savaşı onlara kazandırdı ve böylelik SA loncasıyla AS loncası arasında ki düşmanlık ilelebet devam etti.

Hiç unutmam o günleri.

destan gibi anlatmışsın

• quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Yaklaşık 7 yıl önce falan Pitaya kırmızı bayrakta kuzenimin zoruyla başlayıp bedensel olmuştum, kuzenimde zihinseldi.

Hiç unutmam o günleri.

destan gibi anlatmışsın

Küçüktüm o zamanlar, güzel günlerdi ya.
    1 anım daha geldi aklıma, aynı mesajı editleyip ekledim onuda. Bolca hayal kırıklığı içeren bir edit oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karıncayiyen Yiyen Adam -- 26 Haziran 2015; 3:40:07 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.