Şimdi Ara

metin 2 açılmıyor acil yardım cıldırcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar hem normal metin 2 yi açmaya calısıyorum acılmıyor daha sonra bi pvp emek server oynayım bari dedim indirdim kurdum yine acılmıyor cıldırcam lütfen yardım etsin birisi acil
    her defasında şöyle bir hata ile karsılasıyorum yada hiç tepki vermiyor

metin 2 açılmıyor acil yardım cıldırcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h19071907 -- 17 Ağustos 2016; 13:44:58 >

• Karekteri seçince mi oyundan atıp bu hatayı veriyor . Ayrıca netten araştır mt2 ?????? Hatası diye çözüm bulabilirsin birde bu hatanın sebebi grafiksel bir sorun ekran kartın varmı ? Ayrıca bir sebebide pc nde eksik program olabilir yine sen bir araştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sa ve as

Karekteri seçince mi oyundan atıp bu hatayı veriyor . Ayrıca netten araştır mt2 ?????? Hatası diye çözüm bulabilirsin birde bu hatanın sebebi grafiksel bir sorun ekran kartın varmı ? Ayrıca bir sebebide pc nde eksik program olabilir yine sen bir araştır

heryeri araştırdım fakat bi sonuca ulaşamadım oyun acılırken bu problemi alıyorum karakter ekranına hiç gelmiyor bile
  • Ekran kartı driverını bir kontrol et derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Risever

Ekran kartı driverını bir kontrol et derim

ekran kartını güncelledim girmeye basladı pvplere ama normal metin 2 problemi halen devam ediyor launcher yükleniyor güncelleniyor oyuna başla dedigimde hack shield filan bisey yükleniyo bitiyo sonra öyle kalıyo girmiyor
  • Visual basic sürümlerinin tümünü tek tek yükle net framework 4.6.2 yi yükle son olarak da direct x yoksa onu yükle varsada yükle sağlama al birde öyle dene bakalım. Eğer bunlar da olmazsa metin2'nin içindeki metin2launcher.bin'i baska bi klasore kopyala sonra .bin'i .exe yap çalıştır patchin bitmesini bekle ve gir. Sonrasında sorun kalacağını düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Risever -- 16 Eylül 2016; 23:37:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.