Şimdi Ara

metalurji ve malzeme müh. vs çevre müh vs matematik(ing) vs Gıda Müh.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu biraz uzun oldu ama aralarında çok kaldım kıyaslama yaparsak arkadaşlar hangisi iyidir çevre ve matematikten mezun olunca iş bulmak zormuş matematik okumakta zormuş malzeme mühendislerininde çalışma alanı hep üretim tabiki sanayi bölgelerinde çalışıyorsun gıdada çok düşük ücretlerle çalışıyormuş diye okudum bu 4ü arasında kaldım ama hiçbiri iyi değil gibi sizin düşünceleriniz ne ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 31 Temmuz 2012; 14:30:04 >

• Bunların arasında kaldıysanız matematiği hemen eleyin. Çektiğiniz eziyete değmez.
  • dostum ben çevre müh yeni bitirdim iş alanı yeni çıkan yönetmeliklerle oldukça geniş iş alanı mevcut şuanda.metelurjide aşapıda konu var baya iş alanı geniş 4 sene önce bende metalurji ve çevreyi yazmıştım çevre tuttu.yani ikiside güzel bölümlerdir tabi üniversitedede önemli bu manda.ben istanbul üni çevreden mezun oldum.sorum varsa alabilirim.
  • kimse matematiği önermiyor ama ing matematik okuyup ve mezun olabilirsem ordan yazılımla ilgili bir kursa gitmeyide planlıyorum ama iş imkanlarını hiç bilmiyorum o yüzden çok arada kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

dostum ben çevre müh yeni bitirdim iş alanı yeni çıkan yönetmeliklerle oldukça geniş iş alanı mevcut şuanda.metelurjide aşapıda konu var baya iş alanı geniş 4 sene önce bende metalurji ve çevreyi yazmıştım çevre tuttu.yani ikiside güzel bölümlerdir tabi üniversitedede önemli bu manda.ben istanbul üni çevreden mezun oldum.sorum varsa alabilirim.

yeni mezun birini bulmak güzel ama izmirde okumayı düşünüyorum 9 eylül çevre tutucak gibi veya olmadı uludağ kesin tutuyor 9 eylülde okuyup bir yandanda ing kursuna gitmeyi planlıyorum siz master yapmayı mı düşünüyorsunuz yoksa iş mi arıyorsunuz bizim bir komşu istanbulda işe başlama ücretleri için 900 tl verirler gibi birşey dedi bana çok düşük geldi bu doğru mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

quote:

dostum ben çevre müh yeni bitirdim iş alanı yeni çıkan yönetmeliklerle oldukça geniş iş alanı mevcut şuanda.metelurjide aşapıda konu var baya iş alanı geniş 4 sene önce bende metalurji ve çevreyi yazmıştım çevre tuttu.yani ikiside güzel bölümlerdir tabi üniversitedede önemli bu manda.ben istanbul üni çevreden mezun oldum.sorum varsa alabilirim.

yeni mezun birini bulmak güzel ama izmirde okumayı düşünüyorum 9 eylül çevre tutucak gibi veya olmadı uludağ kesin tutuyor 9 eylülde okuyup bir yandanda ing kursuna gitmeyi planlıyorum siz master yapmayı mı düşünüyorsunuz yoksa iş mi arıyorsunuz bizim bir komşu istanbulda işe başlama ücretleri için 900 tl verirler gibi birşey dedi bana çok düşük geldi bu doğru mu ?

dostum bi arkadaşım ankarada danışmanlık firmasına girdi 1200tl ile başladı.bende iş aramıyorum.deniz ulaştırma işletme mühendisliğinde yandal yapıyorum o bitsin sonra iş bulcam.izmirde güzeldir tavsiye ederim.

• saol dostum çevrenin bu yanı güzel iş sahası kir toz içinde değil temiz yerler zaten kendini geliştirdiğin sürece maaşta yükselir teşekkürler ilgilendiğin için.
  • Programcı olmak için mi okuyacaksınız onca soyut matematik dersini? Yapmayın, etmeyin! Ayrıca elinizi sallasanız programcıya çarpıyor.
  • quote:

saol dostum çevrenin bu yanı güzel iş sahası kir toz içinde değil temiz yerler zaten kendini geliştirdiğin sürece maaşta yükselir teşekkürler ilgilendiğin için.

ne demek dostum.tabi çevrenin pis işleride var kirli işleride var.çalışacağın iş yerine bağlı yani durum.
  • quote:

quote:

saol dostum çevrenin bu yanı güzel iş sahası kir toz içinde değil temiz yerler zaten kendini geliştirdiğin sürece maaşta yükselir teşekkürler ilgilendiğin için.

ne demek dostum.tabi çevrenin pis işleride var kirli işleride var.çalışacağın iş yerine bağlı yani durum.

evet doğrudur ama çevre ve malzeme benim için daha önde gıda ve matematikten kimse memnun değil

@cosmicstring evet herkes şikayetçi matematikten sonlara yazmayı düşünüyordum bazı yorumları ve seninde yorumları okuyuncada kesinleşti artık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.