Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
9
Favori
29.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nasıl bir uslup ya, yanımdayken yapamazlarda vs. Nooldu dövcen mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

Bir kere megadethçilerin Şanlı Metallica'mız aleyhinde yorum yapması komik.BIG 4 kapsamında kimin Büyük olduğu ortadadır.Şu sidik yarıştırma işini yaptırmayın bana :))) yoksa zararlı çıkarsınız.

Noluyo bro bu nasıl bir fanboyluktur.

• Sanki somut bi olay hakkinda konusuyoruz da sustururum icraatlarla diyosun. Buraya megadeth metallica kavgasi yapmaya gelmedim; 2 grubunda muzik dunyasinda apayri yerleri var, sacma sapan konusmalarinla savundugun grubu kendin batiriyorsun.

• Ben de çok seviyorum ama hiçbir zaman bu kadar saçma tavırlarla savunmam. Şarkıları üzerine yorumlar yapılabilir ama bu şekilde konuşacaksınız bu tartışma başlamadan bitsin.
  • quote:

Metallica`dan Kötü Haber: Kirk Hammett Telefonunu Kaybetti, İçindeki 250 Beste Çöpe Gitti

Metallica`dan Kirk Hammett yazdığı tüm melodileri içinde bulunduran cep telefonunu kaybettiğini açıkladı.

Birkaç yıl geriye gidersek, Kirk Hammett yeni Metallica albümü için 400 rifleri olduğunu söylemişti. Oldukça fazla sayıda rif bulunduran Metallica`nın elinde, birkaç grubun kariyerine yetecek kadar şarkı sözü de var. Fakat, beklenilmeyen bir şey oldu ve 250 rif çöpe gitti.

Kirk Hammett The Jasta Show radyo yayınında James Jasta ile konuştu. Konuşmasında telefonunu kaybettiğini ve içinde değerli şeylerin olduğunu anlattı:

Aklıma gelen rifleri ve müzikal fikirleri iPhone`uma kaydederim. 6 ay önce bir şanssızlık yaşandı ve telefonumu kaybettim. Çok can sıkıcı bir durum. Emek verdiğiniz onca şey birden ortadan kayboluyor. Daha da kötüsü yedekleme ihtiyacı hissetmedim. 2-3 gün boyunca her yere baktım. Evin her tarafına baktım, gittiğim yerlere tekrar gittim fakat bulamadım.

250 müzikal fikirden sadece 8`ini hatırlıyorum. Zamanla belki birkaç tane daha hatırlarım. Bu olaydan dersimi aldım. Bundan sonra telefonumu mutlaka yedekleyeceğim.

Bu durum grubun yeni albümünün yapım sürecini nasıl etkiler şimdilik bilmiyoruz fakat iyi etkilemeyeceği kesin.

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/2563-kirk-hammett-telefonunu-kaybetti

• Yaw Dave nereye agliyor allani seversen

• quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Metallica`dan Kötü Haber: Kirk Hammett Telefonunu Kaybetti, İçindeki 250 Beste Çöpe Gitti

Metallica`dan Kirk Hammett yazdığı tüm melodileri içinde bulunduran cep telefonunu kaybettiğini açıkladı.

Birkaç yıl geriye gidersek, Kirk Hammett yeni Metallica albümü için 400 rifleri olduğunu söylemişti. Oldukça fazla sayıda rif bulunduran Metallica`nın elinde, birkaç grubun kariyerine yetecek kadar şarkı sözü de var. Fakat, beklenilmeyen bir şey oldu ve 250 rif çöpe gitti.

Kirk Hammett The Jasta Show radyo yayınında James Jasta ile konuştu. Konuşmasında telefonunu kaybettiğini ve içinde değerli şeylerin olduğunu anlattı:

Aklıma gelen rifleri ve müzikal fikirleri iPhone`uma kaydederim. 6 ay önce bir şanssızlık yaşandı ve telefonumu kaybettim. Çok can sıkıcı bir durum. Emek verdiğiniz onca şey birden ortadan kayboluyor. Daha da kötüsü yedekleme ihtiyacı hissetmedim. 2-3 gün boyunca her yere baktım. Evin her tarafına baktım, gittiğim yerlere tekrar gittim fakat bulamadım.

250 müzikal fikirden sadece 8`ini hatırlıyorum. Zamanla belki birkaç tane daha hatırlarım. Bu olaydan dersimi aldım. Bundan sonra telefonumu mutlaka yedekleyeceğim.

Bu durum grubun yeni albümünün yapım sürecini nasıl etkiler şimdilik bilmiyoruz fakat iyi etkilemeyeceği kesin.

http://turkgitar.net/index.php/haberler/item/2563-kirk-hammett-telefonunu-kaybetti

Bunun gibi bişey olmuş

https://eksisozluk.com/cozum-sureci-beyanname-matbaaya-giderken-dustu--4759080?a=popular

• ''Al birini vur ötekine'' deyimi uygun olur.
  • Yazık olmuş, millet çıplak fotoğraflarını bile yedekliyor
  • quote:

Hammett also reveals that producer Greg Fidelman is working with Metallica on the album, although he may not take on the production role in the end. “We love working with him,” says the guitarist. “His attitude is so right-on. He’s not a ball-buster, but he is a slave-driver.”

http://metalhammer.teamrock.com/news/2015-04-19/metallica-kirk-hammett-lost-250-riffs-10th-album

Yeni albüm için geçen albümdeki kötü ses kalitesinden sorumlu olduğu söylenilen Greg Fidelman ile çalışıyorlarmış ama işin sonuna kadar onunla birlikte olmama ihtimali varmış.

• Örtmenim hırsız rifflerimi çaldı yoksa 2015de çıkaracaktım albümü xDDd,,

• quote:

On what the new METALLICA material is sounding like:

Kirk: "Let's just say that the stuff that's coming up is super riffy, super heavy… We've developed a vocabulary of how we express ourselves through riffs and technique, and let's just say that that vocabulary is well versed. I would say, you know, it's a lot similar to [2008's] 'Death Magnetic' but different in certain parts. James [Hetfield, guitar/vocals] is doing a lot of really, really cool melody stuff these days, a lot of vocal layers. [Last year's song] 'Lords Of Summer' is a good example of that, the beginning. And we're just jamming the stuff out. But, yeah, I can say if there's any album that I can compare the stuff that we're working on to, I would say it's a lot like 'Death Magnetic'. And, you know, okay, there's a couple of songs that remind me of something on [1988's] '…And Justice For All', but the album doesn't sound like '…And Justice For All'."

http://www.blabbermouth.net/news/kirk-hammett-lost-his-phone-containing-250-musical-ideas-for-next-metallica-album/#ymEXWHLwDhr6RRip.99

James Hetfield hoş ezgiler ortaya çıkarıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 20 Nisan 2015; 10:18:53 >

• quote:

quote:

Kirk: "Let's just say that the stuff that's coming up is super riffy, super heavy… We've developed a vocabulary of how we express ourselves through riffs and technique, and let's just say that that vocabulary is well versed. I would say, you know, it's a lot similar to [2008's] 'Death Magnetic' but different in certain parts. James [Hetfield, guitar/vocals] is doing a lot of really, really cool melody stuff these days, a lot of vocal layers. [Last year's song] 'Lords Of Summer' is a good example of that, the beginning. And we're just jamming the stuff out. But, yeah, I can say if there's any album that I can compare the stuff that we're working on to, I would say it's a lot like 'Death Magnetic'. And, you know, okay, there's a couple of songs that remind me of something on [1988's] '…And Justice For All', but the album doesn't sound like '…And Justice For All'."

http://www.blabbermouth.net/news/kirk-hammett-lost-his-phone-containing-250-musical-ideas-for-next-metallica-album/#ymEXWHLwDhr6RRip.99

AJFA görünce kalktı xd

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

quote:

quote:

AJFA görünce kalktı xd

kafası basık adamı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

quote:

quote:

AJFA görünce kalktı xd

kafası basık adamı mı ?

anam o ne öyle şimdi baktım da xd and justice for all görünce xd

• All nightmare long ayarında bir şarkı ve bir enstrumental olsa harika olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

Kesinlike orjinal alacağım, 2008 Death Magnetic albümünü de orjinal almıştım.

Bende kesin orjinal alırım.
  • Aslında yaptıkları her şarkıyı dinlyebilirim.
    All within my hands, sweet amber, the unnamed feeling Bu şarkıları loopa alıp dinlediğimi hatırlıyorum. Millet beğenmez ama ben çok seviyorum.
    Where wild things are, slither gibi şarkılar için de aynısı geçerli. Her şarkılarını dinlerim.
    Ama tek isteğim güzel bie enstrumental şarkı olmas. Şöyle 10 dakikalık. Suicide and redemption ayarında.
  • john ronald reuel tolkien kullanıcısına yanıt
    Beyond Magnetic'te bulunan şarkılar da bayağı iyidir. Özellikle son zamanlarda Just A Bullet Away şarkısını dinliyorum. En kötü şarkı bunun kadar iyi olursa harika bir albüm olacaktır.
  • quote:

Beyond Magnetic'te bulunan şarkılar da bayağı iyidir. Özellikle son zamanlarda Just A Bullet Away şarkısını dinliyorum. En kötü şarkı bunun kadar iyi olursa harika bir albüm olacaktır.

Aynen Just A Bullet Away şarkısıda çok güzel. Zaten bir master of puppets çıkmaz artık. Bu ayarlarda olsa kafi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.