Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.119
Cevap
9
Favori
29.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Yarım saat sonra Minneapolis konseri başlayacak ve şu adresten dinleyebilirsiniz.

Teşekkürler.Uyumama engel ama değer inşallah.10dk geçti başlamadı hayla :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica ederim. Evet, biraz gecikti.
  • quote:

Rica ederim. Evet, biraz gecikti.

Hocam bu arada yeni çıkan şarkı bence fena olmamış ama bence hayla bir yerlerde eksik var gibi.Riff hoşuma gitti aslında ama solo güzel olsaymış biraz daha iyi olurmuş bence :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: quatrox

quote:

Hocam bu arada yeni çıkan şarkı bence fena olmamış ama bence hayla bir yerlerde eksik var gibi.Riff hoşuma gitti aslında ama solo güzel olsaymış biraz daha iyi olurmuş bence :-)

Bence de fena değil. Umarım albümdeki en şarkıdır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quatrox

quote:

Bence de fena değil. Umarım albümdeki en şarkıdır.

Evet umarım öyledir.Bu arada sesler hafif hafif gelmeye başladı konserden ama daha görüntüler gelmedi.

• Sadece ses olacak. Şu an üçüncü şarkıya geçiliyor.
  • quote:

Sadece ses olacak. Şu an üçüncü şarkıya geçiliyor.

Cahilliğime verin kusura bakmayın :-)

• Önemli değil. King Nothing başladı. Şu ana kadar gayet iyiydiler.
  • Hardwired ilk defa canlı olarak çalındı ve canlı olarak çok daha iyiydi.
  • Hardwired şarkısı fena değil. Eskilerden bir hava aldım gibi ama solosunu pek beğenmedim herneyse.

Album yapmasalarda olurdu.Deseler biz sadece ilk 4 albümü çalıcaz konserlerde birçok metallica sever grup üyelerinin yaşta dolayı olan performanslarına rağmen yinede gider.Eskinin ekmeğine yemek pekte kötü değil bence.

Her güzelliğin gibi bu zamanlarında sonu geldi geçti. Kim istemezki james'in kükreyen sesini jason'ın headbang lerini. Larsın muhteşem davullarını. Larsı sevmesemde and justice for all da ve 3 4 yıl sonrasına kadar mükemmel çaldı hakkını yemeyelim. O muhteşem gitar tonlarını...

Onun için fazla sorgulamaya gerek duymuyorum. Benim için metallica black albümüyle sona erdi.(Enter sandman şarkısı hariç). Yinede saygımdan dolayı alıp dinlerim albümü.

Edit: Şu seyircilerin arasında olmayı çok isterdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller. -- 21 Ağustos 2016; 13:17:16 >

• Canli olarak dinlemedim ama Lars o sarkinin ustesinden gelemez diye zannediyorum :D

• Yeni bir video yayınlamışlar. Farklı bir şarkının kısa bir bölümü duyulabiliyor.

O şarkının Moth Into Flame olduğu söyleniyor.

Kaynak :http://www.rollingstone.com/music/news/hear-metallica-preview-new-moth-into-flame-in-lp-trailer-w435791

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 25 Ağustos 2016; 7:38:08 >

• Hardwired'ın yapım sürecinden görüntüler paylaşılmış. James Hetfield'ın çılgınca bağırdığı kısımlar kayıtta yer alsaydı güzel olabilirdi

Şuradan izleyebilirsiniz :

https://metallica.com/videos/30975/riff-charge-the-making-of-hardwired
  • şöyle jamesle jason ayrı bi grup kursalar kendilerine. larsda davulcuyu alsın nereye gidiyosa gitsin takataka teneke cala cala albüm yapsalar...
  • Ne yalan söyleyeyim ben şarkıyı sevdim ama beklentimi ucundan kaçırdılar. Bu şarkıyi ilk dinlediğimde Death magnetice benzettim ama adamların hakkını vermek lazım kaç yaşına geldiler...

• Konseri dinleyemeyenler yada tekrar dinlemek isteyenler şuradan dinleyebilir.

• Ya önceki fotoğrafları koyuyorlar yada hala albüm tamamlanmamış.
  • 2006 yılıydı sanırım grubun solisti siyahi bir adamdı. Hatta bir offical video da video'nun ortasında şarkı hızlanınca ağaçtan kan damlıyordu. Müziğin adını hatırlayamadım yardımcı olabilecek varmı?
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.