Şimdi Ara

METALİK BOYALI PROJEKSİYON PERDESİ İNCELEMESİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
28
Favori
33.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kayamtky

Anladığım kadarıyla, yalnızca cep uygulamasına özel,
    PC de olmuyor değil mi ?
    sadece cep uygulamasında hocam.
    ios ta tablet uygulamasında bile yok sadece telefonda görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

sadece cep uygulamasında hocam.
    ios ta tablet uygulamasında bile yok sadece telefonda görünüyor.

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkür.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    başvurduk bakalım, hadi hayırlısı.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Evet hocam,
    bana da çıktı bedava deneme. Salange 72 inç perde.
    Boyut olarak bir işime yaramasa da, "perde çerçeveye en iyi nasıl gerdirilir" denemelerin de kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayamtky

Evet hocam,
    bana da çıktı bedava deneme. Salange 72 inç perde.
    Boyut olarak bir işime yaramasa da, "perde çerçeveye en iyi nasıl gerdirilir" denemelerin de kullanacağım.
    boyut olarak benimde işime yaramyır bana çıkan ma en azından deneme boyutundansa bu ebatlarda daha iyi fikir veriyor
    alıcak arkadaşlara. ve dediğin gibi gerdirip bişeyler yaparken korkmadan yapıyorsun.
  • merhaba lg pf1500 cihaz için gündüz ve gece perde öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manon Lescout

merhaba lg pf1500 cihaz için gündüz ve gece perde öneriniz nedir?
    Hocam siz bu soruyu sorduğunuza göre, ilk 1.sayfayı okumadınız demek ki.
    Okursanız sorunuza yanıt bulacaksınız.
  • hayır okumamıştım peki teşekkürler..
  • Ultra Short Throw Projector lerde bir işe yaramıyor galiba
  • A4 boyutunda deneme numunesi almak istedim ama sipariş seçeneklerinde öyle bir şey çıkmıyor. Satıcıyla iletişime mi geçmemiz gerekiyor bunun için?
  • Ben yaklaşık 20 gün önce sipariş vermiştim, henüz teslim almadım, fakat bu arada pj cihazım değişti boyutu uygun olmadı, o yüzden aldığım fiyata isteyene verebilirim.
    220*160
    https://tr.aliexpress.com/item/Salange-RS822-Yans-t-c-Kuma-Projeksiyon-Ekran-16-9-100-120-in-I-in-XGIMI/32907607718.html
  • teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1248 -- 31 Aralık 2018; 10:58:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

teşekkür ederim.
    Aliexpressten bende almıştım 6-7 ay önce. Hala kullanıyorum. Biraz deforme oldu. Ayrıca sildim biraz nemli bezle ama bez izleri kalıyor üzerinde. Dalgalı duruyor.
  • mustafa1248 M kullanıcısına yanıt
    Ben perdeyi alabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 220x160cm rs822 perdem elime ulaştı, 130tl ye almışım (ilk alışveriş için hediye edilen 4 dolar da düştükten sonra)
    Aldığım fiyata satılıktır, kapalı paketinde çift trafalı bant dahil.
  • Neden herkes yeni aldığı perdeleri satıyor?

Sanırım alanlar pek memnun değil.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perdeyi bende kullandım. Ancak projeksiyon cihazım kısa mesafe olduğu için ve cihazını konumlandırma alanım kısıtlı olduğundan ben kullanamadım. Ancak denemelerimde şunu gördüm perde yansıtması gerçekten çok iyi. Eğer projeksiyon ile perdeyi birinine ortalanmış şekilde kurabilirseniz çok iyi verim alırırsınız. Cihaz ve perdeyi ortaladığımda görüntü kalitesi ve perdenin yansıtma durumu gerçekten çok iyi. Ortam şartları uygun olan olursa bende aldığım fiyattan 150 TL satabilirim.
  • Boya için araştırma yapıyordum. Oldukça zahmetli bir iş gibi. Hazır perde olarak şunu buldum. Çok var ancak bunun yorumları güzel ve hesaplı.

https://goo.gl/fbjRDG
  • Arkadaşlar, konuyu açan birisi olarak,
    şu ana kadar kullanım tecrübeme dayanarak,
    1.sayfa da bahsettiğim metalik perdeyi hala kullanıyorum. Şu anda evim de perdeler açıkken gündüz saat sabah 11:30 da TV yayını seyrediyorum. Söyleyebilirim ki, en iyi performansı gündüz vakti bulutlu havalar da ve gece vakti ışıklar açıkken alıyorum.

Yani sizin anlayacağınız, tek perdeyi hem TV hem de sinema sisteminde kullanıyorum, normal TV kullanmıyorum.
    Çok memnunum, çok.
  • Ben de benim perdeyi kurdum hem.kontrast hem de parlaklık çok arttı. Tek dezavantajı karşıdan izlemeniz lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.