Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.571
Cevap
45
Favori
148.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

GDC 2012 konferansi 9 unda bitiyor Kojimanin muhtesem yeni nesil icin hazirladigi oyun motorunu yine bu konferansda ilk kez sunacagi MGS serisiyle ki MGS 5 olasi bir ihtimal bir kac gune karsilasiriz insALLAH.

E3>tokyo gameshow> gamescom ,Onlarin yandan yemişi gdc , abartmaya gerek yok,burdan oyun sevenlere pek ekmek cikmaz.

Guzel kardesim Kojimanin yeni MGS oyununda kullanacagi Fox Engine oyun motoru hakkinda ilk bilgiler geldi yukara gorebilirsin, Yeni MGS oyunu adina ilk bilgiler bu konferansda gelecegini Kojima resmen duyurdu, daha sonrada sirayla E3 2012 , ve TGS 2012 zira yeni MGS 2014 de cikacagida aciklandi anliyacagin guzel kardesim 2012 haricinde 2013 dede birer tane daha GDC,E3 ,TGS gorecek bu oyun. ilk lansman GDC 2012. Diger detaylar icin her zaman oldugu gibi E3, TGS

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015)
  • quote:

quote:

quote:

GDC 2012 konferansi 9 unda bitiyor Kojimanin muhtesem yeni nesil icin hazirladigi oyun motorunu yine bu konferansda ilk kez sunacagi MGS serisiyle ki MGS 5 olasi bir ihtimal bir kac gune karsilasiriz insALLAH.

E3>tokyo gameshow> gamescom ,Onlarin yandan yemişi gdc , abartmaya gerek yok,burdan oyun sevenlere pek ekmek cikmaz.

Guzel kardesim Kojimanin yeni MGS oyununda kullanacagi Fox Engine oyun motoru hakkinda ilk bilgiler geldi yukara gorebilirsin, Yeni MGS oyunu adina ilk bilgiler bu konferansda gelecegini Kojima resmen duyurdu, daha sonrada sirayla E3 2012 , ve TGS 2012 zira yeni MGS 2014 de cikacagida aciklandi anliyacagin guzel kardesim 2012 haricinde 2013 dede birer tane daha GDC,E3 ,TGS gorecek bu oyun. ilk lansman GDC 2012. Diger detaylar icin her zaman oldugu gibi E3, TGS

fazla birşey sunacağını sanmıyorum ben gdc12'de. tek beklentim hikaye namına trailervari birşeyler vermesi 2-3 dakikalık. 2013'e kadar çenemizi oyalar o bizim. zaten 2013'te de artık gameplay falan gösterir herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

quote:

quote:

fazla birşey sunacağını sanmıyorum ben gdc12'de. tek beklentim hikaye namına trailervari birşeyler vermesi 2-3 dakikalık. 2013'e kadar çenemizi oyalar o bizim. zaten 2013'te de artık gameplay falan gösterir herhalde.

Kesinlikle sadece ilk tanitim gerceklesicek resmiyet kazanicak GDC 2012 de sadece bu. E3 ve TGS varken GDC de bukadari bile yeter. Birde iste Fox Engine oyun motoru hakkinda bir kac bilgi ve gorsel devami E3 e derler.
  • E hadi ama Sipahi yok mu bir haber
  • quote:

E hadi ama Sipahi yok mu bir haber

Cok enteresan kardes Konaminin sitesinde GDC 2012 ye dair yeni MGS hakkinda bir seyler yaziyor, haftalar oncesinden ama ben yeni oyun motoru Fox Engine disinda hic bir seye denk gelmedim, sadece Fox Engine

http://www.konami.jp/kojima_pro/gdc2012/detail_en.html
  • GDC'de oyunlar hakkında bilgi verilmez teknolojiler hakkında bilgi verilir.E3'e kadar boşuna beklemeyin
  • METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015)

Hideo Kojima Ne Üzerinde Çalışıyor?

Şu aralar yeni bir proje üzerinde çalıştığı düşünülen Kojima'nın, nasıl bir oyun yapacağı ise belirsizliğini koruyordu. Ancak bugün Twitter hesabından yolladığı fotoğraf ile bu suskunluğa bir son verildi.

Fotoğrafta bir karakterin animasyonları hazırlanıyor. Yandaki resimlerde ise karakterin çizimini görüyoruz. Burada en çok öne çıkan şey ise bu karakterin bir asker olması. Bu fotoğrafa dikkatli baktığımızda MGS serisine yeni bir üye gelmediğini ve değişik bir proje üzerinde çalışıldığını gözlemlememiz mümkün. Belki de yeni bir TPS veya FPS geliyor da olabilir.

Henüz konu hakkında hiçbir detaylı açıklama bulunmuyor. Ancak yayımlanan bu fotoğraf gündemi oldukça meşgul edecek gibi görünüyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Hideo_Kojima_Ne_Uzerinde_Calisiyor-25601.htm
  • Kojima ile gecen hafta bir roportaj gerceklestirilmis. Roportajda Kojimaya "Metal Gear serisine ilişkin yakaladığınız en büyük başarı ne oldu?" diye sorulmus.

Kojimanin Cevabi:

"Bu konuda şu an için bilgi vermem fakat kariyerim ve Metal Gear serisine ilişkin yakalayacağımız en büyük başarı bu yıl, yada önümüzdeki yıl üzerinde çalışmaya başlayacağım bir proje sayesinde olacak." demiş.

Muhtemelen Yeni IP oyunu Project Orge yi kastediyor ve Project Orge den sonra MGS5 gelicek.

http://www.warpzoned.com/?p=20312
  • Kojimanin dedigi gibi MGS5 i kastederek 2 yildan once zor gibisine getirmis, ve henuz en iyi MGS serisini daha gormediniz diyerek gelebilecek yeni MGS5 in Serinin en buyugu olucagina isaret etmis.
  • quote:

Kojimanin dedigi gibi MGS5 i kastederek 2 yildan once zor gibisine getirmis, ve henuz en iyi MGS serisini daha gormediniz diyerek gelebilecek yeni MGS5 in Serinin en buyugu olucagina isaret etmis.

peki durumu böyle olunca acaba PS4'ün çıkış oyunlarından olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Kojimanin dedigi gibi MGS5 i kastederek 2 yildan once zor gibisine getirmis, ve henuz en iyi MGS serisini daha gormediniz diyerek gelebilecek yeni MGS5 in Serinin en buyugu olucagina isaret etmis.

peki durumu böyle olunca acaba PS4'ün çıkış oyunlarından olabilir mi?

Buyuk ihtimalle oyle olucak, zira Kojima yeni IP oyunu olan open world turundeki Project Orge yi resmen duyurdu bu oyunundan sonra dusunuyor MGS yi. Bu yuzden Next-gen olur MGS5 diye tahmin ediyorum.
  • konsolun çıkış oyunu olması güzel ama konsolun tam gücünü yansıtması için bir kaç sene sonra yapılması daha iyi olurdu. ama oyunu bu kadar beklemekte bizim için ölüm olur doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

konsolun çıkış oyunu olması güzel ama konsolun tam gücünü yansıtması için bir kaç sene sonra yapılması daha iyi olurdu. ama oyunu bu kadar beklemekte bizim için ölüm olur doğrusu.

böyle olması daha iyi boşver, ben ps3'ü de zamanında sırf mgs 4 için almıştım. artık the boss modunu da 4-5 saatte bitirecek seviyeye gelince sattım konsolu da oyunla birlikte. muhtemelen ps4 de benim için böyle olacak mgs 5 ile birlikte alırım oynar satarım. öyle bir mgs aşkı işte bizimkisi
  • quote:

quote:

konsolun çıkış oyunu olması güzel ama konsolun tam gücünü yansıtması için bir kaç sene sonra yapılması daha iyi olurdu. ama oyunu bu kadar beklemekte bizim için ölüm olur doğrusu.

böyle olması daha iyi boşver, ben ps3'ü de zamanında sırf mgs 4 için almıştım. artık the boss modunu da 4-5 saatte bitirecek seviyeye gelince sattım konsolu da oyunla birlikte. muhtemelen ps4 de benim için böyle olacak mgs 5 ile birlikte alırım oynar satarım. öyle bir mgs aşkı işte bizimkisi

yoda hocam konsol hiç mi oynamyıorsun peki
    şu an ps3 yok sanırım anladığım kadarıyla . iyi sağlam oyunlar var arada takılırdın aslında.
  • quote:

quote:

quote:

yoda hocam konsol hiç mi oynamyıorsun peki
    şu an ps3 yok sanırım anladığım kadarıyla . iyi sağlam oyunlar var arada takılırdın aslında.

x360 var şu an. onu da bayadır açmadım. açıkçası bir oyuna 100tl verip de bu ülkenin adaletsiz ekonomisine katkı sağlamak mantıklı gelmiyor. Hiç oynamam daha iyi diyorum. Ya da işte mgs gibi klasikler çıktı mı çaresiz alıyorum onun dışında orijinale sıcak bakmıyorum bu ülkede.
  • Kojima Gizemli Bir Sanatsal Çalışma Yayınladı

Metal Gear Solid ve Zone of The Enders serileri ile bilinen Hideo Kojima şu sıralar Metal Gear Solid 5 üzerinde çalışmalarına devam ederken bir yandan da Project Ogre isimli açık dünya öğelerine sahip bir yapım üzerinde çalışıyor.

Biz Hideo Kojima'nın bunların dışında da kafasında çok sayıda tilkinin gezdiğini düşünüyoruz. Kojima eğer birden bire yepyeni bir proje duyurursa bu hiç de şaşırtıcı olmayacaktır. Bu nedenle onun her hareketini yakından izliyoruz.

Aşağıdaki sanatsal çalışma Hideo Kojima tarafından Twitter üzerinden yayınlandı. Bu çalışma Kojima Productions'tan Yoji Shinkawa'ya ait. Shinkawa bu stüdyonun sanat müdürü olarak görevine devam ediyor ve çok sayıda hayrana da sahip. Aşağıdaki çalışma bir oyuna mı ait bilemiyoruz, ama Kojima Productions'ın ruh dünyasına son derece uygun.

BSC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 10 Nisan 2012; 11:08:48 >
  • Naomi'ye benziyor. Abisi de Gray Fox'du zaten. O da mı ninja olmaya karar verdi acaba Üstündeki de exoskeleton'u andırdı bana.
  • Bence Mgs ile alakalı değil bu resim. Tahminim Mgs 5 ile ilgili konu içerik düşünüyor sadece yapımına başlamadı, diğer projelerini ise şu an yapıyor diye tahmin ediyorum. MGS 5 zaten next gen ile gelecek o yüzden kafadan 2.5-3 yıl var oyuna o arada kendini tatmin için diğer projelerini hayata geçiriyor Kojima. Bu arada MGR: Revengeance ın rezaletini gördükten sonra o oyun hakkında pek bilgi gelmiyor artık vazmı geçti nedir??? Umarım vazgeçmiştir.
  • Yeni haber... PSM3 dergisi ile bir cok detay geliyor, sanirim Snake in cocukluk donemleri konu alicak 1970 74.

Metal Gear Solid 5 could be set in Africa, star baby Snake

New instalment to take place in the 70s with Big Boss, predicts PSM3

Kaynak
    http://www.computerandvideogames.com/344592/metal-gear-solid-5-could-be-set-in-africa-star-baby-snake/

• quote:

Orijinalden alıntı: lastsith

Bence Mgs ile alakalı değil bu resim. Tahminim Mgs 5 ile ilgili konu içerik düşünüyor sadece yapımına başlamadı, diğer projelerini ise şu an yapıyor diye tahmin ediyorum. MGS 5 zaten next gen ile gelecek o yüzden kafadan 2.5-3 yıl var oyuna o arada kendini tatmin için diğer projelerini hayata geçiriyor Kojima. Bu arada MGR: Revengeance ın rezaletini gördükten sonra o oyun hakkında pek bilgi gelmiyor artık vazmı geçti nedir??? Umarım vazgeçmiştir.

Tahminden daha fazlasi mevcut zaten kardesim söyle anlatayim ;

Konu icinde bir kac farkli mesajimda deyinmisdim. Hideo Kojima Fox Engine ile urettigi bir cok oyun mevcut ve bu oyunlar Next gen konsollar icin yapiliyor. Kojima Project Ogre adinda open world Yeni bir oyun acikladi.

Project Ogre konu basligina burdan ulasabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_55058914/tm.htm

Bu Project Ogre denilen Yeni oyunun MGS ile alakasi yok, Project Ogre nin haricinde Kojima Next gen konsollar icin birde yeni MGS uzerinde calisiyor ki bu oyununda MGS5 olabilecegi en son gelen haberlerdede Afrikada gecebilecegi bilgileri geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.