Şimdi Ara

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.571
Cevap
45
Favori
148.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GDC 2012 (5 - 9) Mart Son 12 gun kaldi. ilk olarak GDC deki sunumda yeni MGS sovunu yapacak.

METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4/Pro (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 23 Şubat 2012; 11:26:13 >
  • MGS 5'in Bestecilerinden Birisi Belli Oldu

Metal Gear Solid serisinin yeni oyununun yolda olduğu kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Kojima Productions oyunu geliştirmek için bir yandan eleman ararken bir yandan da oyunu geliştirmeye devam ediyor.

Bu projede Kojima Productions'a katılacak isimlerden birisi daha belli oldu. 3 Doors Down grubu ile de sahneye çıkan Kaliforniyalı şarkıcı Umar Arar facebook hesabından yaptığı açıklamada Metal Gear Solid 5'te çalışacağını açıkladı. İşte o açıklama:

"Metal Gear Solid 5'in soundtrack albümünde çalışmak için harika bir kariyer fırsatı yakaladım. Yalnız bir sorun var. Kaliforniya ve Japonya'da çalışmam gerekecek."

Hayatının fırsatı gelem Umar Arar Japonya'da gitmeyi sorun ediyor ya daha ne diyelim. Daha önce Myth Studios'un Devil Bunny oyununda da çalışan Arar için bu çok büyük bir sıçrama olacak gibi görünüyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-MGS_5in_Bestecilerinden_Birisi_Belli_Oldu-24970.htm
  • Güzel haber.Bir mgs hastası olarak yeni oyunun çıkacağını duymak yeter.Ne zaman çıkacağının önemi yok
  • big boss'u severim ciksada oynasak.
    yav o degilde ben mgs4'deki solid'i big boss saniyodum. diyomdum yav bunun sol gozu kor olmamismiydi...
  • Hadi bakalım. Kojima'nın imzası oldukça hiç bitmesin diyeceğim efsanedir MGS. Yenisinin geleceğini öğrenmek de baya mutlu etti beni. Ana karakter olaraksa tahminim The Boss veya Snake kardeşlerden Solidus veya Liquid'den yana. Gönlüm Solidus'un gençliğinden yana zira Big Boss'un en mükemmel kopyası Solidus Snake'di.
  • Asagida verecegim kaynakda bir degil birden fazla MGS serisinden bahsediliyor sanirim. Farkli ekipler bu oyunlarin yapim asamasinda zira birisi malum open world oyun olan Project Orge digeri, bahsi gecen yeni MGS fakat diger MGS ler muallakta belki PS ViTA icindir.

Rumor: US Studio To Develop Metal Gear Solid Game

Kaynak :http://playstationlifestyle.net/2012/02/29/rumor-us-studio-to-develop-metal-gear-solid-game/
  • Kojima Production California'da yeni bir stüdyo açıyormus. Kojima

productions yeni MGS projesinde çalışacak programcılar , artistler ve oyun

yapımcıları aradığını duyurmusdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 1 Mart 2012; 11:57:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

Hadi bakalım. Kojima'nın imzası oldukça hiç bitmesin diyeceğim efsanedir MGS. Yenisinin geleceğini öğrenmek de baya mutlu etti beni. Ana karakter olaraksa tahminim The Boss veya Snake kardeşlerden Solidus veya Liquid'den yana. Gönlüm Solidus'un gençliğinden yana zira Big Boss'un en mükemmel kopyası Solidus Snake'di.

en mükemmel kopya solid snake değilmiydi?
  • hd coll a yenı basladım neyse anca bıter
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

quote:

Hadi bakalım. Kojima'nın imzası oldukça hiç bitmesin diyeceğim efsanedir MGS. Yenisinin geleceğini öğrenmek de baya mutlu etti beni. Ana karakter olaraksa tahminim The Boss veya Snake kardeşlerden Solidus veya Liquid'den yana. Gönlüm Solidus'un gençliğinden yana zira Big Boss'un en mükemmel kopyası Solidus Snake'di.

Big Boss'a fiziksel ve karakteristik olarak benzer yaratılan en mükemmel kopyadır Solidus Snake.
  • quote:

quote:

quote:

Big Boss'a fiziksel ve karakteristik olarak benzer yaratılan en mükemmel kopyadır Solidus Snake.

peki. mgs 1 de
    liguit ile solid snake arasında geçen konuşmada

Solid 'Yani biz ikiz miyiz?' dedi . Rex'in içinden yankılanan boğuk sesiyle 'Evet biz ikiziz . Sen şanslı olan klondun . Babamız Big Boss'un mükemmel özelliklerini aldın . Ama babamız genetik bir artık olan beni seçti kardeşim ! ' Solid 'Ben nasıl mükemmel oluyorum ?' dedi . 'Ah sen ne yazık ki mükemmelsin kardeşim . Benim doğumumun nedeni sendin , senin baskın genleri alabilmen için 3 klon olmamız gerekiyordu ! Babamız mükemmel biri olduğunu anlaman mümkün değil . diye bir konuşma var ???
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki. mgs 1 de
    liguit ile solid snake arasında geçen konuşmada

Solid 'Yani biz ikiz miyiz?' dedi . Rex'in içinden yankılanan boğuk sesiyle 'Evet biz ikiziz . Sen şanslı olan klondun . Babamız Big Boss'un mükemmel özelliklerini aldın . Ama babamız genetik bir artık olan beni seçti kardeşim ! ' Solid 'Ben nasıl mükemmel oluyorum ?' dedi . 'Ah sen ne yazık ki mükemmelsin kardeşim . Benim doğumumun nedeni sendin , senin baskın genleri alabilmen için 3 klon olmamız gerekiyordu ! Babamız mükemmel biri olduğunu anlaman mümkün değil . diye bir konuşma var ???

Solid ve Liquid'den önce 6 adet klon daha vardır ancak bunlar daha embryo iken yok edilmişlerdir. Eva ikizleri yani Solid'le Liquid'i taşımak istediğini söylemiştir. Solidus ise yaratılan son klondur. Başka bir kadından doğmuştur. Bahsi geçen Big Boss klon 3'lemesinin sonuncusudur. Liquid'in Solidus'dan haberi yok, orda yanımsamaya düştüğünü düşünüyorum.
  • MGS olsunda nefes alsın yeter.
  • Fox Engine Hakkında Yeni Bilgiler Yarın

Fox Engine bu nesilde kullanılır mı bilemiyoruz, ama yeni nesilde kullanılacağı kesin

Metal Gear Solid 5'i açıklayarak serinin hayranlarını sevindiren Kojima Productions yeni oyun motorunu hakkında da bilgi verecek. Hideo Kojima'nın Twitter'dan yaptığı açıklaya göre oyun motorunun teknolojisi hakkında bazı bilgiler alacakmışız.

Gelecek hafta Game Developers Conference'a da (Oyun Geliştiricileri Konferansı) katılacak olan Hideo Kojima muhtemelen bu konferansta gelecek planlarına yönelik açıklamalar da yapacaktır. Fox Engine, Kojima'nın gelecek planlarının merkezinde bulunan öğelerden birisi konumunda.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Fox_Engine_Hakkinda_Yeni_Bilgiler_Yarin-25159.htm
  • Soylenti oki MGS 5 2009-2010 dan buyana yapimdaymis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Soylenti oki MGS 5 2009-2010 dan buyana yapimdaymis.

Kojima'nın bir işler çevirdiği aşikardı zaten. Kojima MGS'yi bıraksa da MGS Kojima'yı bırakmaz. Kurtlar Vadisi için Polat neyse MGS için Kojima o bundan sonra Onsuz olmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Soylenti oki MGS 5 2009-2010 dan buyana yapimdaymis.

Kojima'nın bir işler çevirdiği aşikardı zaten. Kojima MGS'yi bıraksa da MGS Kojima'yı bırakmaz. Kurtlar Vadisi için Polat neyse MGS için Kojima o bundan sonra Onsuz olmaz.

Evet haklisiniz bir ara su aciklamayi yapmisdi,

"Öyle bir oyun yapacagimki eger basarisiz olursa oyun sektorunde bir daha asla olmuyacagim"

Buna benzer birseydi. Bir cok oyun uzerinde calisiyor, direk mudahelede bulundugu MGS5 olsa gerek, Project Orge denilen oyun ise Kojima adina bir ilk, sinematik goruntuleri Project Orge de askiya alip oyunun Turunu Open World bir action oyun yapmis. Project Orge de 100 saat oynasak dahi oyunun anca % 60 lik % 70 lik bolumune ulasabilecekmisiz.
  • quote:

Yoda hocam.

Solidus ise yaratılan son klondur. Başka bir kadından doğmuştur. Bahsi geçen Big Boss klon 3'lemesinin sonuncusudur........peki hocam. bişe soracam bizim solid nasıl yeniyor bu herifi o daha iyi değilmi bizimkinden :) bir de solidus yaratılan son klon ölen 6 embriyo ile alakası yok değil mi ? niye yok ediliyor bu embriyolar? başka bir kadın kim o ? neden konuşmada senin baskın genleri alabilmen için 3 klon olmamız gerekiyordu diye neden söylüyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.