Şimdi Ara

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
763
Cevap
13
Favori
27.909
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) / Ground Zeroes (2014) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    887 Mesaj
    ya beyler oyunu g2a dan almayı düşünüyorum fakat taksit yapıyorlar mı world kart geçiyor mu bide rus key hep vpn mi değiştirmek gerekmiş ben pek anlamıyom vpn değiştirirsem intim bi sıkıntı olurmu face falan girerken ?
    beyler bu oyunu yada mad max i satın alacağım ama çok kararsızım mad max daha bir cazip geliyor bu oyunun önceki oyunlarını hiç oynamadım ama roman gibi hikayesini okudum oyunun evreninden haberim var oyun kendini çok tekrarlıyor mu ? görevimiz hep şu bölgeye git şu adama suikast düzenle şeklinde mi ? biliyorsunuz steam'e oyunu beğenmezsek geri verme seçeneği geldi ama 2 saate anlaşılmıyor böyle oyunları en az 5 saat falan oynamak lazım ondan.
    |
    |
    5365 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

beyler bu oyunu yada mad max i satın alacağım ama çok kararsızım mad max daha bir cazip geliyor bu oyunun önceki oyunlarını hiç oynamadım ama roman gibi hikayesini okudum oyunun evreninden haberim var oyun kendini çok tekrarlıyor mu ? görevimiz hep şu bölgeye git şu adama suikast düzenle şeklinde mi ? biliyorsunuz steam'e oyunu beğenmezsek geri verme seçeneği geldi ama 2 saate anlaşılmıyor böyle oyunları en az 5 saat falan oynamak lazım ondan.

Bu kesinlikle. Mad Max'i ben de aldım, hatta bundan önce. MGSye başladığımdan beri dokunmadım ama hehe.

Bu arada arkadaşlar şu an multisi var oyunun. 21. Görevden sonra üs kuruyorsunuz. Ondan sonra milletin üssüne saldırabiliyor, saldıran oyuncuya karşı üssünüzü savunabiliyorsunuz. Tabii ana multi değil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 6 Eylül 2015; 15:15:05 >
    Intel® Core™ i5-6402P •• Sapphire RX580 GDDR5 8GB •• MSI H110M Gaming •• Kingston Hyperx Fury 8GB 2133MHz •• Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze PSU•• Samsung 850 EVO 500 GB SSD •• ViewSonic 24" 1MS 144HZ FreeSync Curved PogChamp

• Yüzbaşı
    431 Mesaj

oyun kendini çok tekrar ediyor diyorlar doğrumu ? görevlerimiz hep bir alana git şu anamı öldür şeklinde gerçekleşiyormuş
    |
    |
    darkest earth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar oyunu sindire sindire oynayın. Bir ana görev bir yan görev şeklinde ayrıca sneaking fulton taktiğiyle oynayın. Kasetleri dinleyin. Evet biraz bayıyor benide baydı biraz ama bakacağız hala bir sürü gizem var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Tfn123

Arkadaşlar bir şey söyleyeceğim. Oyunu otomatik save yaparken bazen küçük takılmalar oluyor ben de. Bu sorun sizde de mevcut mu?

yeni yama ile sorunu gidermiş olmaları lazım.

sistemde fazla ram yiyen program var ise oyun açıkken onu kapatmanızı öneririm bir yerde bu sorunu olan ram kullanımına dikkat etsin diye bir uyarı okumuştum.
    |
    |
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj

dolar bu haldeyken g2a'dan alınmaz oyun ayrıca steam kodu vericek sana g2a rus icin olanı alırsan olmaz global olanı alman lazım
    |
    |
    arman09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugünden itibaren oyunu oynayamaz hale geldim. Oyuna girdiğinde ilk 20 saniye içinde ekranı kapatıyor hiçbir şekilde klavye ile müdahale edemiyorum ayrıca oyundan ses gelmeye devam ediyor ne yaptıysam çözemedim bilgisi olan var mı? Ayrıca Beta versiyonu da aynı hatayı yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=l0CFmTI3lC0
    |
    |

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

oyun kendini çok tekrar ediyor diyorlar doğrumu ? görevlerimiz hep bir alana git şu anamı öldür şeklinde gerçekleşiyormuş

Evet ama sonuçta gizlilik oyunu. Hep bir hedef kurtarma öldürme kaçırma sorgulama. Ama hiç tekdüze değil. Farklı taktikler farklı askerler farklı birlikler var. Hikayesi de on numara zaten. 30 saat oyun sürem var mesela şu an gram sıkılmadım daha yüzde 20'de falanım oyunda.

|
    |
    Intel® Core™ i5-6402P •• Sapphire RX580 GDDR5 8GB •• MSI H110M Gaming •• Kingston Hyperx Fury 8GB 2133MHz •• Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze PSU•• Samsung 850 EVO 500 GB SSD •• ViewSonic 24" 1MS 144HZ FreeSync Curved PogChamp
  • Yüzbaşı
    887 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: furkankobek

dolar bu haldeyken g2a'dan alınmaz oyun ayrıca steam kodu vericek sana g2a rus icin olanı alırsan olmaz global olanı alman lazım

zaten taksit olmuyorsa alamam ayrıca rus değil türk key arıyom giti gidiyora baktım orda hep konsol için vr

oyunun kutulu sürümünde sadece steam installer var yani netten indirmen gerekiyor her türlü o yüzden rağbet yok steamde fiyatı uygun oldugundan herkes ordan alıyor aral getirmez kolay kolay kar etmeden mail atıp sormanda fayda var ama çokta ümitlenme derim distrübtör getirmeden vatan mediamarkt gold falan oralarda bulamazsın gittigidiyora da yurt dısından getirip satan belki bulursun ama düsük ihtimal dostum artık dijital alım satım hep
    |
    |
    arman09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    Arkadaşlar MGS serisini çok iyi bilen bi kaç kişi sorumu cevaplasa yeter bana.. Quiet varya hani o iyi mi kötü mü.. Dost mu düşman mi yani bu oyunda.. İlerideki durumu nedir.. Oyunu ekran kartimin yetersiz oluşu sebebiyle ve ps4'üm falan olmadiği için oynamiyorum oynayamayacağimda, internetten falan izliyorum anca.. Pm olur burdan Spoiler içinde olur farketmez, sadece bu karakter iyi mi kötü mü dostmu düşman mi onu öğrenmek istiyorum.. Birde bu karakterin hikayesi nedir ?

. . . . >>> . . . Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene . . . <<< . . . .

• Binbaşı
    1722 Mesaj
    Bu oyunda harita sadece Afganistan mı acaba?

oyun ile ilgili bol spoiler var dostum elimden geleni yazdım merakını gidermiştir inş.
    quiet bizi öldürmek için gönderilen bir yarı mutant.Oyunda karşımıza boss olarak çıkıyor bölüm sonunda öldürmezsek bize katılıyor görevlerde yardımcı oluyor.ilk kez üsse götürdüğümüzde kazuhira miller bize ve ocelota karşı çıkıyor ve hemen öldürmemiz gerektiğin söylüyor çünkü cipher'dan intikam almak istiyor, ocelot ise bizim işimize yarayacağını düşünüyor ve snake'in hayatını kurtardıgını söylüyor (helikopterle üsse götürürken ucak saldırıyor taramalıya gecip ucagı patlatıyor) sonunda üsse geldiğimizde tartışma çıkıyor ama sonuçta ocelotun gözetiminde medical base de bir hapishanede yaşıyor.belli bir yerden sonra bir ara sahne giriyor ana üstteyken bir askerimiz korka korka 2 D.D askerinin yanına kaçıyor arkasında quiet geliyor 2 sini bayıltıp diğerine doğru giderken (bu arada diğerinin dişlerini kırmış ağzı kan içinde) snake geliyor CQC yaparak yere yatırıyor ocelot gelip sakinleştirici yapıyor sonrasında snake ocelot'a 2. kez oluyor 3.kez olmayacak deyip kızı kucaklıyor ve götürüyor.şimdi 43. bölümde quiet gidiyor ama gitmemesi için 2 yol var bunlardan biri amblem olarak kelebek kullanmak diğerini hatırlamıyorum.Eğer ölmesine izin verirsek çölde tek başına ölüyor.Kendisi konuşmuyor oyun süresince muazzam sniper kullanıyor nişan aldığı zaman mırıldanıyor hmm hmmm gibi bir ses çıkarıyor mutasyonundan dolayı görünmez olabiliyor ve çok hızlı hareket edebiliyor bleach'teki shunpo tarzı bir şey geçmişi ile ilgili bir şey bilmiyoruz maalesef daha fazla bilgimiz yok kendisi hollandalı bu arada,ve xof'in oyun başında hastaneye yolladığı ajan da o hemşireyi falan öldüren kişi.
    |
    |
    Sedat. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    344 Mesaj

13.görev ile afrika'ya gidiyorsun gerisi orada geçiyor
    |
    |
    KovenanT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: furkankobek

oyun ile ilgili bol spoiler var dostum elimden geleni yazdım merakını gidermiştir inş.
    quiet bizi öldürmek için gönderilen bir yarı mutant.Oyunda karşımıza boss olarak çıkıyor bölüm sonunda öldürmezsek bize katılıyor görevlerde yardımcı oluyor.ilk kez üsse götürdüğümüzde kazuhira miller bize ve ocelota karşı çıkıyor ve hemen öldürmemiz gerektiğin söylüyor çünkü cipher'dan intikam almak istiyor, ocelot ise bizim işimize yarayacağını düşünüyor ve snake'in hayatını kurtardıgını söylüyor (helikopterle üsse götürürken ucak saldırıyor taramalıya gecip ucagı patlatıyor) sonunda üsse geldiğimizde tartışma çıkıyor ama sonuçta ocelotun gözetiminde medical base de bir hapishanede yaşıyor.belli bir yerden sonra bir ara sahne giriyor ana üstteyken bir askerimiz korka korka 2 D.D askerinin yanına kaçıyor arkasında quiet geliyor 2 sini bayıltıp diğerine doğru giderken (bu arada diğerinin dişlerini kırmış ağzı kan içinde) snake geliyor CQC yaparak yere yatırıyor ocelot gelip sakinleştirici yapıyor sonrasında snake ocelot'a 2. kez oluyor 3.kez olmayacak deyip kızı kucaklıyor ve götürüyor.şimdi 43. bölümde quiet gidiyor ama gitmemesi için 2 yol var bunlardan biri amblem olarak kelebek kullanmak diğerini hatırlamıyorum.Eğer ölmesine izin verirsek çölde tek başına ölüyor.Kendisi konuşmuyor oyun süresince muazzam sniper kullanıyor nişan aldığı zaman mırıldanıyor hmm hmmm gibi bir ses çıkarıyor mutasyonundan dolayı görünmez olabiliyor ve çok hızlı hareket edebiliyor bleach'teki shunpo tarzı bir şey geçmişi ile ilgili bir şey bilmiyoruz maalesef daha fazla bilgimiz yok kendisi hollandalı bu arada,ve xof'in oyun başında hastaneye yolladığı ajan da o hemşireyi falan öldüren kişi.

Bahsini ettiğimiz bölümün videosunu buldum... Birde şunu sorayim..
    Snake Quiet'in yanina gidip sirtina aldiktan sonra helikoptere sadece kendi bindiği zaman mi Quiet ölüyordu.. Hani orda 2 seçim varya bi helikoptere bin veya sirtindakini önce bindir gibisinden.. Orda Quiet'i ölüm yaşam seçimini mi yapmiş oluyoruz..

Valla açik konuşayim bu kiz düşmanimiz olursada çok üzülürüm ölürsede üzülürüm..

Bu arada PC'e çikarsa bi şekilde ekran kartini güncelleyip oynamayi mümkün mertebe planliyorum.. Oyunun fiyatini bi öğreneyim alip oynarim büyük ihtimal..

Edit: En iyisi ben bu oyunu alip oynayayim olmayacak böyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 7 Eylül 2015; 20:08:15 >
    |
    |

. . . . >>> . . . Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene . . . <<< . . . .

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.