Şimdi Ara

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
29
Favori
113.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır oynuyorum. Gayet güzel ve anlaşılır bir yama olmuş. Ellerinize sağlık

• adanil54 A kullanıcısına yanıt

ben çözümünü buldum oyundayken menüden çevrimdışı moda alırsan hiçbir sıkıntı olmuyor meydan okuma görevine oyun zorla sokmaya çalışmıyor.tabi çevrımdışı modda oynarken oyunun bazı özelliklerinden yararlanamıyorsun ama benim gibi sadece ana hikaye için oynayanlar varsa online la işi olmayan falan dediğimi yapabilir hiç sıkıntı yaşamadım.

• Oyuna bu çeviri ile başlamayı düşünüyorum oyunu yama ile bitiren arkadaşlar nasıl bir deneyimdi bilgi vermeniz mümkün mü kaç yıldır kütüphanede bekliyor oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurulumu yaptım altyazılar harıc her sey turkce oldu var mı cozumu acaba?

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsubasaozoora -- 18 Kasım 2020; 16:57:41 >

• super lan ellerine saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam ödülü almak için basıyorum oyun kapanıyor. Nasıl çözücem ilk başta yapmamıştı şimdi ödüle basınca oyun kapanıyor.

• Kurulum.dat 'ı çalıştırıyorum fakat yine de oyun steama kurulu olmasına rağmen görmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgyapar -- 27 Kasım 2020; 14:48:25 >
  • bgyapar B kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Özel mesaj atıyorum, bakabilir misiniz?

EDIT: Sorun çözüldü. Kurulum.bat dosyasında herhangi bir hata yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Kasım 2020; 15:38:44 >
  • tsubasaozoora kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Yeni hazırlanan otomatik kurulum ile tekrar bir kurulum yapmayı dener misiniz? Muhtemelen eski manuel kurulumda bir yeri yanlış yaptınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 2 Aralık 2020; 17:4:25 >
  • Crackli versiyonda çalışıyor mu caba? deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: xtcx

Crackli versiyonda çalışıyor mu caba? deneyen var mı?

Çalışıyor olması lazım. Youtube'dan araştırdığım kadarıyla 'Fitgirl Repack' versiyonunda dosyalama sistemi ve altyazı dosyaları Steam ile aynı.

Deneme şansınız varsa ve ardından geri bildirim bırakırsanız diğer merak eden insanlar için faydalı olur.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Manuel olarak hiç hata almadan kurdum ama oyun hala ingilizce. Sonra tekrar otomatik kurulum yaptım. Yine ingilizce oyun. Biryerde hata yapıyorum desem ama kurulum aşamasında hata da vermiyor.
  • Merhaba kurulum.bat ı çalıştırdığım an kendini kapatıyor acaba çözümü varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammetTahaK

Merhaba kurulum.bat ı çalıştırdığım an kendini kapatıyor acaba çözümü varmıdır?

Merhaba,

Özel mesaj attım, bakabilir misiniz?

EDIT: Sorun çözülmüş. Kurulum.bat dosyasıyla ilgili herhangi bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 29 Kasım 2020; 20:51:15 >
  • quote:

Manuel olarak hiç hata almadan kurdum ama oyun hala ingilizce. Sonra tekrar otomatik kurulum yaptım. Yine ingilizce oyun. Biryerde hata yapıyorum desem ama kurulum aşamasında hata da vermiyor.

Sorun giderildi.

Ayrıca Türkçe yamanın korsan sürümde de (CPY) çalıştığı kesinleşmiş oldu.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Evet sorun giderildi ve korsan sürümünde çalıştığı kesinleşti. John Sheppard hocam uzaktan bağlanarak yardımcı oldu. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtcx -- 29 Kasım 2020; 23:24:41 >
  • Fitgirl den indirmisim zamaninda. Tr yamayı kurayim dedim file not found hatası aliyorum
  • quote:

Evet sorun giderildi ve korsan sürümünde çalıştığı kesinleşti. John Sheppard hocam uzaktan bağlanarak yardımcı oldu. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.  

Hocam hangi korsan sürümü indirdiniz pm atarmısınız tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Hocam hangi korsan sürümü indirdiniz pm atarmısınız tşkler.

Alıntıları Göster

Metal Gear Solid V The Phantom Pain CPY

Metal Gear Solid V The Phantom Pain FitGirl Repack

Yama bu 2 sürümde çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Albino78

Fitgirl den indirmisim zamaninda. Tr yamayı kurayim dedim file not found hatası aliyorum

Hatanın ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.