Şimdi Ara

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
29
Favori
113.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Hatanın ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri)

buyrun

Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albino78 -- 30 Kasım 2020; 15:1:27 >

• 17 ana görev(31 main görev mevcut) 40 yan görev yaptım oyun baya uzun 30. saatteyim şuana kadar gayet iyi gidiyor her şey, güzel iş çıkmış ortaya. Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) 

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

tamam hallettim hocam benim hatammış kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Albino78

tamam hallettim hocam benim hatammış kusura bakmayın

Sanırım RAR'dan çıkarmadan direkt RAR içindeki BAT dosyasını çalıştırdınız değil mi?

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

aynen :D

• yama nasıl?

• Kurulum dosyasında güncelleme yapılmıştır. Neredeyse tam otomatik hale getirilmiştir.

2 Aralık 2020 sürümü güncelleme notları:

• Kurulum, korsan sürümler (CPY ve Fitgirl Repack) ile tam uyumlu hale getirildi. Başka bir korsan sürüm varsa onunla da çalışacaktır. Sadece otomatik tespit edilemeyebilir, bunun için manuel kurulum yaparak (dosya yolunu elle yazarak) Türkçe yamayı kurabilirsiniz.

• Korsan sürümlerde, oyunun kurulu olduğu klasörün adı MGS_TPP değilse, MGS_QAR_Tool yama aracı ilgili DAT dosyalarını açmıyordu ve Türkçe yama kurulmuyordu. Bu sorun otomatik klasör ismi değişikliği ile giderildi. Manuel kurulumda ise, eğer oyunun kurulu olduğu klasörün adı MGS_TPP değilse kurulum devam etmiyor ve sizden değiştirmenizi istiyor.

• Bazı kişilerde korsan sürüm kurulu olmasına ve Steam versiyonu kurulu olmamasına rağmen, eski manuel kurulumdan kaynaklı Steam klasöründe MGS_TPP klasörü bulunuyordu ve Kurulum oyunu Steam klasöründe tespit ediyordu. Bu sorun oyunun EXE'sinin (mgsvtpp.exe) bulunduğu klasör baz alınarak çözüldü.

• Bazı kişiler dosyaları RAR'dan çıkartmadan direkt RAR içerisinden KURULUM.bat dosyasını çalıştırıyordu ve bu yüzden hatalar alıyorlardı. Artık dosyaları RAR'dan çıkartmadan direkt KURULUM.bat dosyasını çalıştırdığınızda "Dosyaları RAR'dan çıkartınız!" şeklinde uyarı veriyor ve Kurulum devam etmiyor.

• Kurulum, yama dosyalarında herhangi bir eksik varsa uyarıyor ve Kurulum devam etmiyor.

• Kurulum SSD'lerde 10 ile 15 dakika arasında, HDD'lerde ise 1 ile 2 saat arasında sürdüğü için kurulum tamamlandıktan sonra mesaj kutusu ile bilgilendirme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 2 Aralık 2020; 21:51:0 >

• Yamayı 1-2 saat deneyimleme fırsatım oldu. Bence gayet başarılı olmuş translate bir çevirinin bu kadar iyi olmasını beklemiyordum elinize sağlık.

• gardeş yamayı kuramıyorum hicbişekilde.. c de kurulu değil ,yolu yazmamarağmen yinede disk yolu yanlış uyarısı veriyor bi türlü aşamadım ne yazdımsa ....Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) Metal Gear Solid V : Phantom Pain Türkçe Yama - Çeviri Bitti (Translate Çeviri) 

• Oyun tam olarak nerede kurulu?

Oyun yolunu yazdıktan sonra çıkan uyarıyla birlikte ekran görüntüsü atar mısın?

• Steam indirimlerinden oyunu aldım ,yamayı kurdum. Çeviri genel olarak 9/10 puan veriyorum. Emeğinize sağlık.

4 saattir oyundayım hiç bir sorun yok

• KURULUM.Bat çalıştıyorum 10 saniye sonra direk kapanıyor nasıl kurabilirim türkçe yamayı.

• Manuel kurulum var mı direk öyle kurayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnyStechs

KURULUM.Bat çalıştıyorum 10 saniye sonra direk kapanıyor nasıl kurabilirim türkçe yamayı.

Merhaba,

Yardımcı olabilmem için biraz daha detay verir misiniz?

Kapanmadan önce hata veriyor mu?

Kapanmadan önce ekranda gördüğünüz son yazı nedir? (Alabiliyorsanız kapanmadan önce SS alabilir misiniz?)

Bilgisayarınızda hangi versiyon kurulu? (Steam/korsan)

Oyun bilgisayarda nereye kurulu?

• John Sheppard resim atamıyorum. korsan oyun kurulu. c de kurulu değil , farklı harddisde kurulu olduğu icin, dizilim yolunu yazmama rağmen , görmüyor. tekrar oyunun kurulu olduğu dizilim yolunu göster diyor. bu noktadan ileri gidemedim.

• John Sheppard kurulumu görmeyince, manuel yolu bulma gibi ikinci bir secenek oluyordu genelde, sorunu cözmek icin , bir alternatif kurulum vermeniz mümkün mü...

• quote:

Orijinalden alıntı: komutanadam

John Sheppard kurulumu görmeyince, manuel yolu bulma gibi ikinci bir secenek oluyordu genelde, sorunu cözmek icin , bir alternatif kurulum vermeniz mümkün mü...

Oyun nerede kurulu buraya yazar mısın?

Manuel kurulumda oyunun kurulu olduğu klasörün yolunu yazacaksın, yani EXE'nin bulunduğu klasör. Oyun klasörünün içindeki Master klasörünü değil, ya da bir önceki klasör (mesela Konami) değil.

Manuel kurulum var zaten, eğer Kurulum otomatik olarak tespit edemezse;

"Oyun kurulum sihirbazı tarafından bulunamadı. Manuel kuruluma devam etmek için oyunun bulunduğu dosya yolunu yazınız."

diye uyarı veriyor.

Oyun Steam'de kurulu ise oyun klasörü MGS_TPP , korsan ise ya Metal Gear Solid V The Phantom Pain ya da Metal Gear Solid V - The Phantom Pain klasöründe oluyor, eğer sen kurarken değişik bir şey yazmadıysan.

Oyunun EXE'sine (mgsvtpp.exe) sağ tıkla "Özellikle" de, karşına çıkan ufak pencerede "Konum" yazan yerdeki yazıyı kopyala ve Kurulum ekranına yapıştır ya da o yazıyı birebir aynı olacak şekilde elle yaz.

• komutanadam K kullanıcısına yanıt

Korsan versiyon kurulu açılmıyor hiç konsol ekranı direk kapanıyor şöyle bir şey yazıyor buda 1 saniye sürüyor ss zor aldım.

https://www.hizliresim.com/TPpM4e

• Bendeki de korsan versiyon. Oyun : '' C:\Games\Metal Gear Solid V - The Phantom Pain '' şeklinde kuruldu. Ben bu şekilde gösterdim kuruldu...

Bilgi olması açısından yazdım...

• AnyStechs kullanıcısına yanıt

Biraz önce forumdan bana ulaşan bir arkadaşın bilgisayarına TeamViewer üzerinden bağlandığımda aynı sorun vardı. Sorun Windows 7'den kaynaklanıyordu, BAT içerisindeki 1 kod Windows 7'de çalışmıyordu.

Sizin Windows sürümünüz nedir? Ekran görüntüsünden tam anlayamadım, Windows 8/10 gibi duruyor ama emin olamadım.

Bir de özel mesaj attım, kontrol eder misiniz?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.