Şimdi Ara

Metal Gear Solid V Phantom Pain dil dosyalarını nerede bulabilirim ve nasıl açabilirim? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Ekran görüntüsü ile olmaz bu iş hocam. Tüm dat dosyalarını açıp dil dosyalarını bulman lazım.

Alıntıları Göster
    Hocam ben ekran görüntüsü atayım siz bakın ben de içeriğini açayım onların ekran görüntüsünü de atayım olur mu?
  • quote:

https://dosya.co/v79kgc3cxebu/Tools.rar.html

Gereken tüm tools burada.

Oyunun ilk önce .dat dosyalarını açman lazım. Dosyaların içerisinde fpk ve fpkd dosyaları göreceksin. Onların bazılarının içerisinde .eng.lng, .lng2 ya da .subp dosyaları var. Bunlarda da altyazı ve arayüz dosyaları mevcut.

quote:

MGSV_QAR_Tool.exe ile DAT dosyaları açılıyor.
    GzsTool.exe ile FPK dosyaları açılıyor
    LangTool.exe ile LNG
    SubpTool.exe ile SUBP dosyaları açılıyor.

LNG ve SUBP dosyaları açarken dil kodu yazmalısın cmd'ye

quote:

"SubpTool.exe" "-jpn"
    bunun gibi.

Sana benim zamanında araştırarak günlerimi harcadığım dosyaları tek seferde verdim. Yine araştırarak günlerimi harcadığım dosya yapısını da anlattım. Gerisi sana kalmış. Yapamazsan beni rahatsız etme lütfen. Ben bunları bana biri anlatmadan yaptım çünkü. Sende istersen yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TanerSaydam -- 23 Şubat 2020; 13:53:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TanerSaydam

quote:

Oyunun ilk önce .dat dosyalarını açman lazım. Dosyaların içerisinde fpk ve fpkd dosyaları göreceksin. Onların bazılarının içerisinde .eng.lng, .lng2 ya da .subp dosyaları var. Bunlarda da altyazı ve arayüz dosyaları mevcut.

quote:

LangTool.exe ile LNG

quote:

"SubpTool.exe" "-jpn"
    bunun gibi.

Sana benim zamanında araştırarak günlerimi harcadığım dosyaları tek seferde verdim. Yine araştırarak günlerimi harcadığım dosya yapısını da anlattım. Gerisi sana kalmış. Yapamazsan beni rahatsız etme lütfen. Ben bunları bana biri anlatmadan yaptım çünkü. Sende istersen yapabilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

LangTool.exe ile LNG

quote:

"SubpTool.exe" "-jpn"
    bunun gibi.

Eyvallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

Alıntıları Göster
    Taner hocam yama yapılışını söyledi artık gerisi bizde.
  • YnsGamer_1415 kullanıcısına yanıt
    Çok büyük bir yükün altına girdin. İnşallah tamamına erdirebilirsin. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakar.şakir

Çok büyük bir yükün altına girdin. İnşallah tamamına erdirebilirsin. Kolay gelsin.
    Öyle oldu teşekkürler.
  • Oyunda 68k satır var. Allah kolaylık versin şimdiden.
  • quote:

Oyunda 68k satır var. Allah kolaylık versin şimdiden.
    Eyvallah hocam bir de Saints Row 2 dil dosyaları lazım bana yardımcı olur musunuz?
  • YnsGamer_1415 kullanıcısına yanıt
    Konusuna toolsu bulabileceğin formu attım. O forumda Tüm SR serisinin toolsu mevcut. Ben o forum sayesinde 3-4 ve GOH'i çevirmiştim. Gerisi sana kalmış.
  • quote:

Konusuna toolsu bulabileceğin formu attım. O forumda Tüm SR serisinin toolsu mevcut. Ben o forum sayesinde 3-4 ve GOH'i çevirmiştim. Gerisi sana kalmış.
    Eyvallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnsGamer_1415

Hocam belki beraber çevirebiliriz ne dersiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam açıkçası, yaş itibariyle gönüllü iş yaşını geçtiğimi düşünüyorum. Geçenlerde bir oyun yapımcısı 70k kelimelik oyunu için gönüllü çevirmen aradığını söyledi. Bu seviyeler gerçekten çok fazla. Hadi 8-9k falan olsa 6-7 günde halledilir, belki bir derece ama bundan ötesi ücretsiz olarak çok fazla. Ki ben amatör olarak yapmıyorum da. Mühendis ve hukukçulara kelimesine 30 kuruş verenler iş vermeye devam edebilir bu kapsamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Hocam açıkçası, yaş itibariyle gönüllü iş yaşını geçtiğimi düşünüyorum. Geçenlerde bir oyun yapımcısı 70k kelimelik oyunu için gönüllü çevirmen aradığını söyledi. Bu seviyeler gerçekten çok fazla. Hadi 8-9k falan olsa 6-7 günde halledilir, belki bir derece ama bundan ötesi ücretsiz olarak çok fazla. Ki ben amatör olarak yapmıyorum da. Mühendis ve hukukçulara kelimesine 30 kuruş verenler iş vermeye devam edebilir bu kapsamda.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam beraber çevirebileceğimiz bir ekip buldum onlarla çevireceğim.
  • keşke adam akıllı biri çıkıp çevirse şu oyunu bazıları bahane bulup yayınlamıyor :D (hoş o kadar uğraşıp yayınlamamak inandırıcı gelmiyo bana) bazılarıda çevirilicek deyip geçiştiriyodu (şahsen ingilizcem olsa çeviririm tek kuruş istemeden ama yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReconTR -- 27 Şubat 2020; 15:36:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReconTR

keşke adam akıllı biri çıkıp çevirse şu oyunu bazıları bahane bulup yayınlamıyor :D (hoş o kadar uğraşıp yayınlamamak inandırıcı gelmiyo bana) bazılarıda çevirilicek deyip geçiştiriyodu (şahsen ingilizcem olsa çeviririm tek kuruş istemeden ama yok)
    Onu da çevireceğiz inşallah.
  • Yamayı çevirmeye başladınızmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnsGamer_1415

Onu da çevireceğiz inşallah.

Alıntıları Göster
  • quote:

Link kırık galiba indirenlerden biri yollayabilir mi yeniden?Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyH85 -- 3 Ağustos 2020; 15:12:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.