Şimdi Ara

Metal gear solid Türkçe yama %94 (Güncellendi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
21
Favori
37.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • efsaneyi tekrar oynamak için sabırsızlanıyorum % kaçı tamamlandı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snakefoxhound

efsaneyi tekrar oynamak için sabırsızlanıyorum % kaçı tamamlandı hocam

ortalama 89 90 arası diyebilirim
  • Destekliyorum ve merakla bekliyorum başarılar...
  • Şöyle bi beta atsanız buralar şenlense ne güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Şöyle bi beta atsanız buralar şenlense ne güzel olur

yarım yamalak bitmeden paylaşmak istemiyorum zaten az sabredin çok azı kaldı
    sadece nastahsa ve mcdonnel miller'in konuşmalarını çevirmeyeceğim onlarda bir sürü oyundan alakasız gereksiz geçmiştn veya hayatta kalma
    bilgileri verdikleri için ama bulundugunuz olayla ilgili bilgi verdikleri yerleri çeviriyorum yinede
  • Son durum nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Son durum nedir acaba?

devam ediyorum sıkıntı yok az kaldı sayılır. tek olduğum için bazen 1 2 gün üst üste ilgilenemediğim oluyor ama sabredin temiz ve güzel bir yama olacak
  • güncellenmiştir...
  • Kolay gelsin dostum. Bayağı hayır duası alacaksın bitince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

Kolay gelsin dostum. Bayağı hayır duası alacaksın bitince.

kardeşim mgs1 çok uzun külfetli olduğundan sıkılıyorum arada bir 3 5 gün ara veriyorum çünki 20 oyuna bedel metin var yaz yaz bitmiyor.
    geçen ara verdiğimde RE4 video türkçe yama yaptım onu upload ediyorum şimdi. upload bitince paylaşacağım
    metal gear'da ara görüşmeler %35'den %55 yaptım 6 günde hala devam ediyor tahminim yine 1 2 ayı bulacak mgs1 yarım yamalak değil %100 amacım...

• Peki oyunu nasıl edincez yama bitince oynamak isterim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Peki oyunu nasıl edincez yama bitince oynamak isterim

oyunun satışı olmadığından, malum yollarla edinebilirsin çare yok
  • bu tarihi eseri çevircenize mgs 5 i çevirseydiniz daha mantıklı olurdu bence bu oyunu kötülemek gibi bi amacım yok oyunun senaryosu olsun çok iyi ama grafikler olarak çok eski bi oyun oldugu için bence herkeze hitap etmicek mgs 5 olsaydı daha iyi olurmuş umarım bi sonrakı çeviriniz mgs 5 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

bu tarihi eseri çevircenize mgs 5 i çevirseydiniz daha mantıklı olurdu bence bu oyunu kötülemek gibi bi amacım yok oyunun senaryosu olsun çok iyi ama grafikler olarak çok eski bi oyun oldugu için bence herkeze hitap etmicek mgs 5 olsaydı daha iyi olurmuş umarım bi sonrakı çeviriniz mgs 5 olur

kardeşim MGS5 Benim harcım değil. Neden mi enaz 6 7 kişilik ekip mgs5 ile başa çıkamayıp bıraktılar u-crew, Demek istediğim mgs1'de bile 20 oyunluk dialog var 7 aydır uğraşıyorum. var mgs5'i sen düşün.
    Metal gear 1 tarihi eser ama hayran kitlesi çok ben bile ençok mgs1'i severim.
    MGS1'in çevirisi bittikten sonra MGS2'yi düşünüyorum.
  • MGS 1 efsanedir tr çevirisi bu zaman bile kalmamalıydı Mgs 5 ise seriden kopuk bir oyun hiçbir mgs ci zaten MGS 5 e sempati beslemiyor yani doğru yoldasınız Türk Teknik, MGS 2 yi düşünmenizede çok sevindim.
  • kolay gelsin çok güzel ve geç kalınmış bi seriye el attınız.İnşallah diğer serilerine devam edersiniz 5 i oynuyorum 1.bölümden sonra hikayesi için oynamak istemedim.Yaklaşık olarak ne zaman biter ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emremutlu400

kolay gelsin çok güzel ve geç kalınmış bi seriye el attınız.İnşallah diğer serilerine devam edersiniz 5 i oynuyorum 1.bölümden sonra hikayesi için oynamak istemedim.Yaklaşık olarak ne zaman biter ?

kardeşim mgs1 çok fazla metin olduğundan dolayı biraz ara verip re4'e başladım oda az kaldı %85 civarı o bitince mgs1'e devam edeceğim ama net bir tarih veremem.
  • kolay gelsin ellerinize sağlık. Evde orjinal cd sini bulunca ve üstüne sizin çevirinizi görünce baya bi sevindim :D Bi sorum var, Mgs 5 i çevirmeyi düşündünüz mü hiç ? Birkaç saatlik oynamamdan sonra diyalog sayısının çok az olduğunu düşünüyorum ve oyunun oynayanı çok fazla. Bu konuda size çok fazla desteğin geleceğini düşünüyorum. Tabi sizin tercihiniz :) saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

kolay gelsin ellerinize sağlık. Evde orjinal cd sini bulunca ve üstüne sizin çevirinizi görünce baya bi sevindim :D Bi sorum var, Mgs 5 i çevirmeyi düşündünüz mü hiç ? Birkaç saatlik oynamamdan sonra diyalog sayısının çok az olduğunu düşünüyorum ve oyunun oynayanı çok fazla. Bu konuda size çok fazla desteğin geleceğini düşünüyorum. Tabi sizin tercihiniz :) saygılar

malesef mgs5 beni aşar 10 kişilik ekip bile çeviremedi. dialogtan ziyade kaset ve hikayeler çok uzun mgs5'te
    çevirisem eğer re4 bitince mgs1 devam edeceğim, olursa mgs2'yi çevireceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

kolay gelsin ellerinize sağlık. Evde orjinal cd sini bulunca ve üstüne sizin çevirinizi görünce baya bi sevindim :D Bi sorum var, Mgs 5 i çevirmeyi düşündünüz mü hiç ? Birkaç saatlik oynamamdan sonra diyalog sayısının çok az olduğunu düşünüyorum ve oyunun oynayanı çok fazla. Bu konuda size çok fazla desteğin geleceğini düşünüyorum. Tabi sizin tercihiniz :) saygılar

malesef mgs5 beni aşar 10 kişilik ekip bile çeviremedi. dialogtan ziyade kaset ve hikayeler çok uzun mgs5'te
    çevirisem eğer re4 bitince mgs1 devam edeceğim, olursa mgs2'yi çevireceğim

Hocam kojima oyunlarına büyük bi ilginiz var sanırım :) o adamın oyunlarına ilgi duymamak elde değil doğrusu. Kararınıza sonsuz saygı duyuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.